mrug Re: piktogram 07.07.05, 17:07 obce bobki? może można je wykorzystać jako paliwo do statków kosmicznych? Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: piktogram 07.07.05, 17:16 mozna na nich usmażyc jajecznicę a tym co zostanie załatać dziury w budzecie technologia kosmiczna Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: piktogram 07.07.05, 17:25 Albo zrobić makaron. Co najmniej cztero-jajeczny! Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: piktogram 07.07.05, 18:11 celuyąc do klocków z wielkiej kwakowej rakietnicy systematycznie ye uyebuyąc Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: piktogram 12.07.05, 12:25 ^^^^^^^^^^ :::::::::: :(o)(o)::: :::::::::: piasek nad morzem haha Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: piktogram 12.07.05, 14:01 *__*___*______*__*____*___* ludziki na horyzoncie Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: piktogram 12.07.05, 15:37 C ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ......................................( * )( * ) ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ tybetańska plaża Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: piktogram 12.07.05, 16:09 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^(*)(*) .......................................... .......................................... .......................................... .......................................... .......................................... na brzeg może wyrzuciło olbrzymkę wieloryb? Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: piktogram 12.07.05, 16:22 %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%:)%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% licealne wakacje Odpowiedz Link Zgłoś
mmmal Re: piktogram 13.07.05, 10:59 > na brzeg może wyrzuciło olbrzymkę > wieloryb? co Waćpan suponujesz?! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe pisze że nie 13.07.05, 11:17 ale wzorem amerykańskim próbuję i jestem dobrej myśli Odpowiedz Link Zgłoś