cracovian 04.04.06, 17:49 Wodka i dirty dancing to niedobra kombinacja! Zabronilbym tez spiewu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: djrtwzrtmazmaqzmaz HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.adsl.alicedsl.de 04.04.06, 17:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: 5.5R* / *.lax.untd.com 04.04.06, 17:58 Czlowieku, jesli ktos naprade chce tanczyc to i tak tanczy. Tu chodzi o zorganizowane taneczne imprezy...Widac iz nie macie ani pojecia o USA ani o wlasnym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
cracovian Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... 04.04.06, 19:05 Ironicznie mowie - poza tym kto by w normalnym barze tanczyl. Chyba tylko Polacy albo nasi przyjaciele ze wschodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Longislander Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.dsl.invision.com 04.04.06, 19:48 Scisle rzecz biorac (uslyszalem to dzis rano w radio) prawo stanowe wymaga licencji na taniec w lokalu wiecej niz 3 osob na raz. Chodzi o to by nie organizowac glosnych dyskotek w poblizu domow i mieszkan. W oparciu o to prawo mieszkancy moga domagac sie ochrony ciszy domowej. Tak jest, amerykanska wolnosc daje prawo do spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal czyli jak 2 parki staną do przytulańca IP: *.bg.am.poznan.pl 04.04.06, 22:30 to już władza mandacik wlepia :D idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzat Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: 144.92.124.* 04.04.06, 22:59 Bzdura. Wzgledem innych narodowosci i ras to Polacy malo tancza...widocznie nie byles w barach lub klubach latynoskich lub murzynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: do Grazyny,ktora teraz jest Grace i do innych. IP: *.sympatico.ca 05.04.06, 00:19 tak trzeba tanczyc - jak ci zagraja! no i trzeba uwazac - z kim sie tanczy? choc z niektorych to tacy tancerze , jak z Grazyny - Grace; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ljhökhbglöibibi Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.adsl.alicedsl.de 05.04.06, 08:27 Gość portalu: Grace napisał(a): > Czlowieku, jesli ktos naprade chce tanczyc to i tak tanczy. Tu chodzi o > zorganizowane taneczne imprezy...Widac iz nie macie ani pojecia o USA ani o > wlasnym kraju Jestes lojalny wobec USa. Wiem, wiem, MUSISZ :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikrob Re: "Amerykanska wolnosc" etc.. IP: 129.81.192.* 04.04.06, 20:43 Hameryka (USA) to - tradycyjnie - purytanski kraj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc LA Re: MIKROB IP: *.hrl.com 04.04.06, 21:19 masz w 100 procentach racje i wlasnie dlatego lubimy tu mieszkac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sfghshgsghs Re: MIKROB IP: *.adsl.alicedsl.de 05.04.06, 08:30 Gość portalu: gosc LA napisał(a): > masz w 100 procentach racje i wlasnie dlatego lubimy tu mieszkac Tak na marginesie... CZasem az przykro czytac, jak wy tam Polacy w USA jestescie zlamani, podporzadkowani, lojalni az do mdlosci.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arc. tutu Re: HAHA! ciekawe gdzie next Adolf? we Francji cz IP: 67.72.98.* 05.04.06, 04:36 y u was robaczywe niemcy. Jeszcze troche a bedziecie cienko piszczec. Odpowiedz Link Zgłoś
marxx Re: HAHA! Polska wolnosc....... 05.04.06, 05:11 Gdzie kazdy idiota moze byc prezydentem, premierem , poslem.....dzieci musza uczeszczac na lekcje religii, kobiety zgwalcone nie moga usunac ciazy, kobiety z ciaza zagrozona czesto nie moga sprawdzic co sie zlego dzieje, gdzie internet jest luksusem , gdzie wydaje sie wiekszosc pensji na zarcie, gdzie jest kilaknascie procent absolutnie wolnych obywateli bez pracy, gdzie TV nie puszcza filmu "O dwoch takich..." ze strachu, gdzie na ulicy policjanci nadal boja sie interweniowac, a kibice na meczach wbijaja noz w plecy za kradziez szalika tak jest....niech zyje wolnosc ...taka polska , wschodnieuropejska a czasami bardziej wschodnia niz europejska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tancerz najpierw sprawdzic potem pisac!! IP: *.gkw.amlaw.com 04.04.06, 21:38 Michael Stallman nie jest sedzia stanowego sadu najwyzszego, ale sadu najwyzszego gminy (county) Nowy Jork, czyli Manhattanu, wiec wyrok nie jest az tak wazny i wielki Czy tak ciezko nie robic plotek i ploteczek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwet14 Zatancz!! IP: *.cust.bredbandsbolaget.se 04.04.06, 23:20 Byle zwawo. Odpowiedz Link Zgłoś