Dodaj do ulubionych

Konstytucja USA nie chroni tańców

04.04.06, 17:49
Wodka i dirty dancing to niedobra kombinacja! Zabronilbym tez spiewu.
Obserwuj wątek
    • Gość: djrtwzrtmazmaqzmaz HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.adsl.alicedsl.de 04.04.06, 17:51
      • Gość: Grace Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: 5.5R* / *.lax.untd.com 04.04.06, 17:58
        Czlowieku, jesli ktos naprade chce tanczyc to i tak tanczy. Tu chodzi o
        zorganizowane taneczne imprezy...Widac iz nie macie ani pojecia o USA ani o
        wlasnym kraju
        • cracovian Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... 04.04.06, 19:05
          Ironicznie mowie - poza tym kto by w normalnym barze tanczyl. Chyba tylko
          Polacy albo nasi przyjaciele ze wschodu.
          • Gość: Longislander Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.dsl.invision.com 04.04.06, 19:48
            Scisle rzecz biorac (uslyszalem to dzis rano w radio) prawo stanowe wymaga
            licencji na taniec w lokalu wiecej niz 3 osob na raz. Chodzi o to by nie
            organizowac glosnych dyskotek w poblizu domow i mieszkan. W oparciu o to prawo
            mieszkancy moga domagac sie ochrony ciszy domowej. Tak jest, amerykanska
            wolnosc daje prawo do spokoju.
            • Gość: pacal czyli jak 2 parki staną do przytulańca IP: *.bg.am.poznan.pl 04.04.06, 22:30
              to już władza mandacik wlepia :D idioci.
          • Gość: skrzat Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: 144.92.124.* 04.04.06, 22:59
            Bzdura. Wzgledem innych narodowosci i ras to Polacy malo tancza...widocznie nie
            byles w barach lub klubach latynoskich lub murzynskich.
        • Gość: Bolek Re: do Grazyny,ktora teraz jest Grace i do innych. IP: *.sympatico.ca 05.04.06, 00:19
          tak trzeba tanczyc - jak ci zagraja!
          no i trzeba uwazac - z kim sie tanczy?
          choc z niektorych to tacy tancerze , jak z Grazyny - Grace;
        • Gość: ljhökhbglöibibi Re: HAHA! Amerykanska wolnosc....... IP: *.adsl.alicedsl.de 05.04.06, 08:27
          Gość portalu: Grace napisał(a):

          > Czlowieku, jesli ktos naprade chce tanczyc to i tak tanczy. Tu chodzi o
          > zorganizowane taneczne imprezy...Widac iz nie macie ani pojecia o USA ani o
          > wlasnym kraju

          Jestes lojalny wobec USa. Wiem, wiem, MUSISZ :-)))))
      • Gość: mikrob Re: "Amerykanska wolnosc" etc.. IP: 129.81.192.* 04.04.06, 20:43
        Hameryka (USA) to - tradycyjnie - purytanski kraj!
        • Gość: gosc LA Re: MIKROB IP: *.hrl.com 04.04.06, 21:19
          masz w 100 procentach racje i wlasnie dlatego lubimy tu mieszkac
          • Gość: sfghshgsghs Re: MIKROB IP: *.adsl.alicedsl.de 05.04.06, 08:30
            Gość portalu: gosc LA napisał(a):

            > masz w 100 procentach racje i wlasnie dlatego lubimy tu mieszkac

            Tak na marginesie... CZasem az przykro czytac, jak wy tam Polacy w USA
            jestescie zlamani, podporzadkowani, lojalni az do mdlosci....
      • Gość: arc. tutu Re: HAHA! ciekawe gdzie next Adolf? we Francji cz IP: 67.72.98.* 05.04.06, 04:36
        y u was robaczywe niemcy. Jeszcze troche a bedziecie cienko piszczec.
      • marxx Re: HAHA! Polska wolnosc....... 05.04.06, 05:11
        Gdzie kazdy idiota moze byc prezydentem, premierem , poslem.....dzieci musza
        uczeszczac na lekcje religii, kobiety zgwalcone nie moga usunac ciazy, kobiety
        z ciaza zagrozona czesto nie moga sprawdzic co sie zlego dzieje, gdzie internet
        jest luksusem , gdzie wydaje sie wiekszosc pensji na zarcie, gdzie jest
        kilaknascie procent absolutnie wolnych obywateli bez pracy, gdzie TV nie
        puszcza filmu "O dwoch takich..." ze strachu, gdzie na ulicy policjanci nadal
        boja sie interweniowac, a kibice na meczach wbijaja noz w plecy za kradziez
        szalika

        tak jest....niech zyje wolnosc ...taka polska , wschodnieuropejska a czasami
        bardziej wschodnia niz europejska
    • Gość: Tancerz najpierw sprawdzic potem pisac!! IP: *.gkw.amlaw.com 04.04.06, 21:38
      Michael Stallman nie jest sedzia stanowego sadu najwyzszego, ale sadu najwyzszego gminy (county)
      Nowy Jork, czyli Manhattanu, wiec wyrok nie jest az tak wazny i wielki
      Czy tak ciezko nie robic plotek i ploteczek
      • Gość: szwet14 Zatancz!! IP: *.cust.bredbandsbolaget.se 04.04.06, 23:20
        Byle zwawo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka