ralston 22.08.03, 13:12 Jeszcze tylko kilka postów i przekroczymy 6 tysięcy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anahella moze sie zalapie? n/t 22.08.03, 13:28 ralston napisał: > Jeszcze tylko kilka postów i przekroczymy 6 tysięcy... Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: 6000 22.08.03, 15:50 ralston napisał: > No i jest! Moje gratulacje :))))))) Tempo macie rewelacyjne a i tematy często są ciekawe :))) Oby tak dalej! Pozdrawiam :))) Ela Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 6000 22.08.03, 16:27 Dzięki, dzięki. Tempo duże, bo i osób sporo. W sumie przewinęło się już ponad 40... Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: 6500 30.08.03, 06:54 ralston napisał: > No i następne pół tysiąca doszło... A dzisiaj oczekiwane 6666 - strasznie sie boję. Wieczorem włącze komputer zakrywając jedno oko. Co to będzie?!? Odpowiedz Link Zgłoś
aureliano.83 Re: Przeszło 7000... 05.09.03, 00:07 Jesteśmy chyba najszybsi w Polsce :D Odpowiedz Link Zgłoś
hmc1 Re: 8000 18.09.03, 12:59 Zauważyliście ze od pewnego czasu forum Białystok jakoś w miejscu stoi?? Ciekawe dlaczego??;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 9000 01.10.03, 18:08 Czemu nie? Czekam na propozycję oprawy artystycznej czczenia... Tylko proszę bez czczego gadania. Konkrety. Konkrety. ;) Odpowiedz Link Zgłoś