defendo 14.03.08, 00:58 Dzisiaj 3.14 znaczy życzenia dla Pi. Pi,pi,pi,pi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonamysz Re: Imieniny ludolfiny 14.03.08, 07:45 Bohaterka jakiejs ksiazki z dziecinstwa/mlodosci z ludolfina miala klopoty i mi ona w pamiec zapadlszy dzieki niej a nie ma temat Yczcce. Nota bene zawsze twierdzilam, ze matematyka mi na nic i to mi sie sprawdzilo. Na nic Nigdy. Poza dzieleniemmnozeniemdodawaniemiodejmowaniem. Sa tez kalkulatory...na ktorych te proste umiem.. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Imieniny ludolfiny 14.03.08, 16:14 znaczy Myszu, logarytmu byś nie policzyła? Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Imieniny ludolfiny 14.03.08, 17:19 Juz nawet nie pamietam co to. Szczęśliwam Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Imieniny ludolfiny 14.03.08, 17:32 szczęśliwi logarytmów nie liczą! Odpowiedz Link Zgłoś