Dodaj do ulubionych

Pictureka - pytanie

26.11.15, 17:33
Jak to jest z tą grą? Czy była wydana w dwóch różnych wersjach? Jedna wersja, którą znalazłam (chyba już niedostępna) w opisie ma 100 lub 95 kart. Inna, ma w opisie informację o 40 kartach. Czy to jest jakaś mała wersja?
Obserwuj wątek
    • mruu1 Re: Pictureka - pytanie 27.11.15, 23:26
      Pictureca (wyd. Hasbro) z 40 kartami to planszówka z dwustronnymi planszami, kośćmi i klepsydrą. Druga (wyd. Parker) ze 110 kartami to karcianka - w instrukcji są podane cztery sposoby gry. Dzieci wolą tę pierwszą, choć po kilkunastu rozgrywkach przydało by się ze 3 razy więcej kart.
        • kj32 Re: Pictureka - pytanie 30.11.15, 00:23
          To jeszcze dokładniej opiszę, o którą grę mi chodziło - znalazłam takie dwie - w obu 9 dwustronnych plansz i karty. Tylko w jednej 40 kart, a w drugiej 100. No i moje pytanie, czy rzeczywiście takie dwie wersje są/były, czy różnią się czymś poza ilością kart?
          Tutaj gra - 100 kart:
          www.rebel.pl/product.php/1,35/13203/Pictureka.html
          i 40 kart (przypadkowa aukcja na Allegro)
          allegro.pl/pictureka-hasbro-gra-edukacyjna-polecam-i5829146833.html
          • slonko1335 Re: Pictureka - pytanie 02.01.16, 22:10
            Trochę czasu minęlo ale może komus się przyda. Dzisiaj widziałam tą wersję na 40 kart. To wersja znacznie pomniejszona(w sensie planszy) i ilości kart własnie-dla mnie to taka wersja podrózna zwykłej pictureki. Pudełko jest wielkości jakiejś 1/3 zwyklego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka