brezly 26.03.08, 17:30 Dostalem majla i mnieu cieplo o ziemie. :-((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
millefiori Re: Pani Fiurko! 26.03.08, 17:53 Mnie tez. Ale przezornie uspokajacz poslalam Panu najpierw. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Pani Fiurko! 26.03.08, 18:08 Wszystko OK. Ale sie zastanawiam (rzucajac miesem) nad tym, jak to sforumulowala ongis NO na podobna okolicznosc, aczkolwiek z niedowracalnymi skutkami: "W ktora strone idzie ewolucja, prowadzac akurat tak dobor?" Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Pani Fiurko! 27.03.08, 13:20 Myślę w naiwnej prostocie mało skalanego wiedzą z tej dziedziny umysłu, że tu przyklada ręki nie ewolucja, tylko przypadki wrednego Fatum. Takie losowanie: padnie, albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Pani Fiurko! 27.03.08, 13:49 Ale z falszowaniem. Niewygodnych bierze :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Pani Fiurko! 28.03.08, 10:07 A czy pan widzial sprawiedliwe akcje Fatum, przynajmniej w ostatnich czasach? Odpowiedz Link Zgłoś