Dodaj do ulubionych

Pani Fiurko!

26.03.08, 17:30
Dostalem majla i mnieu cieplo o ziemie.
:-(((
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: Pani Fiurko! 26.03.08, 17:53
      Mnie tez. Ale przezornie uspokajacz poslalam Panu najpierw.
      • brezly Re: Pani Fiurko! 26.03.08, 18:08
        Wszystko OK. Ale sie zastanawiam (rzucajac miesem) nad tym, jak to sforumulowala
        ongis NO na podobna okolicznosc, aczkolwiek z niedowracalnymi skutkami: "W ktora
        strone idzie ewolucja, prowadzac akurat tak dobor?"
        • millefiori Re: Pani Fiurko! 27.03.08, 13:20
          Myślę w naiwnej prostocie mało skalanego wiedzą z tej dziedziny umysłu, że tu
          przyklada ręki nie ewolucja, tylko przypadki wrednego Fatum. Takie losowanie:
          padnie, albo nie.
          • brezly Re: Pani Fiurko! 27.03.08, 13:49
            Ale z falszowaniem. Niewygodnych bierze :-((
            • millefiori Re: Pani Fiurko! 28.03.08, 10:07
              A czy pan widzial sprawiedliwe akcje Fatum, przynajmniej w ostatnich czasach?
              • zielonamysz Re: Pani Fiurko! 28.03.08, 11:20
                Fa tum to tum an.O!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka