Dodaj do ulubionych

Znaczki od babci-czy to w ogole jest coś warte??

19.05.08, 11:13
witajcie forumowicze

Swego czasu dostalem od babci klaser ze znaczkami i mam do Was pytanie czy
jest sens wystawiać któryś na allegro bądź ebayu.
Czy są coś w ogóle warte.??
Dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam Szymon.[/size]


www.iv.pl/image/174712.jpeg
www.iv.pl/image/174713.jpeg
www.iv.pl/image/174714.jpeg
www.iv.pl/image/174715.jpeg
www.iv.pl/image/174716.jpeg
www.iv.pl/image/174717.jpeg
www.iv.pl/image/174718.jpeg
Obserwuj wątek
    • dutchman Re: Znaczki od babci-czy to w ogole jest coś wart 21.05.08, 17:00
      Witam Lechu,

      Nie jest mozliwe powiedziec z taki fotek jaka wartosc przedstawiaja
      znaczki. Trzeba je zobaczyc z bliska. Moga wsrod nich byc jakies
      ciekawe odchylki od normy czy znaki wodne. Jesli nie, to nie
      przedstawiaja one duzej wartosci, ale raz jeszcze - mozna ro
      dokladnie stwierdzic ogladajac je fachowo z bliska.

      pozdrawiam
      dutchman
      • europitek Re: Znaczki od babci-czy to w ogole jest coś wart 26.05.08, 00:42
        Sądząc po tych fotkach, to najczęściej spotykanymi ich odmianami są różne sposoby urywania rogów znaczków. :)
      • kassiulka1992 wartość 02.02.09, 19:42
        Czy znaczek z 1493 roku jest cos wart?
        • europitek Re: wartość 24.02.09, 03:46
          Nie ma takich znaczków pocztowych - zaczęto je uzywać w pierwszej połowie XIX wieku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka