lechu_60
19.05.08, 11:13
witajcie forumowicze
Swego czasu dostalem od babci klaser ze znaczkami i mam do Was pytanie czy
jest sens wystawiać któryś na allegro bądź ebayu.
Czy są coś w ogóle warte.??
Dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam Szymon.[/size]
www.iv.pl/image/174712.jpeg
www.iv.pl/image/174713.jpeg
www.iv.pl/image/174714.jpeg
www.iv.pl/image/174715.jpeg
www.iv.pl/image/174716.jpeg
www.iv.pl/image/174717.jpeg
www.iv.pl/image/174718.jpeg