Dodaj do ulubionych

Kto nie ma

15.03.14, 10:46
tatuażu i dlaczego?

Dzień dobry w sobotę.
Zaczynamy wink
Obserwuj wątek
    • beata985 Re: Kto nie ma 15.03.14, 10:50
      ja.
      dlaczego??
      nie podobają mi się
      kosztuje dużo kasy
      i jeszcze więcej bólu
      a na starość robi się na pomarszczonej skórze obrzydliwy.
      dzień dobry.
    • dlania Re: Kto nie ma 15.03.14, 10:59
      Ja. Nie znalazłam jeszcze obrazka/tekstu, który chciałabym miec ze soba na zawsze. Chociaż rozważałam na jednej ręce eternity a na drugiej infinity. Jak myślicie, jak to bedzie wyglądałao na starym truchle, w trumnie?wink
      Ale szuka, szukam, aktualnie mam cos na oku, niektórzy wiedzą cowink, ale jeszcze z miesiąc i mi przejdzie, a ja zostanę z infantylną pamiątka własnej głupoty na FOREVERwink
    • toffix Re: Kto nie ma 15.03.14, 11:28
      Ja nie mam. Boję się bólu - to raz. Jeden mały by mi siępodobał. Ale jaki??? To byłby problem.
      Ale moja córka dostala na gwiazdkę studio tatuaży i ostatnio ciągle całą rodzinę męczy. Dzidek miał tatuaż na czole, babcia nad kostką, na piersi, ja nad kostką, na dekolcie, na rękach wszyscy mają. Mama moja mówi, ze ten nad kostką jej siępodoba i jakoś sięnie zmywa więc z nim chodzi. Niedawno była u ciotki na jakiejś imprezce nasiadówce i cioci naroletnią wnuczkę zamurowalo jak u starej ciotki zobaczyla tatuaż nad kostką smile
    • jk3377 Re: Kto nie ma 15.03.14, 13:22
      nie mam, choc troche mam ochote miecwink
      dlaczego?
      -bo sie boje konsekwecji ew zarazenia czyms, nic mnie nie przekona
      -bo jednak zawod mnie troche ogranicza (wg mnie oczywiscie)
      • dlania Re: Kto nie ma 15.03.14, 14:33
        przeciwcialo napisała:
        > Wg mnie to żadna atrakcja a wrecz wyraz zaniedbania wink wielkie tatuaże sa po pr
        > ostu fuj.

Nazwijmy rzecz po imieniu: patologiawink
    • hamerykanka Re: Kto nie ma 15.03.14, 14:45
      A ja widze czesto ludzi z tatuazami, starych i mlodych obojga plci.
      Z tym, ze podchodzi sie do tyego jak do oznaki nizszej klasy spolecznej.
      Sama chcialam sobie strzelic cos dyskretnego, ale przeraza mnie bol-i to, ze bede to miala na sobie dluuuugie lata uncertain
      • totorotot Re: Kto nie ma 15.03.14, 16:17
        Miałam przyjemność poznać studentów amerykańskich, dzieci z tzw. higher middle class, przyszli nauczyciele, social workers etc. i większość z nich jakieś dziarki miała bądź planowała.
    • magiczna_marta Re: Kto nie ma 15.03.14, 19:26
      Bosszzzz, Grejw, dlaczego zaczelas ten temat!!!
      Mam projekt, bolu sie nie boje ale hajsu ni mom.
      Pomimo ze nasz warszawsko-forumowy miszczu ze mnie nie zedrze to duze to to bedzie i pare stowek tak czy siak peknie.
      Ja juz patologia jestem, skorpion za uchem mi sie czai wink
    • anetchen2306 Re: Kto nie ma 15.03.14, 19:45
      Ja nie mam. Zwyczajnie mi sie pismo obrazkowe na moim ciele nie podoba, na ciele innych toleruje. Prog bolu tez mam bardzo niski. Cierpiec w imie sztuki nie lubie.
      Za to moja gorsza polowa posiada bardzo duzo tejze sztuki na sobie (niekoniecznie tematycznie wsio do siebie pasuje, ale zawsze z czyms sie wiaze).
      Ostatnim nabytkiem jest Archaniol Michal (1,5 roku temu)
      Za miesiac ma wyznaczony termin na nastepne dzierganko (jakis uskrzydlony miecz zdaje sie, bo projekt widzialam)...
      Niedlugo mu pewnie miejsca zabraknie.
    • princy-mincy Re: Kto nie ma 15.03.14, 20:12
      Ja tez nie mam.
      Kiedyś z exem wymyśliliśmy, ze zrobimy sobie tatuaże- nie takie same, bo to bylo oklepane, ale takie, ktore osobno beda fajnie wyglądać a razem beda sie uzupełniać.
      Mieliśmy nawet sie spotkać z artysta, ktory miał nam cos zaprojektować.
      Tatuażu nie zrobiliśmy i dobrze, bo juz nie jestesmy razem.
      Ta lekcja mnie skutecznie zniechęciła do pomysłu tatuażu.
    • shumi-mi-las Re: Kto nie ma 15.03.14, 21:38
      Ja. Bo jak juz zachcialo.mi sie takowy miec i zaswitala mi wizja nawet wzoru, a w rece wpadla ulotka salonu, to maz calym swoim jestestwem zaprotestowal twierd ac, ze to nieprzemyslane i wogole robie na zlosc jemu, sobie dzieciom i swiatusmile
      Teraz wizja wzoru mi sie nieco zmienila ale pragnienie tatuazu nie zniknelo i predzej czy pozniej go zrobie.
    • prigi Re: Kto nie ma 15.03.14, 21:39
      kieeeedyś w dawnych czasach, chyba nawet w poprzednim stuleciu to było, chciałam mieć tatuaż, podobały mi się zwykłe plecionki, bez większego przekazu, mistyki i ukrytych prawd.
      wtedy nie mogłam, bo mój ojciec zszedłby na zawał na ten widok, a teraz gdy jestem całkowicie osobnym bytem, przestało mnie to bawić.
      A poza tym naprawdę mało widziałam ładnych tatuaży, tzn. mi się podobających. Nie lubię kolorowych, z cieniowaniem, że o tych z tłem w ogóle nie wspomnę.
    • fajnyrobal Re: Kto nie ma 16.03.14, 11:25
      Ja nie mam i mieć nie będę. Wychodzę z założenia, że moje ciało to świątynia i nie mam ochoty jej paprać byle jakim graffiti suspicious
      Nie podoba mi się tatuaż w żadnym wydaniu i nazywanie tego sztuką uważam za grubą przesadę.
    • anna_sla Re: Kto nie ma 16.03.14, 11:34
      ja nie mam. Nasłuchałam się i naoglądałam programów o tym jak te tatuaże wyglądają na starość, jakie bywają problemy. Skutecznie mnie to zniechęciło. Swoją drogą, dość mądrą dziewczynką jestem i szybko zdałam sobie sprawę, że to co podobało mi się wtedy wcale nie musi podobać mi się teraz lub za X lat i co potem? W życiu poznałam sporo osób, które teraz żałują. Znajomy jako młodzik wytatuował sobie imię swojej miłości wielkiej, bo miał plan z nią być po sam grób, a tymczasem tą miłością na całe życie okazał się kto inny.
    • hedna Re: Kto nie ma 16.03.14, 11:50
      ta historia coś mi przypomniałasmile
      facet z którym byłam przez 2 lata zanim poznałam mojego męża,niedługo po naszym rozstaniu wydziarał całe ramię i jest tam też moje imię.Myślał,ze do niego wrócę.......
      • grave_digger Re: Kto nie ma 16.03.14, 14:48
        tak, to najgorszy rodzaj tatuażu.
        mój mąż też ma taki - inicjały swojej pierwszej dziewczyny i to jeszcze zrobione chyba struną od gitary suspicious dziś ledwo to można odczytać.
        • kowalowa Re: Kto nie ma 16.03.14, 23:17
          nie mam; niby chciałabym, ale nie mam kasy..może i mogłabym odlozyć sobie..ale nie wiem co to miałby być tongue_out no i mysl ze mi się znudzi tongue_out w rodzi ie i brat ma i siostra cioteczna i jej mąż... brat ma "obcego" ale nalopatce i chyba sam zapomina ze go ma...sioeta natomiast kameleona i to na cyckach prawie...i mówi ze już sie jej trochę znudzuł...dlatego po roku go ulepszyła;

nie czuję potrzeby chyba...i tak jestem taka zajebista, ze żaden rysunek tego nie zmieni big_grin wink
        • 3-mamuska Re: Kto nie ma 17.03.14, 07:26
          Nigdy mi sie nie podobały, były oznaka patologi.
          Do tego na starość okropnie to wyglada fujj, codziennie oglądam starego faceta bladego lysego i te tatulaze, jeny okropnie to wyglada.

Moj maz odkąd sie znaliśmy mowil ze chce skorpiona, i z 10 lat temu sobie zrobił, ale była to przemyślana decyzja.
          Ja od jakiegoś czasu chciałabym sobie zrobić na karku zaraz pod włosami, ale boje sie bólu ze nie dotrwam do końca.
          Boje sie chorób ,bo ledwo wyszłam z Wzw c, i następne "cos" mogłoby mnie wykończyć.
          No i do tej pory nie znalazłam nic co spodobałoby mi sie az tak mocno zeby chcieć nosić to do końca zycia. Kasa pewnie i by sie znalazła, gorzej z kasa na usuwanie.
          • cudko1 Re: Kto nie ma 17.03.14, 07:48
            ja bym miała w wielku 17 lat pająka nad lewą kostką u nogi, albo na kostce, (zabijcie i nie pytajcie dlaczego właśnie to i dlaczego tam - nienawidzę pająków, od guuuppi pomysł gówinary) ale mój tata (liberalny w sumie bardzo) jak się dowiedział, powiedział ok, zrób no problem, ale najpierw się wyprowadź i mnie nie odwiedzaj tongue_outtongue_out jak pozwalał mi właściwie na wszystko tak tu NIE i dyskusji nawet nie było

hehe i dobrze się stało, u innych mi się nie które bardzo podobają (mei chyba z tych forumowych najbardziej smile ) inne mniej, ale na sobie żeby mieć to już takiej potrzeby nie mam smile
        • dziennik-niecodziennik Re: Kto nie ma 17.03.14, 17:45
          ja tez nie wtedy, u nas w miescie była akcja dla chłopaka z bialaczką, ja byłam pod koniec dnia i znajoma pielęgniarka mowila ze mieli parę tysięcy osób, że ludzie dzwonią żeby poczekac na nich bo pracują do 18, ale przyjada po pracy, żeby nie zamykac... i naprawde przyjezdzali, punkt zapisów i pobrania krwi był ciut dalej na mojej ulicy, miał byc do 18, był do 23. MNÓSTWO ludzi było.
          aż sie wtedy wzruszyłam smile
        • sewa.49 Re: Kto nie ma 17.03.14, 15:57
          Nie mam i miec nie bede. Podobaja mi sie tatuaze u kogos, ale na sobie jakos nie moge sobie tego wyobrazic. Mam zajebiste cialo i zaden tatuaz do szczescia nie jest mi potrzebny. Persingu tez nie mam..... no chyba, ze dziurki w uszach wink
        • dziennik-niecodziennik Re: Kto nie ma 17.03.14, 17:41
          no wlasnie nie. i własnie świadomość tego że w ciągu tego pół roku ktoś mógłby mnie potrzebowac, a ja bym nie mogła bo sie wydziarałam - blokuje mnie skutecznie.
          mogłam sobei w ciązy zrobic, i tak by mnie nei wzięli, ale jakoś nie pomyslałam.
    • olinka20 Re: Kto nie ma 17.03.14, 16:36
      Ja nie mam, chociaz b. mi sie podobają.
      Ale nie widze na swoim ciele miejsca gdzie mogłabym go narysowac, kazdy predzej czy pozniej ( wg mnie) bedzie wygladał ohydnie, rozciagnie sie czy cus.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka