Dodaj do ulubionych

Horror norweski

23.01.09, 13:12
film.gazeta.pl/filmnews/1,94586,6191492,Dead_Snow___tej_zimy_snieg_pokryje_sie_krwia.html
A w Egipcie by bylo o mumiach nazistow?
Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: Horror norweski 24.01.09, 00:50
      No popacz a ja na miejscu nie jestem w kursie dzieła ... nic nie słyszałam ...
      • modliszka61 Re: Horror egipski 24.01.09, 15:49
        Powstał horror o roboczym tytule"Mummy zombie".bohaterem tytułowym jest niejaki
        Samson z Patagonii,zwany również Mr Bombastic.Zostaje on w końcu wytropiony i
        uwiązany przez miejscowych fellahów.

        img259.imageshack.us/my.php?image=obraz697mm9.jpg
        • brezly Re: Horror egipski 24.01.09, 17:29
          Aha i ten Samson to spiewal tako piosenke, co niejaki Korol Zeflik, gornik
          strzalowy z kopalni Walenty Wawel, ktoren wynajmowal pokoj w tej samej willi co
          pewna moja znajoma, zajeta natenczas zglebianiem anatomii na Slaskiej Akademii
          Medycznej. Zeflik spiewal to na caly wynajmowany dol pod prysznicem, po powrocie
          z nocki, okolo 6.15 rano.


          tinyurl.com/b2kzod
          • modliszka61 Re: Horror egipski 24.01.09, 20:09
            I ten,i tamten Samson był znany miejscowym z tego,że z pieśnią na ustach
            taranował kolejne dziewicze pieczęcie.
            Grobowców pieczęcie.
            Za pasem miał zawsze laskę.
            Laskę dynamitu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka