brezly 23.01.09, 13:12 film.gazeta.pl/filmnews/1,94586,6191492,Dead_Snow___tej_zimy_snieg_pokryje_sie_krwia.html A w Egipcie by bylo o mumiach nazistow? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan.kran Re: Horror norweski 24.01.09, 00:50 No popacz a ja na miejscu nie jestem w kursie dzieła ... nic nie słyszałam ... Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Horror egipski 24.01.09, 15:49 Powstał horror o roboczym tytule"Mummy zombie".bohaterem tytułowym jest niejaki Samson z Patagonii,zwany również Mr Bombastic.Zostaje on w końcu wytropiony i uwiązany przez miejscowych fellahów. img259.imageshack.us/my.php?image=obraz697mm9.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Horror egipski 24.01.09, 17:29 Aha i ten Samson to spiewal tako piosenke, co niejaki Korol Zeflik, gornik strzalowy z kopalni Walenty Wawel, ktoren wynajmowal pokoj w tej samej willi co pewna moja znajoma, zajeta natenczas zglebianiem anatomii na Slaskiej Akademii Medycznej. Zeflik spiewal to na caly wynajmowany dol pod prysznicem, po powrocie z nocki, okolo 6.15 rano. tinyurl.com/b2kzod Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Horror egipski 24.01.09, 20:09 I ten,i tamten Samson był znany miejscowym z tego,że z pieśnią na ustach taranował kolejne dziewicze pieczęcie. Grobowców pieczęcie. Za pasem miał zawsze laskę. Laskę dynamitu. Odpowiedz Link Zgłoś