aretha04
19.01.04, 20:12
......żeby była już WIOSNA!!!!!
> mam dość tej zimy, szarych, ponurych dni,
> podłego, wisielczego nastroju itd...
> z przyjemnością poczytałabym bardziej optymistycznych wątków, a nie tylko
zdrada, rozwód albo "ja cię kocham, a ty śpisz".
pozdrawiam wszystkich z nadzieją, że już niedługo będziemy bardziej
pogodni :)))