IP: *.unl.edu 10.05.04, 18:18
i jej czar, necacy od 2 stuleci, umiera dzisiaj. Ameryka przekonala mnie,
ze nie ma narodow wybranych, do dobra i do zla. Jeden narod, cierpiacy disiaj,
staje sie oprawca jutro. Nie ma zlych Niemcow, sa tylko glupi Niemcy. Nie ma
biednych, sponiewieranych Zydow, sa tylko glupi Zydzi. To nie Rosjanie
wymordowali Katyn, to my wymordujemy, kiedy nadarzy sie podobna okazja.
Ofiary i ich oprawcy jada na tym samym wozku. Jedni potrzebuja drugich.
Nie oszukujmy sie, okazja uczyni z nas, potepiajacych, nastepnych oprawcow.
Nie chyle czola przed torturowanymi Irakijczykami, bo jutro zrobia dokladnie
to samo czego dzisiaj doswiadczaja. Nie potepiam Amerykanow, bo sa glupi,
zwyrodniali, tak jak i my, Polacy.
My, ludzie, jestesmy banda dzikich zwierzat i to w tym najgorszym wydaniu.
Chociaz ... przepraszam wszystkie czworonozne bestie. Jestescie niewinne w
moich oczach.
Imagine.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Osik Re: Ameryka IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.05.04, 18:39
      Nie ma nadzieji...w tym kontekście nie ma się do kogo zwrócić o pomoc,
      wsparcie. "Dziś jesteśmy ofiarami, jutro oprawcami", zostaje tylko psa
      pogłaskać...

      ___________________________________________
      Wiecie co
      • komandos57 Re: Ameryka 10.05.04, 18:50
        Gość portalu: Jan Osik napisał(a):

        > Nie ma nadzieji...w tym kontekście nie ma się do kogo zwrócić o pomoc,
        > wsparcie. "Dziś jesteśmy ofiarami, jutro oprawcami", zostaje tylko psa
        > pogłaskać...
        >
        > ___________________________________________
        > Wiecie co
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Wez 2,pojedz na Szaserow,tam pojdz do Bazantarni.Potem idz na stare miasto.Sa
        tam fajne kafeji i restauracje(tuz przy bylym Zamechu)i odpocznij sobie.Nie
        jestem pewien czy w szpialu na Zeromskiego maja oddzial dla czubow,ale na
        Komenskiego tak.Wojskowy,ale takich jak ty przyjma.
    • j_ar Re: Ameryka 10.05.04, 18:46
      >Nie oszukujmy sie, okazja uczyni z nas, potepiajacych, nastepnych oprawcow.

      to nie okazja nas czyni takimi, okazja to juz efekt koncowy, zostajemy
      oprawcami znacznie wczesniej
      • Gość: roxi Re: Ameryka IP: 5.5R3D* / 198.54.202.* 10.05.04, 19:24
        I gdzie ci jezdzcy Apokalipsy
    • procesor aleś odkrył Ameryke Imaginie.. n/txt 10.05.04, 22:46
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka