Gość: Imagine
IP: *.unl.edu
10.05.04, 18:18
i jej czar, necacy od 2 stuleci, umiera dzisiaj. Ameryka przekonala mnie,
ze nie ma narodow wybranych, do dobra i do zla. Jeden narod, cierpiacy disiaj,
staje sie oprawca jutro. Nie ma zlych Niemcow, sa tylko glupi Niemcy. Nie ma
biednych, sponiewieranych Zydow, sa tylko glupi Zydzi. To nie Rosjanie
wymordowali Katyn, to my wymordujemy, kiedy nadarzy sie podobna okazja.
Ofiary i ich oprawcy jada na tym samym wozku. Jedni potrzebuja drugich.
Nie oszukujmy sie, okazja uczyni z nas, potepiajacych, nastepnych oprawcow.
Nie chyle czola przed torturowanymi Irakijczykami, bo jutro zrobia dokladnie
to samo czego dzisiaj doswiadczaja. Nie potepiam Amerykanow, bo sa glupi,
zwyrodniali, tak jak i my, Polacy.
My, ludzie, jestesmy banda dzikich zwierzat i to w tym najgorszym wydaniu.
Chociaz ... przepraszam wszystkie czworonozne bestie. Jestescie niewinne w
moich oczach.
Imagine.