Dodaj do ulubionych

rekomendacje prosze!

02.03.05, 10:10
chodzi o warszawskie osrodki/specjalistow odnosnie terapii dot. toksycznych
zwiazkow, czy mozecie kogos polecic w stolicy?
Obserwuj wątek
    • leksheygyatso Ad vocem terapii związku 02.03.05, 16:20
      • leksheygyatso Odpowiedź 02.03.05, 16:22
        WITAM,
        ad vocem terapii par polecam z własnego doświadczenia:

        dr Barbara
        SMOLIŃSKA
        superwizor
        nr lic. 77
        l-p@l-p.pl
        Gabinet prywatny
        tel. (22) 843 08 05
        btsmolinscy@wp.pl


        Olga
        PILINOW
        superwizor
        nr lic. 22
        Prywatna praktyka
        Warszawa
        tel. 0-602 526 578

        Niestety za konsultacje płaci sie jednorazowo ok. 100-150 zł a i na pracę
        długoterminowa często brakuje wolnych miejsc.Ale wiem że są to oosby bardzo
        bardzo doświadczone i znające sie na tym problemie.

        pozdrawiam
        OM MANI PEME HUNG HRI
        NAMO AMITABHA BUDDHA
        lekshey
        • jas_lanka Re: Odpowiedź 02.03.05, 17:10
          wdziecznam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka