Gość: Melba IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 21:58 Dobra, zbiórka, kolejno odlicz. Ja jadę, Wy też, jestem pewna, ale kiedy? Iwuś ja też jestem ten sam kozi upór, to tak Cię wyzywam, a co! Za skacowane górzydła się nie obraziłaś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 22:04 e=m, cos Ty!!!!cieszylam sie bardzo za motylki, ale z powodu mialam takie same motylki przed oczami, nie bylam w stanie ani raczka, ani obraczka. Dzisiaj bylam w Kazimierzu nad największą polska rzeka, klapalam dziobem i na nic nie mam sily. Oglaszam nabor do Celestynowa np. w sobote lub niedziele za tydzien (to by robilo 22 czerwca jakiegos). do tej pory zdązy sie zebrać te szmatki i inne Froliki czy pedigri. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 22:09 Jadę. Jak tam się jedzie? Szmatę biorę starą i śladową ilość frolików nabędę, bo my taki miesiąc mamy, że akurat spożywamy głównie ściany i framugi, z tym spod Wieliczki, już nie wiem, jak mu przyrządzać :) Nic to, następną razą się odkujemy, a głaskać po brzuszkach tudzież kupki wynosić mogę, nic nie kosztuje, a ile miłości :) Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 22:19 Spagetti, Melba, daj mu spagetti. Dlugo trwa, zanim spozyje. Przecwiczylam na moim potomku, ktory ma insynkt nutrii: wiecznie szczena mu sie rusza i wiecznie jest glodny! OK. moge sluzyc jako punkt zborny ds. szmat. Ja tam jade (na Otwock pociagiem), ale przejrze mapki. Gdzie jest OLT?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 23:30 Hej, w sprawie piesiąt! Kto jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:34 Znajomy opowiadal, ze jak robi impreze i nie ma zbyt wiele zarcia, to po prostu robi cos z ryzu i daje gosciom paleczki... Sam sie spryciarz juz nauczyl jesc paleczkami! Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:41 Kwieto, ale piszesz się na Celestynów? Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:51 Jesli bede wtedy w Warszawie (co wcale nie jest pewne) :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt IP: *.chello.pl 11.06.02, 15:08 Dobra, podbijamy wątek, psiaki czekają. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 11.06.02, 19:54 Uprzejmie proszę konformistów i non o zgłaszanie sie w temacie pieski!!!! hau, hau! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLT Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 17.06.02, 09:07 iwa.ja napisał(a): >Gdzie jest OLT?!!! hihi, w momencie gdy zadawalas pytanie - to jakos tak na ukrainie, w gorkach ;-))) nieaktualne to juz, jak widac ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę... IP: *.chello.pl 11.06.02, 20:28 Może i forum się zrzuci? Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 20:57 trzeba bylo zostac pod kopytkiem, dostalabys Bobu :") Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 21:16 a piesie jedzą BÓB? Odpowiedz Link Zgłoś
wredna2 Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 21:21 Moj je wszystko, wlasnie przed chwila pozarl mi kostki domino... wr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 12:50 na razie mailowo. Ej,ludzie, proszę się ustosunkować! Iwa, potrząśnij Pańswem... Odpowiedz Link Zgłoś
vicca Re: Puszki nadciągają 12.06.02, 12:56 HE! A mnie nie będzie - niestety :( Ale zdajcie mi relację w szczegółach! Pzdr ciepło Vicca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 13:43 Zdam relację za puszkę :) Poza tym to chyba nie ten weekend, ino następny, muszę ścignąć Iwę i spytać. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Puszki nadciągają 12.06.02, 15:56 Nastepny, nastepny czyli cheba 22 junia. Bo, jak juz informowałam, w ten lykend jest blogoslawionej Jolanty a także swietego Wita. Beda tance! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 16:08 GuD. Na razie mam 3 istotki zdeklarowane do wręcznia puszek, plus kumpel się zapalił i samochodem chce nas wieźć. Chcemy samochodem? Odpowiedz Link Zgłoś
pastwa Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 00:33 Wszystkim pojadę, byleby tylko ktoś chciał jechać ze mną, zatem prawda Iwo Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 09:55 Tez mam samochod... jeszcze jezdzi nawet :") Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 13.06.02, 13:23 A prawko masz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 13:35 Jeszcze mam [aczkolwiek pewnie niedlugo, bo ostatnio ksiazeczka prawie podzielila sie na dwie czesci :(((] Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja a jaki jest związek między... 13.06.02, 17:20 ...posiadaniem samochodu przez Kwieto a Celestynowem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: a jaki jest związek między... IP: *.chello.pl 13.06.02, 17:29 I to jest pytanie za 100 punktów Iwa. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: a jaki jest związek między... 13.06.02, 17:34 A w ogóle trzeba zrobić jakieś szybkie pifffko w ginesie, nie? Wychodzi mi to ze wzoru: e = m (c2) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: a jaki jest związek między... IP: *.chello.pl 13.06.02, 17:47 Pifko zawsze a w ginesie jak najbardziej :) Odpowiedz Link Zgłoś
vicca I ja też! 14.06.02, 07:30 Przeorganizowałam kalendarz i wychodzi, ze mogę jechać pod ten Celestynów :) Konkrety proszę w takim razie - gdzie, kiedy i kto Pzdr ciepło Vicca Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: I ja też! 14.06.02, 08:13 Vicca, w tę niedzielę w Guinessie jest zebranie organizacyjne o 17.00. Szczególy w afiszach. Odpowiedz Link Zgłoś
vicca Re: I ja też! 14.06.02, 08:44 Dobrze, gdzie te afisze i gdzie ten Guiness? Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Koszykowa 14.06.02, 08:46 tuż przy Placu na Rozdrożu. Afisze będą drukowane właśnie tam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vicca Ha parzysto i nieparzystokopytni! 14.06.02, 16:01 Jednak mnie nie będzie. Bawcie się dobrze i jutro i za tydzień. Pzdr ciepło Vicca Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja jeżeli ktoś jeszcze bedzie chciał, to... 15.06.02, 10:32 telefon do schroniska w Celestynowie: 22/789-70-61. Dojazd samochodem z Warszawy przez Wał Miedzeszyński. Pociągiem na Dęblin (wsiada się na Zachodnim, Ochocie, Śródmieściu, bo na Centralnym nie zatrzymuje się). Do roboty nie jedziemy, bo tam są specjalni pielęgniarze, a obcych zwierzątka mogą, niestety, atakować. Potrzebne jest wszystko. Od forsy po żarcie i szmaty, wszystko! Schronisko jest otwarte w sobotę od 9.00. Kto jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Spotkanie organizacyjne? 15.06.02, 14:17 Jutro!!!!! O 17.00 w G. na dobry poczatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Odliczam minutki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.02, 12:33 Ktoś jeszcze odlicza? Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Odliczam minutki 16.06.02, 21:59 Baranico, Melbo trzykulkowa, czekam jeszcze troszku... Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja To znowu ja... 18.06.02, 20:27 Melba, cóś mi się porobiło i nie wiem, jak do Ciebie zwonić. Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ktoś ma coś dla psów i kotów? Nie musi jechać, ja poniosę, jestem silną dziewczynką!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: To znowu ja... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.02, 20:52 Zadzwonię dżutro ja, bo już będę miała orientacyję co do ciężarów, ale jak nas Kwieto nie przejedzie tym swoim samochodem, to ja czarno widzę te dyganie, bo się wiara zrzuca chyba hojnie... Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: To znowu ja... 19.06.02, 19:44 Podnoszę jeszcze raz wątek, albowiem docierają do mnie pytanka o Celestynów. Na razie uzgodniłyśmy z Królową Melbą, że akcja dokona się w najbliższą sobotę w okolicach okołopołudniowych. Parę męskich / damskich ramion bardzo by się przydało. I nadal nie ma jasności w temacie podwody... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLT Re: To znowu ja... IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 19.06.02, 20:36 iwa.ja napisała: > Na razie uzgodniłyśmy z Królową Melbą, że akcja dokona się w najbliższą sobotę > w okolicach okołopołudniowych. buuu, to mnie na pewno nie ma, tj jestem, ale gdzie indziej ;-( insza raza wiec OLT Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: To znowu ja... 19.06.02, 21:18 A ja o 19stej w sobote bezwzglednie jestem na starowce! Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: To znowu ja... 19.06.02, 22:25 To już wiem od Pastwy, Kwieto. Ja muszę bezwzględnie kwitnąć w wawie o 18.00, więc? Jest do zabrania jakieś 50 kg. Czym? Oczekuję miłych propozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: To znowu ja... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 22:45 Czym? Pastwą chyba, nie? No bo czym? :( Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Olt, po sesji zdarzają się wakacje 19.06.02, 22:27 Z naszego oglądu wynika, że będzie co robić i następną razą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLT wakacje, Iwa? brzmi kuszaco ;-) IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 08:14 no, moze nastepnym razem mi sie uda, choc nadzieje ma podwaza ostatnio rozpowszechniona wsrod przyjaciol maniera by sluby brac w weekendy. i to nie w celestynowie. ;-( pozdrawiam OLT ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
vicca śluby - ... 20.06.02, 09:46 skąd ja to znam? Człowiek się nie spodziewa, a tu proszę - zostaje zaproszony i weź tu nie idź... Pzdr ciepło Vicca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Co ja mam w pralce... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 22:51 Otóż w pralce mam karmę dla psów i jak mnie chłopy forumowe nie uratują, to ni chybi ona mi tam zostanie. Kochani!!!! Mam: - kołdrę -2 koce -5 ręczników -ponad 25 kg karm wszelakich dla psów i kotufff -jedną małą prośbę: HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo nie mam samochodu, o prawie jazdy nie mówiąc :) Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Co ja mam w pralce... 19.06.02, 23:52 No toc sie zaoferowalismy, chlopcy malowane :") Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melba Re: Co ja mam w pralce... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 23:57 Czad! dzięki chłopy :) Telefon już masz,prawda? Zresztą ja też mam kwiecistą karteluszkę :) Dobranoc. PS. Dzisiejsze zakupy jedzeniowe trzymam na podłodze w kuchni, lodówka wycieka puszkami... Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja pyszne kostki z tłuszczykiem... 20.06.02, 06:26 W sobotę rano, ponieważ jest już samochód, zamiaruję kupić kości w ilości "ile się da". Mogę to zrobić w swoich okolicach. Może ktoś wie, gdzie w wawie są tanie kostki do kupienia, takie, co to na sam ich widok pies szaleje ze szczęścia? Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: pyszne kostki z tłuszczykiem... 20.06.02, 16:01 Jeszcze raz podnoszę pytanie. I czy ktoś się jeszcze dorzuci? Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Po prostu rozpacz! 22.06.02, 18:50 W Celestynowie jest przeszło 1000 psów i 300 kotów. Z naszymi darami wpadliśmy, jakbyśmy dawali cukierka dziecku, które nie jadło od paru dni. Kropla w morzu. Żebyście widzieli to morze rudawej, płowej, czarnej, szarej sierści! Planujemy powtórkę za miesiąc, może dwa. Potrzebne są: sucha karma dla kotów przede wszystkim (surowe kości nie, bo nie ma ich gdzie trzymać), miski blaszane (nie plastikowe!) o pojemności 1 - 2 l, koce, stare śpiwory, swetry itd. na zimę do bud, stare ubrania dla pracowników i co kto jeszcze może. Naprawdę trzeba! I ten kochany starszy pan (chyba kierownik schroniska), który nam dziękował... Ogłaszam więc akcję od dzisiaj. Kto co ma, niech podrzuca. Szczegóły możemy dopracować! Odpowiedz Link Zgłoś