Dodaj do ulubionych

Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek..

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 21:58
Dobra, zbiórka, kolejno odlicz. Ja jadę, Wy też, jestem pewna, ale kiedy?
Iwuś ja też jestem ten sam kozi upór, to tak Cię wyzywam, a co! Za skacowane
górzydła się nie obraziłaś?
Obserwuj wątek
    • iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 22:04
      e=m, cos Ty!!!!cieszylam sie bardzo za motylki, ale z powodu mialam takie same
      motylki przed oczami, nie bylam w stanie ani raczka, ani obraczka. Dzisiaj
      bylam w Kazimierzu nad największą polska rzeka, klapalam dziobem i na nic nie
      mam sily. Oglaszam nabor do Celestynowa np. w sobote lub niedziele za tydzien
      (to by robilo 22 czerwca jakiegos). do tej pory zdązy sie zebrać te szmatki i
      inne Froliki czy pedigri.
      • Gość: Melba Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 22:09
        Jadę. Jak tam się jedzie? Szmatę biorę starą i śladową ilość frolików nabędę,
        bo my taki miesiąc mamy, że akurat spożywamy głównie ściany i framugi, z tym
        spod Wieliczki, już nie wiem, jak mu przyrządzać :) Nic to, następną razą się
        odkujemy, a głaskać po brzuszkach tudzież kupki wynosić mogę, nic nie kosztuje,
        a ile miłości :)
        • iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 22:19
          Spagetti, Melba, daj mu spagetti. Dlugo trwa, zanim spozyje. Przecwiczylam na
          moim potomku, ktory ma insynkt nutrii: wiecznie szczena mu sie rusza i wiecznie
          jest glodny! OK. moge sluzyc jako punkt zborny ds. szmat. Ja tam jade (na
          Otwock pociagiem), ale przejrze mapki. Gdzie jest OLT?!!!
          • iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. 10.06.02, 23:30
            Hej, w sprawie piesiąt! Kto jeszcze?
          • kwieto Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:34
            Znajomy opowiadal, ze jak robi impreze i nie ma zbyt wiele zarcia, to po prostu
            robi cos z ryzu i daje gosciom paleczki... Sam sie spryciarz juz nauczyl jesc
            paleczkami!
            • iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:41
              Kwieto, ale piszesz się na Celestynów?
              • kwieto Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 10.06.02, 23:51
                Jesli bede wtedy w Warszawie (co wcale nie jest pewne) :(
                • Gość: Melba Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt IP: *.chello.pl 11.06.02, 15:08
                  Dobra, podbijamy wątek, psiaki czekają.
                  • iwa.ja Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopyt 11.06.02, 19:54
                    Uprzejmie proszę konformistów i non o zgłaszanie sie w temacie pieski!!!! hau,
                    hau!
          • Gość: OLT Re: Celestynów, Iwa to rogacizna i miłośnicy kopytek.. IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 17.06.02, 09:07
            iwa.ja napisał(a):

            >Gdzie jest OLT?!!!

            hihi, w momencie gdy zadawalas pytanie - to jakos tak na ukrainie, w gorkach ;-)))
            nieaktualne to juz, jak widac ;-(

            • Gość: OLT Iwa, napisalam ci na priva ;-) IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 17.06.02, 09:13


    • Gość: Melba Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę... IP: *.chello.pl 11.06.02, 20:28
      Może i forum się zrzuci?
      • kwieto Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 20:57
        trzeba bylo zostac pod kopytkiem, dostalabys Bobu :")
        • iwa.ja Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 21:16
          a piesie jedzą BÓB?
          • wredna2 Re: Puściłam maila po znajomych z prośbą o puszkę. 11.06.02, 21:21
            Moj je wszystko, wlasnie przed chwila pozarl mi kostki domino...

            wr.

    • Gość: Melba Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 12:50
      na razie mailowo. Ej,ludzie, proszę się ustosunkować! Iwa, potrząśnij Pańswem...
      • vicca Re: Puszki nadciągają 12.06.02, 12:56
        HE! A mnie nie będzie - niestety :(
        Ale zdajcie mi relację w szczegółach!

        Pzdr ciepło Vicca
        • Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 13:43
          Zdam relację za puszkę :) Poza tym to chyba nie ten weekend, ino następny,
          muszę ścignąć Iwę i spytać.
          • iwa.ja Re: Puszki nadciągają 12.06.02, 15:56
            Nastepny, nastepny czyli cheba 22 junia. Bo, jak juz informowałam, w ten lykend
            jest blogoslawionej Jolanty a także swietego Wita. Beda tance!
            • Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 12.06.02, 16:08
              GuD. Na razie mam 3 istotki zdeklarowane do wręcznia puszek, plus kumpel się
              zapalił i samochodem chce nas wieźć. Chcemy samochodem?
              • iwa.ja Re: Puszki nadciągają 12.06.02, 23:02
                Chcemy, chcemy. Prawda, Pastwa?
                • pastwa Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 00:33
                  Wszystkim pojadę, byleby tylko ktoś chciał jechać ze mną, zatem prawda Iwo
                  • kwieto Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 09:55
                    Tez mam samochod... jeszcze jezdzi nawet :")
                    • Gość: Melba Re: Puszki nadciągają IP: *.chello.pl 13.06.02, 13:23
                      A prawko masz? :)
                      • kwieto Re: Puszki nadciągają 13.06.02, 13:35
                        Jeszcze mam [aczkolwiek pewnie niedlugo, bo ostatnio ksiazeczka prawie
                        podzielila sie na dwie czesci :(((]
                        • iwa.ja a jaki jest związek między... 13.06.02, 17:20
                          ...posiadaniem samochodu przez Kwieto a Celestynowem?
                          • Gość: Melba Re: a jaki jest związek między... IP: *.chello.pl 13.06.02, 17:29
                            I to jest pytanie za 100 punktów Iwa.
                            • iwa.ja Re: a jaki jest związek między... 13.06.02, 17:34
                              A w ogóle trzeba zrobić jakieś szybkie pifffko w ginesie, nie? Wychodzi mi to
                              ze wzoru: e = m (c2)
                              • Gość: Melba Re: a jaki jest związek między... IP: *.chello.pl 13.06.02, 17:47
                                Pifko zawsze a w ginesie jak najbardziej :)
      • vicca I ja też! 14.06.02, 07:30
        Przeorganizowałam kalendarz i wychodzi, ze mogę jechać pod ten Celestynów :)
        Konkrety proszę w takim razie - gdzie, kiedy i kto

        Pzdr ciepło Vicca
        • iwa.ja Re: I ja też! 14.06.02, 08:13
          Vicca, w tę niedzielę w Guinessie jest zebranie organizacyjne o 17.00.
          Szczególy w afiszach.
          • vicca Re: I ja też! 14.06.02, 08:44
            Dobrze, gdzie te afisze i gdzie ten Guiness?
            • iwa.ja Koszykowa 14.06.02, 08:46
              tuż przy Placu na Rozdrożu. Afisze będą drukowane właśnie tam!!!
        • vicca Ha parzysto i nieparzystokopytni! 14.06.02, 16:01
          Jednak mnie nie będzie.
          Bawcie się dobrze i jutro i za tydzień.

          Pzdr ciepło Vicca
          • iwa.ja Re: Ha parzysto i nieparzystokopytni! 14.06.02, 16:20
            Jaktotak?
            • vicca Re: Ha parzysto i nieparzystokopytni! 14.06.02, 16:26
              Tak wyszło. :(
              • iwa.ja jeżeli ktoś jeszcze bedzie chciał, to... 15.06.02, 10:32
                telefon do schroniska w Celestynowie: 22/789-70-61. Dojazd samochodem z
                Warszawy przez Wał Miedzeszyński. Pociągiem na Dęblin (wsiada się na Zachodnim,
                Ochocie, Śródmieściu, bo na Centralnym nie zatrzymuje się). Do roboty nie
                jedziemy, bo tam są specjalni pielęgniarze, a obcych zwierzątka mogą, niestety,
                atakować. Potrzebne jest wszystko. Od forsy po żarcie i szmaty, wszystko!
                Schronisko jest otwarte w sobotę od 9.00. Kto jeszcze?
    • kwieto Spotkanie organizacyjne? 15.06.02, 14:07
      Jest dzis czy jutro?
      • iwa.ja Re: Spotkanie organizacyjne? 15.06.02, 14:17
        Jutro!!!!! O 17.00 w G. na dobry poczatek.
    • Gość: Melba Odliczam minutki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.02, 12:33
      Ktoś jeszcze odlicza?
      • iwa.ja Re: Odliczam minutki 16.06.02, 13:48
        Moja osoba odlicza na przykład.
        • iwa.ja Re: Odliczam minutki 16.06.02, 21:59
          Baranico, Melbo trzykulkowa, czekam jeszcze troszku...
          • iwa.ja To znowu ja... 18.06.02, 20:27
            Melba, cóś mi się porobiło i nie wiem, jak do Ciebie zwonić.
            Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            czy ktoś ma coś dla psów i kotów? Nie musi jechać, ja poniosę, jestem silną
            dziewczynką!!!!
            • Gość: Melba Re: To znowu ja... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.02, 20:52
              Zadzwonię dżutro ja, bo już będę miała orientacyję co do ciężarów, ale jak nas
              Kwieto nie przejedzie tym swoim samochodem, to ja czarno widzę te dyganie, bo
              się wiara zrzuca chyba hojnie...
              • iwa.ja Re: To znowu ja... 19.06.02, 19:44
                Podnoszę jeszcze raz wątek, albowiem docierają do mnie pytanka o Celestynów. Na
                razie uzgodniłyśmy z Królową Melbą, że akcja dokona się w najbliższą sobotę w
                okolicach okołopołudniowych. Parę męskich / damskich ramion bardzo by się
                przydało. I nadal nie ma jasności w temacie podwody...
                • Gość: OLT Re: To znowu ja... IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 19.06.02, 20:36
                  iwa.ja napisała:

                  > Na razie uzgodniłyśmy z Królową Melbą, że akcja dokona się w najbliższą sobotę
                  > w okolicach okołopołudniowych.

                  buuu, to mnie na pewno nie ma, tj jestem, ale gdzie indziej ;-(
                  insza raza wiec

                  OLT
                  • kwieto Re: To znowu ja... 19.06.02, 21:18
                    A ja o 19stej w sobote bezwzglednie jestem na starowce!
                    • iwa.ja Re: To znowu ja... 19.06.02, 22:25
                      To już wiem od Pastwy, Kwieto. Ja muszę bezwzględnie kwitnąć w wawie o 18.00,
                      więc? Jest do zabrania jakieś 50 kg. Czym? Oczekuję miłych propozycji.
                      • Gość: Melba Re: To znowu ja... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 22:45
                        Czym? Pastwą chyba, nie? No bo czym? :(
                  • iwa.ja Olt, po sesji zdarzają się wakacje 19.06.02, 22:27
                    Z naszego oglądu wynika, że będzie co robić i następną razą.
                    • Gość: OLT wakacje, Iwa? brzmi kuszaco ;-) IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 08:14




                      no, moze nastepnym razem mi sie uda, choc nadzieje ma podwaza ostatnio
                      rozpowszechniona wsrod przyjaciol maniera by sluby brac w weekendy.
                      i to nie w celestynowie. ;-(

                      pozdrawiam
                      OLT ;-)

                      • vicca śluby - ... 20.06.02, 09:46
                        skąd ja to znam? Człowiek się nie spodziewa, a tu proszę - zostaje zaproszony i
                        weź tu nie idź...

                        Pzdr ciepło Vicca
    • Gość: Melba Co ja mam w pralce... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 22:51
      Otóż w pralce mam karmę dla psów i jak mnie chłopy forumowe nie uratują, to ni
      chybi ona mi tam zostanie. Kochani!!!! Mam:
      - kołdrę
      -2 koce
      -5 ręczników
      -ponad 25 kg karm wszelakich dla psów i kotufff
      -jedną małą prośbę: HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Bo nie mam samochodu, o prawie jazdy nie mówiąc :)
      • kwieto Re: Co ja mam w pralce... 19.06.02, 23:52
        No toc sie zaoferowalismy, chlopcy malowane :")
        • Gość: Melba Re: Co ja mam w pralce... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 23:57
          Czad! dzięki chłopy :) Telefon już masz,prawda? Zresztą ja też mam kwiecistą
          karteluszkę :) Dobranoc.
          PS. Dzisiejsze zakupy jedzeniowe trzymam na podłodze w kuchni, lodówka wycieka
          puszkami...
          • iwa.ja pyszne kostki z tłuszczykiem... 20.06.02, 06:26
            W sobotę rano, ponieważ jest już samochód, zamiaruję kupić kości w ilości "ile
            się da". Mogę to zrobić w swoich okolicach. Może ktoś wie, gdzie w wawie są
            tanie kostki do kupienia, takie, co to na sam ich widok pies szaleje ze
            szczęścia?
            • iwa.ja Re: pyszne kostki z tłuszczykiem... 20.06.02, 16:01
              Jeszcze raz podnoszę pytanie. I czy ktoś się jeszcze dorzuci?
              • iwa.ja Po prostu rozpacz! 22.06.02, 18:50
                W Celestynowie jest przeszło 1000 psów i 300 kotów. Z naszymi darami wpadliśmy,
                jakbyśmy dawali cukierka dziecku, które nie jadło od paru dni. Kropla w morzu.
                Żebyście widzieli to morze rudawej, płowej, czarnej, szarej sierści!
                Planujemy powtórkę za miesiąc, może dwa. Potrzebne są: sucha karma dla kotów
                przede wszystkim (surowe kości nie, bo nie ma ich gdzie trzymać), miski
                blaszane (nie plastikowe!) o pojemności 1 - 2 l, koce, stare śpiwory, swetry
                itd. na zimę do bud, stare ubrania dla pracowników i co kto jeszcze może.
                Naprawdę trzeba! I ten kochany starszy pan (chyba kierownik schroniska), który
                nam dziękował...
                Ogłaszam więc akcję od dzisiaj. Kto co ma, niech podrzuca. Szczegóły możemy
                dopracować!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka