ala-a 05.12.05, 10:39 www.psychotekst.com/strona.php?nr=102 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bazylia7 Re: dlaczego taki przewidywalny,,,Twoim zdaniem? 05.12.05, 12:35 bo wszystko mniej wiecej jasne jesli odpowiadasz na "rzadko" to znaczyze Twoj krytk wewnetrzny jest dosc slaby jesli na "czestoto zm]naczy ze bardzo Ci sie daje we znaki i powinnas to zmienic testu nie dokonczylam, ale zaloze sie, zejesli przeprowadzisz go trzy razy, za kazdym razem wbierajac ten am numer odpowiedzi- to rezultat bedzie wiadomy przy wszystkich"C" spodziewaj sie czegos w rodzaju: "wyluzuj, przestan sie tak kontrolowac" pewnie napisza cos o dominujacej matce tez... sprobuj, alu - napisz jesli nie mialam racji a i jeszcze: przy wszystkich "a" bedziesz w miare normalna przy "b" trzeeba sie nad soba zastanowic przy "c" koniecznie do psychiatry uuupss - stanowco zbyt gadatliwa dzis jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a ciesze sie ze 05.12.05, 12:51 sie rozgadalas;-) a mnie wyszlo ze moj wewnetrzny krytyk jest umiarkowany;) Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: wewnetrzny krytyk...test 05.12.05, 12:38 Smiem spytac,czy jestes juz wystarczajaco zdolowana? Dlaczego pytam? Poniewaz: Obrazalas mezczyzne, ktory cie nie zechcial nazywajac go impotentem, wybrakowanym egzemplarzem, chamem, prostakiem, uzywjac wielu innych epitetow. Tworzysz ksenofobiczne watki pod plaszczykiem wspolczucia, ktore jako marusia ogoniok starannie chamsko pielegnujesz. Obrazalas pewna osobe nazywajac ja alkoholiczka, narkomanka, szmata (np. watek "kryzys wiary", czy "kobieta, ktorej marzy sie kariera". Obrazalas wiele innych osob zarzucajac cos, czego zarzucac nie powinnas. Nie miej wiec pretensji, jezeli ktos powie ci prawde o obwislym biuscie, prostactwie, galarecie z cellulitu, brakach w uzebieniu, wyksztalceniu czy zwyklym obyciu. Wyobraz sobie, ze kobieta z niewielkim biustem o wzroscie 160 czy mezczyzna mierzacy 172 (twoje liczby) moga byc rownie atrakcyjni, wbrew twoim chorym opiniom. Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:01 Nie lubisz prawdy, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:11 wymyslil...bys lepiej jakas podpuche.. uzaleznilam sie juz;)) Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:12 Jak tylko ciebie sie stad pozbeda to i owszem, jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:17 pilot.nawigator napisał: > Jak tylko ciebie sie stad pozbeda to i owszem, jak najbardziej. niedobry czlowiek z Ciebie.. gdzie mam isc? Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:19 Idz gdzie chcesz, nikogo to juz nie obchodzi. Trzeba bylo nie obrazac i nie krzywdzic ludzi. Nie zarzucaj mi, ze to ja jestem zlym czlowiekiem, bo to klamstwo. O czym tu mowic, 99% twoich slow to klamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:25 pilot.nawigator napisał: > Idz gdzie chcesz, nikogo to juz nie obchodzi. Trzeba bylo nie obrazac i nie > krzywdzic ludzi. Nie zarzucaj mi, ze to ja jestem zlym czlowiekiem, bo to > klamstwo. O czym tu mowic, 99% twoich slow to klamstwa. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i nie gadam z toba wiecej ,bo mi powiedza ze jestem Troll Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:26 o trollach to tylko ty rozmawiasz spod kazdego mozliwego nick hsirk, imagiro, rybolog, marusia, alaaa, vvitch i wielu innych. ty jestes najwiekszym trollem na tym forum i wszyscy admini to wiedza. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:28 pilot.nawigator napisał: > o trollach to tylko ty rozmawiasz spod kazdego mozliwego nick hsirk, imagiro, > rybolog, marusia, alaaa, vvitch i wielu innych. ty jestes najwiekszym trollem > na tym forum i wszyscy admini to wiedza. krish tez...;)))) wlasnie napisal ze ma Durchfall... papatki... dzieki za pochlebstwa... Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:29 nie ma zadnego krisha, w watku o obrazliwych mailach wstawilas go dla uwiarygodnienia twoich chorych bzdur! Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:30 A tak nawiasem mowiac to z hsirka nadawal ten, ktory do ciebie przyjezdzal na .... salatki... Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:34 pilot.nawigator napisał: > A tak nawiasem mowiac to z hsirka nadawal ten, ktory do ciebie przyjezdzal > na .... salatki... nooo.. chyba nie sugerujesz ze ten Durchfall to po mojej salatce.. Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:36 Ten kolo nie zna niemieckiego. Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:43 willst du das pruefen? Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:45 Co znowu probujesz udowodnic? Ze podszkolilas sie z niemieckiego na forumie? Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:47 Kogo ty probujesz zrobic w jajo? No kogo? Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:49 ciebie nietrudno. potrafi to nawet przedszkolak nie wyjmujac rak z kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:50 widziales ...ja to Ty... Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:51 Co ty na to, jak ci powiem ze widac jak na dloni? Dzwonisz do kola, ktory z neostrady nadaje, czyz nie jest tak? Poswieca ci swoj cenny czas, czyz nie? Ale ostatnio tez nie za wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:50 Nawet nie chcialbym, zebys mi chalupe sprzatala i buty czyscila. Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:53 i nie zamierzam. zegnaj. pozostan w gnoju w spokoju Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: o matko z ojcem....i z tesciowa 05.12.05, 13:54 To dobrze ze nie zamierzasz bo nie zaslugujesz. Odpowiedz Link Zgłoś