janek3333
21.10.03, 19:10
Witam! Razem z moja narzeczona planujemy slub i jestesmy na etapie tworzenia
listy gosci. I tu pojawil sie zgrzyt - chce zaprosic swojego eks, ja
natomiast nie uwazam tego za zbyt szczesliwy pomysl (dluuuuga wspolna
przeszlosc, itp, itd). Co o tym sadzicie?
Pozdrowiam