karelia 25.05.02, 13:18 przed 2-3 dniami byl tu temat na O roznych Serum( Chanell, Dior..) gdzies to zniknelo czy co? nie moge znalezc , a czytam i czytam.. Czyzbym oslepla? Moze ktora mlodsza pani wyciagnie n apowierzchnie??? Helppp, pleaseeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasica Re: SERUM???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 14:46 Zajrzyj do tematu "intensywne kuracje dla trzydziestek", jest na tej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś