25.05.02, 13:18
przed 2-3 dniami byl tu temat na O roznych Serum( Chanell, Dior..) gdzies to
zniknelo czy co? nie moge znalezc , a czytam i czytam.. Czyzbym oslepla? Moze
ktora mlodsza pani wyciagnie n apowierzchnie??? Helppp, pleaseeeeeee
Obserwuj wątek
    • Gość: kasica Re: SERUM???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 14:46
      Zajrzyj do tematu "intensywne kuracje dla trzydziestek", jest na tej stronie.
    • karelia Re: SERUM???? 25.05.02, 16:16
      Dzieki , znalazlam !!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka