Gość: silie
IP: *.jmk.lodz.pl
11.06.02, 12:33
Ponieważ widzę, że wiele z Was jest tłumaczkami, lub uczy języków, mam pytanie:
jestem nieco oporna na naukę języków, a muszę zacząć na serio się
uczyć;czytałam o metodzie Callana-czyli nauka na zasadzie nauki małego dziecka,
tzn.:najpierw mówienie, a dopiero po dłuższym czasie pisanie i czytanie.
Metoda ta daje podobno rewelacyjne efekty, lekcje są prowadzone w bardzo
szybkim tempie,ani słowa po polsku.
Ponieważ jest to dość kosztowne, a nawet bardzo kosztowne, chciałam dowiedzieć
się, czy warto, czy możecie polecić tę metodę?
Jak zwykle liczę na Was i z góry dziekuję.
pzdr ciepłe z deszczowej Łodzi:)))
s.