Gość: jo-asiunka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 16:15 Bardzo jestem ciekawa, co sądzicie o tym kremie do twarzy i mleczku (tonik znam z autopsji). Do jakiej cery polecacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj