17.09.03, 10:05
Witam,

Zjadlam 120 tabletek na wloski, myje wlosy szamponem Vichy z aminexilem. Wlosy
przestaly mi wypadac z czego jestem bardzo zadowolona. Chcialam sie zapytac
czy nadam mam brac witaminy i myc wlosy tym szamponem ?

Z gory dziekuje,

Pozdrawiam, Dorota
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: Witaminki 19.09.03, 23:29
      Droga Pani Doroto,
      Bardzo się cieszę, że uzyskała Pani pożądany efekt. Uważam, że nie ma
      konieczności dalszego stosowania witamin i bez obawy może zrobić Pani przerwę
      (1-3 miesiące). Natomiast szampon dotychczas stosowany radziłabym używać nadal
      jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy. Wystarczy stosować co drugie mycie
      na przemian z łagodnym szamponem, dostosowanym do rodzaju Pani włosów.
      Pozdrawiam
      Oksana
      • dorotkaw Re: Witaminki 20.09.03, 12:40
        Dziekuje Pani Doktor za odpowiedz.

        Pozdrawiam, Dorota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka