dorotkaw
17.09.03, 10:05
Witam,
Zjadlam 120 tabletek na wloski, myje wlosy szamponem Vichy z aminexilem. Wlosy
przestaly mi wypadac z czego jestem bardzo zadowolona. Chcialam sie zapytac
czy nadam mam brac witaminy i myc wlosy tym szamponem ?
Z gory dziekuje,
Pozdrawiam, Dorota