kasicaz Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 20.09.04, 17:24 Aborcja ... Dzieci zabite przez "przerywanie ciąży" Metodą zasysania w wieku 8 tygodni Metodą zasysania w wieku 10 tygodni Dilitation & Evacuation (D&E) (rozdrobnienie i usunięcie) Metodę tę stosuje się po 12 tygodniu. Potrzebne jest narzędzie przypominające kombinerki (kleszczyki Weirtheima - abortcang), ponieważ kości i czaszka dziecka są już częściowo zwapnione. Nie stosuje się znieczulenia wobec dziecka. Aborcjonista wprowadza narzędzie do macicy, chwyta nogę lub inną część, a następnie obracając wyrywa ją z ciała dziecka. Czynność tę powtarza raz po razie. Kręgosłup musi zostać rozłamany, a czaszka zmiażdżona, aby ich usunięcie stało się możliwe. Funkcja pielęgniarki polega na skolekcjonowaniu części ciała dziecka, w celu upewnienia się, że wszystko zostało usunięte. Zatrute stężonym roztworem soli Metodę tę stosuje się po 16 tygodniu ciąży. Dużą igłę wprowadza się przez powłoki brzuszne matki do worka owodniowego dziecka. Do wód owodniowych wprowadza się stężony roztwór soli. Dziecko połyka go oraz na skutek funkcjonowania odruchu oddechowego, wprowadza do płuc. Jest zatruwane i walczy o życie, czasami dostaje konwulsji. Zabicie dziecka trwa nieco ponad godzinę. Gdy wszystko przebiega zgodnie z planem, następnego dnia matka rozpocznie poród i urodzi martwe dziecko. Przy zastosowaniu prostagladyn Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do worka owodniowego dziecka Prostin F2a - niezłożonej postaci ludzkich hormonów. Hormony te mają za zadanie wywołać gwałtowną czynność porodową, która spowoduje przedwczesne urodzenie się dziecka. Ale to jest twój wybór i oby był świadomy i przemyslany. Oby był twój, a nie rodziny, beznadziejnego chłopaka, czy sytuacji materialnej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nimfa Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 09:01 Bardzo obrazowo to przedstawiłaś. To daje do myślenia i stwarza ogólne pojęcie do aborcji. Mam nadzieję że wpłynie na tą kobietę, która chce zabić własne dziecko. Oby nas, takich jak Ty, obrończyń życia poczętego było więcej. Będę się modlić za dzieciobujczynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KASIA Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.dip.t-dialin.net 21.09.04, 10:15 Modl sie lepiej za zamordowane malenstwa,wyrzucone w krzaki lub na smietnik zaraz po urodzeniu.Gdyby ich "matki" usunelyby ciaze-wyrzadzilyby z pewnoscia mniejsze zlo. Odpowiedz Link Zgłoś
oela11 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 14:56 jakie mniejsze zło?!TO śmierć i to śmierć, a ciąża to nie chory ząb,który można usunąć.Operujmy precyzyjnym językiem. To jest egzekucja na człowieku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:16 wgzekucje to sa jak sie dieci na smietnik wywala a nie jak sie skrobie komórki które same i tak nie sa w satnie życ!!!!!!!!!! pomyslcie troche dziwadła jedne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:18 egzekucje to sa jak sie dzieci wyrzuca na smietnik albo utyka w beczki a nie jak sie usuwa wczesne komórki ciazy które same nie moga zyc!!!! pomyslcie co piszecie jędze jedne...takie pobozne i cnotliwe..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KASIA Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.04, 16:33 WLASNIE !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nimfa Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 10:00 To zabijajmy starych ludzi-eutanazja, zabijajmy swoich niedołęznych rodziców bo za dużo jedzą,zabijajmy tak poprostu bo mamona jest ważniejsza!!!!!!No cóż pieniądze są widać najważniejsze dla niektórych kobiet. mawka 24 jak się uprawia sex to trzeba myśleć o konsekwencjach drogie dziecko! A poza tym się dziwię. Zazwyczaj do łóżka idzie się z facetem, którego się kocha całą sobą a nie tylko ciałem. Pomyśl o swojej moralności! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAestria Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.bj.uj.edu.pl 21.09.04, 18:44 uważaj, na tabletki, ja brałam i potem i tak musiałam isc na zabieg bo nie wszystko sie usunelo.Pozdrawiam !!! i nie słuchaj tym głupich Matek Polek- reliktów klerykalno-średniowiecznych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.biaman.pl / 217.153.182.* 21.09.04, 19:48 Nawet nie wiecie, który to jest tydzień ciąży, a już spekulujecie o miażdżeniu czaszki i kręgosłupa. Dlaczego nie zastanawiacie się nad losem dzieci chorych, na leczenie, których nie ma pieniędzy. Dlaczego części swoich dochodów nie oddacie na zakup sprzętu do profilaktycznych badań, diagnozy, leczenia. Ile ludzi, w tym i dziecj umiera tylko dla tego, że za późno z przyczyn ekonomicznych postawiono diagnozę, że nie było odpowiedniego sprzętu, narzędzi, leków. Czy zastanawiacie się nad tym, że obok Was może mieszka chory człowiek, który nie ma za co kupić leków, a przy niektórych chorobach koszt miesięcznej kuracji to kilka tysięcy złotych. Ba, są i tacy, którzy żyją, np. z rent socjalnych-419zł i nie mają nawet na zakup witamin. Ci ludzie umierają, powoli ale systematycznie. Może zamiast siedzieć na forum i moralizować, lepiej jest rozejrzeć się i pomóc już narodzonym dzieciom. Na pewno i w Waszym otoczeniu są głodne, nie mające książek, zeszytów. Przecież kochacie dzieci, kupcie więc im niezbedne rzeczy. Pomyśleliście o tym. Tą paplaniną nikomu nie pomożecie, ale czynami tak. NIE ZABIJAJ!!! To mądre, bardzo! Ale teraz pytanie-co dziś jedliście na obiad? Kotlet? Zraz? To też było życie i też cierpiało. Bardzo cierpiało. Tak samo jak człowiek posiadało układ nerwowy oraz jego centralną część, tj. mózg. Cierpiało- żebyście mogli cieszyć się smakiem mięsa. Umierało bardzo powolną krwią, bo przecież trzeba zrobić kaszankę. Tak krew jest upuszczana z żywych zwierząt. Cofnijcie się myślami wstecz. Czy nigdy, nie powiedzieliście ludziom przykrych rzeczy, tym samym zabijając cząstke ich samych. Czy Wy jesteście takie święte, bez skazy na sumieniu? Odpowiedz Link Zgłoś
anuteczek1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 22:22 Mawka, Proszę, zastanów się. Nie chcę i nie będę Cię osądzać. Chcę napisać tylko, że przeszłam dwa poronienia, jedno w 20/21 tygodniu dwa lata lemu, drugie w 8 dwa tygodnie temu. Wiesz, że po każdym zabiegu łyżeczkowania zmniejszają się szanse na donoszenie następnej ciąży? Po pierwszym szanse spadaja do 50%, wzrasta ryzyko ciązy pozamacicznej, często następuje niewydolność szyjki na skutek mechanicznego otwierania, nie będę owijać w bawełnę - w znacznym stopniu odbiera to radość z seksu (ból). Przemyśl to dobrze, w Łodzi jest bardzo dużo możliwości, dostałaś numer telefonu - nie mogę tu za dużo napisać, to forum otwarte, ale pod tym numerem znajdziesz ludzi, którzy zaoferują Ci realną pomoc, przynajmniej zadzwoń. Proszę, uwierz mi, że to nie jest zbitek komórek - bije serduszko. W wydalonym jaju płodowym widziałam wyrażnie malutkiego ośmiotygodniowego człowieczka - zarys główki, nóżek... Decyzja należy do Ciebie, jeśli jesteś z Łodzi lub okolic i zdecydujesz się jednak urodzić oferuję Ci pomoc, napisz do mnie na prv. Zanim zdecydujesz się na zabieg masz słuchacza, jeśli tylko potrzebujesz... andzia Odpowiedz Link Zgłoś
magdulka26 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 23:32 Kobieto o jakich ty mowisz komórkach? Twoje dziecko ma na pewno ponad 4 tygodnie,więc serce mu juz bije.Jesteś chora i tyle ,nie masz prawa zabijać włąsnego dziecka.TY możesz sobie z własnej i pustej głowy wyskrobać głupotę.Skoro jesteś taka biedna to skąd weźniesz kasę na zabieg?To troszkę kosztuje.Nigdy nie piszę źle w postach ale jak czytam twoje wypowiedzi to dostaję szału.Jesteś pozbawioną jakich kolwiek uczuć istotą tyle mam ci do powiedzienie. Ps Wiedz o tym że jak urodzisz dziecko ,to już w szpitalu możesz sie zrzec prawa do dziecka bez żednych konswkwencji.Przemyśl to ,nie warto zabijać ,oddaj je komuś kto je pokocha i da mu dużo miłości, czułości w zyciu.Ono ma szanse trafić do ludzi którzy pragną dziecka lecz nie mogą go mieć ...... Chcę zajść tak jak słoneczko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hella dla wszystkich wszechpolaczków rzecz o ANTY_KONCEP IP: 81.210.124.* 22.09.04, 01:07 Ciekawostki na temat antykoncepcji www.antykoncepcja.com.pl/index.htm Prekursorami zastosowania hormonów w medycynie byli Chińczycy. Już przed 2000 lat otrzymywali kobiece hormony, odparowując do sucha 800 (!) litrów kobiecego moczu. Nowocześni naukowcy też używają moczu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hella KK nie wie czy płód można uznać za istotę ludzką!! IP: 81.210.124.* 22.09.04, 01:12 KK nie wie czy płód można uznać za istotę ludzką!! „Prawo nie powiada, ze czyn ten [aborcja] równa sie zabójstwu, jako ze nie mozna jeszcze mówic o zywej duszy w ciele, które nie odczuwa, nie jest jeszcze uformowane i nie posiada zmyslów - pisal Augustyn. - Któz nie sklania sie raczej ku mysleniu, ze nieuksztaltowane plody wiedna jak ziarna, które nie wykielkowaly.” W 1140 roku Gracjan sporzadzil pierwsze zestawienie prawa kanonicznego, które zostalo przyjete przez Kosciól. Kodeks Gracjana zawieral kanon Aliquando, stwierdzajacy ze „aborcja jest zabójstwem tylko gdy plód jest uksztaltowany”. Jezeli plód nie byl uksztaltowany, dokonanie aborcji nie stanowilo zabójstwa. Sw. Tomasz utrzymywal, ze aborcja nie jest zabójstwem dopóki plód nie otrzymal duszy i nie stal sie w ten sposób osoba ludzka. W encyklice zatytulowanej Evangelium Vitae (Ewangelia zycia) papiez Jan Pawel II potwierdzil opinie Kosciola, przyznajac ze nie wiemy, kiedy plód staje sie osoba ludzka Katolicy na rzecz Wolnego Wyboru Organizacja na rzecz Sprawiedliwosci Spolecznej www.catholicsforchoice.org/spanish/International/Polish/ABORTION.pdf www.catholicsforchoice.org/lowbandwidth/howtotalk.htm "w 1974 roku Kościół katolicki w wydanej przez Swiętą Kongregacje Doktryny Wiary "Deklaracji o wykonywaniu aborcji", przyznał, iż nie jest jeszcze do końca jasne od którego momentu można uznać płód za istotę ludzką. Ponieważ jednak powszechnie przyjmuje się, że kobiety są istotami ludzkimi i w związku z tym posiadają pełnię praw do działania wedle własnych przekonań, dlatego jest całkowicie uzasadnione aby katolicy, bez względu na swoje osobiste przekonania na temat moralnego wymiaru aborcji, popierali prawa, które pozwalają kobietom chronić własne życie, zdrowie i przekonania. Z tego oraz szeregu innych powodów, politycy katoliccy na całym świecie popierają takie ustawodawstwo, ktróre gwarantuje bezpieczną, legalną i powszechnie dostępną aborcję." www.federa.org.pl/aktualnosci/listy/list_do_prezydenta.htm www.federa.org.pl „Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny”: „”Syndrom postaborcyjny" w świetle badań” www.federa.org.pl/publikacje/biuletyn/dodatki/dodatkowe1.htm#2 „Krytyka ideologicznego używania terminu "syndrom poaborcyjny"” www.federa.org.pl/publikacje/biuletyn/biuletyn21/biuletyn21_2.htm 61% Polaków jest za zlagodzeniem ustawy antyaborcyjnej Większość ankietowanych (61%) opowiada się za złagodzeniem przepisów dotyczących aborcji. Zwolennicy zaostrzenia prawa o przerywaniu ciąży stanowią jedną piątą badanych (20%), a niemal taka sama liczebnie grupa (19%) nie ma wykrystalizowanej opinii w tej sprawie. Ponad połowa respondentów (56%) uważa, że kobiety powinny mieć możliwość przerywania ciąży ze względu na szczególnie ciężkie warunki materialne lub trudną sytuację osobistą. Im badani są lepiej wykształceni, tym większy ich odsetek uważa, że prawo o przerywaniu ciąży należy zmienić, a im gorzej - tym więcej przeciwników zmiany, ale także tym więcej osób niemających zdania w tej sprawie. Opinie ankietowanych w tej sprawie silnie związane są z ich wykształceniem: im ono niższe, tym więcej zwolenników zaostrzenia prawa, a im wyższe, tym więcej pragnących jego liberalizacji. www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2003/K_139_03.PDF JAJO NIE JEST KURĄ, KURA NIE JEST JAJEM,GĄSIENICA-MOTYLEM Czy jak zbieramy kasztany, czy tez żołędzie to wycinamy drzewa? Czy jedzac jajecznice jemy kurczaki? Czlowiek nie jest zygota, zygota nie jest Czlowiekiem. A może w takim razie pokusić o sformułowanie utylitarnej definicji ludzkiego życia poprzez odwrócenie definicji śmierci człowieka? Skoro obecnie medycyna za bezsporny dowód zgonu uznaje ustanie aktywności mózgu (tzw. płaski eeg) i czas ustania tej aktywności wpisuje sie w akcie zgonu (o ile umierająca osoba była podłączona do monitora), to tak samo można uznać, że nie może być mowy o ludzkim życiu dopóki u rozwijającego się zarodka nie wystąpi aktywność mózgu. www.antykoncepcja.com.pl/Antykoncepcja_po2.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jozef Zawadzki To osobista decyzja! IP: *.gazeta.pl / *.org 22.09.04, 01:27 Decyzja o przerwaniu ciąży jest osobistą decyzją kobiety, bo to w jej ciele rozwija się płód. Prawo, które karze rodzić wbrew woli, jest nieludzkie i narusza godność kobiet. Co więcej, jest nieskuteczne! Co roku w Polsce od 80 do 200 tys. kobiet decyduje się na aborcję. Nasze prawo stawia Polskę daleko w tyle za krajami Unii. Najmniej zabiegów jest tam, gdzie prawo jest najbardziej liberalne – w Holandii. Przeciwnikom aborcji mogę powiedzieć tylko – nikt was do niej nie zmusza. Uszanujcie decyzję innych. Odpowiedz Link Zgłoś
lolka11 Skad wiesz po 1 dniu od stosunku, ze jestes w ciaz 22.09.04, 08:29 Sorry, ale czy moglabys mi to wytlumaczyc??? Piszesz: oczywiscie ze mialm zabezpieczenie!!! tabletki steridil ale brałam antybiotyk i widocznie tabletki nie mialy dziłania......bvyłam u lekarza po 1 dniu od stosunku dostałam zastrzyk i postinor-niestety nie poskutkował-i teraz mam NIGDDY NIE ZAUFAM TABLETKĄ Skad wiesz, ze tabletki nie zadzialaly??? Skad wiesz, ze jestes w ciazy po jednym dniu od stosunku??? Nie rozumiem tego??? Moze ten Postinor nie zadziala, bo nie mial na co???? Pozdrawiam Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
ineta Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 11:07 Przecież aborcja w naszym kraju jest nielegalna - nie rozumiem - myślisz, że w związku z tym ktoś poda Ci na forum adresy i telefony lekarzy wykonujących zabiegi???? Coś mi to pachnie prowokacją. Poza tym w większości gazet możesz znaleźć ogłoszenia gdzie dość dwuznacznie napisane jest co gabinet oferuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Nimfy Do Nimfy IP: 62.233.250.* 22.09.04, 11:52 Ależ Ty jesteś nawiedzona... Po kolejnym Twoim poście to już nawet budzi uśmiech na twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyrocznia Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.devs.futuro.pl 22.09.04, 14:19 Zgodze sie z toba w jedej kwestii, takie śmieci jak ty (nie obrazjac śmieci) nie powinny miec dzieci! Życze tobie zeby zabieg wykonal jakis konowal i zebys nie mogla miec dzieci! W ogóle to szkoda że cie matka nie wyskrobała! Odpowiedz Link Zgłoś
anulka37 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 15:44 Tym postem wystawiłaś sobie świadectwo o tym jakim jesteś podłym człowiekiem. Szkoda słów ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyrocznia Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.devs.futuro.pl 23.09.04, 09:51 tak się składa że to nie ja chcę usunąć ciaże podając krtyńskie argumenty cyt.: "lepiej urodzic i porzucić? lepiej urodzic i zyc na skaraju ubustwa? lepiej urodzic i wyrzucic na śmietnik??" - o tym trzeba było POMYŚLEĆ wcześniej Moim postem nie wystawiam sobie żadnego świadectwa tylko jedynie zniżam sie do poziomu autorki wątku, pomijając błędy ortograficzne w jej postach a te niestety o czyms świadczą. Ja nie jestem podłym człowiekiem, jak to napisałaś, a jedynie osobą która nie ma litości dla głupoty ludzkiej jaką reprezentuje wspomniana już autorka tego wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
anulka37 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 10:55 To,że postąpiłabyś inaczej w tej sytuacji nie daje ci żadnego prawa do nazywania kogoś "śmieciem".To jest jej sumienie,jej decyzja i to ona będzie musiała z nią żyć .Uważam też ,że tylko osoba o niskim poziomie inteligencji argumentuje wyzwiskami(ale może się mylę -nie ma prawdy absolutnej). Miłego dnia życzę (o ile to możliwe w tak nieżyczliwym społeczeństwie). Odpowiedz Link Zgłoś
envi Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 16:43 najlepiej zapytaj lekarza, u którego się leczysz,wileu lekarzy robią takie zabiegi po "oficjalnych"godzinach pracy, prywatnie,za odpowiednią opłata,za zapytanie kara Ci nie grozi. Ile ta zygota ma tygodni?w Polsce dozwolone jest usunięcie płodu do 12-tego tygodnia pod trzema warunkami: jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu (ale musi być udowodnione że był to gwałt), lub jeśli zagraża życiu matki lub badania prenatalne płodu pokazują jakieś chorobowe zmiany, poważne uszkodzenia. Tyle kobiecie gwarantuje konstytucja, nasze prawa wciąż są łamane.ale jak wiadomo podziemie działa,pod warunkiem że masz pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 16:45 zygota nie ma jeszce 5 tyg Odpowiedz Link Zgłoś
magdulka26 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 17:02 Dziwne jest dlamnie to skąd wiesz o tej ciąży.Testy wykazują dopiero 4 tyg.ciąże i to nie zawsze.Może TY sobie coś uroiłaś ,albo niezła prowokacja z Twojej strony.A może TY wróżką jesteś.Jesteś żałosna,nazywając swoje dziecko zygotą.Wiedz o tym że serduszko mu już bije i nie oszukuj samej siebie ,to jest już dziecko.A nie zwitek komórek.Kiedyś będziesz tego żałować ,ale może być troszkę za późno. Chcę zajść tak jak słoneczko Odpowiedz Link Zgłoś
lolka11 Do Mawka 24 22.09.04, 18:19 Sorry, ale czy moglabys mi to wytlumaczyc??? Piszesz: oczywiscie ze mialm zabezpieczenie!!! tabletki steridil ale brałam antybiotyk i widocznie tabletki nie mialy dziłania......bvyłam u lekarza po 1 dniu od stosunku dostałam zastrzyk i postinor-niestety nie poskutkował-i teraz mam NIGDDY NIE ZAUFAM TABLETKĄ Skad wiesz, ze tabletki nie zadzialaly??? Skad wiesz, ze jestes w ciazy po jednym dniu od stosunku??? Nie rozumiem tego??? Moze ten Postinor nie zadziala, bo nie mial na co???? Pozdrawiam Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalinka_K82 Re: Do Mawka 24 IP: *.globsat.net / *.globsat.com.pl 22.09.04, 23:29 Dziewczyny na poczatku to mi jej bylo zal. sama wpadlam i urodzilam ale mialam wspanialego chlopaka ( teraz meza) ktory nigdy nie pozwolil by mi tego zrobic z pierwszym dzieckiem. Ale wiem ze jesli druga ciaza przydazylaby mi sie w nie dalekiej przyszlosci to chba tez bym byla niestety isc na zabieg poniewaz sytuacja materialna nie pozwala narazie miec dwójki dzieciakow. Ale jak ona mogła wiedziec po 1 dniu od stosunku ze jest w ciazy??? zaden test nie jest taki szybki! a pozatym jak brala tabletki i współżyla to musiała tym tabletkom ufac, i co po 24 godzinach stwierdziła ze moze byc w ciazy i pobiegla po postinor??? zreszta napisala ze wziela zastrzyk i postinor ,z tego co ja wiem bierze sie albo postinor w zastrzyku albo w tabletkach wg. mnie to istna prowokacja i nie chce mi sie wierzyc ze panna ktora wie o istnieniu postinoru i tabletek wczesnoporonnych nie potrafi sobie sama znalezc w gazecie (np. wyborcza) ogłoszen ginekologiocznych typu "wywołujemy krwawienia" lub "zabiegi tanio" Dziewczyny przeciez takich ogłoszen jest w kazdym dziennej gazecie pełno! Odpowiedz Link Zgłoś
asiekkk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 19:11 Mawka, usunęłas w końcu czy nie. Dyskusja jest bezsensowna, nie będę sie wypowiadać czy to, co chcesz zrobic jest moralne czy nie. Ale mam wrażenie, że ten twój post to jedna wielka ściema. Odpowiedz Link Zgłoś
bibellott Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 10:10 powiem ci cos 2 lata temu myslalam tak jak ty mawka; do konca zycia ta mysl bedzie cie zabijac; pojawia sie wieczory, kiedy zamoczysz cala poduszke lzami; nie bedziesz sie nad soba uzalac jako tako na sobie, ale bedziesz sie uzalac nad prosta osoba-nieodpowiedzialna i moze nie na glos, ale w mysli bedziesz czesto powtarzac "zabilam swoje dziecko". mysli zaczna cie pozerac od srodka jakies pol roku po zabiegu. beda zabijaz twoj umysl powoli. w moment kulminacyjny, ktory potrwa do onca twojego zycia wejdziesz w momencie kiedy poznasz tego jedynego i na dodatke wyjdziesz za iego za maz. na zabieg potrzebne ci jest ok. 1200 zl. mysl "zabilam swoje dziecko" nie pokona mysli "ale, przeciez tego chcialam, przeciez nie moglam go wychowac, etc." nie chce ci biadolic, tak jak kiedys moja przyjaciolka, ktora nomen omen tez to zrobila... Po pol roku wyladowala u psychologa z depresja pozabiegowa... po dwoch latach staran nie moze zajsc w ciaze Odpowiedz Link Zgłoś
halka4 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:11 Prorokiem jesteś? Nie wiesz i nigdy nie będziesz wiedzieć co inny człowiek będzie czuł w określonej sytuacji. Każdy jest inny i ma inną psychikę. Nie ma standardów, wzorców czy szablonów. Odpowiedz Link Zgłoś
oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 11:06 Po pierwsze żeby było jasne: jestem zwolennikczą zniesienia zakazu aborcji itp. Uważam, że każda kobieta ma prawo do wolności w podejmowaniu decyzji na ten temat i względy tak natury religijnej jak zdrowia psychicznego i fizycznego powinna sama rozważyć i mieć PRAWO WYBORU. Po drugie: ta dyskusja jest fascynująca, dopiero wszystko przecztałam, jesteście WSPANIAŁE po obu stronach barykady.Tak trzymać! Po trzcie to jeśli ktoś pisze że nie zaufa TABLETKĄ to może lepiej niech już nie rozprzestrzenia i powiela genów głupoty (powinno być tabletkom a poza tym jak ktoś rozważa zaufanie przedmiotom to pozostawim to bez komentarza).I ten sam ktoś wiedział, że można brać tabletki i wiedział jak począć dziecko (HIhi to wie każdy, no ale...)- to nich ten ktoś nie pyta gdzie można usunąć, bo to dla mnie - za przeproszeniem - matolizm totalny. Dlatego! Pozwólmy jej podjąć decyzje i nieważne jaka będzie, może dzięki temu dorośnie i rozumku przybędzie. Po czwarte: Nie mogę sobie ułożyć w głowie agrumentów Mawki, bo są idiotyczne i kretyńskie i tylko potwiedzają po trzecie. Po piąte: Mimo moich przekonań z Po pierwsze, nigdy nie zdobyłabym się na taką decyzję, ale potrafię uszanować wolę i postępowanie drugiej kobiety, bo każda z nas jest inna, choć w wielu aspektach jesteśmy takie same. Mawka! Może jednak zastanowisz się, wejdź na forum Ciążą i poród, pomyszkuj z godzinkę i powiedz wtedy:nie chcę tego dziecka i spróbuj rozważyć, że odrzucasz to dziecko, te "kilka komórek",ale to Twoje komórki,rezugnujesz z wielu pięknych chwili i po części rezygnujesz z siebie. Uświadom sobie może też to, że już rodząc się nie jesteśmy przygotowani w pełni do życia, a musimy zaczerpnąć powietrza i musimy żyć. Tak samo życie daje nam różne prezenty, na wiele nie jesteśmy przygotowani, ale musimy je przyjmować-Uczymy się z nimi żyć. A dziecko - cóż - dla mnie to najwspanialszy dar - już nie mogę sie go doczekać choć nawet ni wiem kiedy go otrzymam. Poddaj się tej magicznej myśli o macierzyństwie, to może zmienisz zdanie. Jesteś wolna! To uwolnij myśli i pozwól sobie na rozważanie innych możliwości,a 1000zł to wózek, łóżeczko i na kremiki starczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natka110 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.pool8174.interbusiness.it 23.09.04, 12:18 Oolga1, napisalas dokladnie to, co ja bym napisala- sledze ta dyskusje, ale czasami siega ona pozimomu gleby wiec, nawet mi sie nie chcialo pisac... i tez mi sie rzucily w oczy slynne tabletki)) Argumenty Mawki sa malo logiczne,niby taka bieda straszna, a siedzi w sieci zamiast np pracowac, i nie widze zeby miala problem zzaplaceniem za zabieg albo tabletki wczesnoporonne. Coz, poziom pozostawia wiele do zyczenia, pomijam slownictwo. I wiesz, ze wczesniej jakos nie zauwazylam tej akcji pigulka, plus zastrzyk, plus postinor - ale teraz tak mysle, ze jezeli ona sobie zaaplikowala taka dawke hormonow, to moze to jakos bardzo negatywnie wplynwelo na dziecko? przeciez to nie moze byc obojetne... jelsi nawet w ulotkach tabletek jest napisane, ze trzeba wykluczyc ciaze przed pbraniem, bo moga byc powiklania, to taka konska dawka w postinorze po prostu musi miec wplyw i na dziecko. I moze lepiej niech jednak pojdzie na ten zabieg, bo jesli dziecko jej sie urodzi niepelnosprawne, to przeciez tym bardziej je zostawi, porzuci, albo jeszcze cos gorszego, a wiadomo powszechnie, ze szanse na adopcje w takiej sytuacji sa mniejsze... Ja tez jestem za aborcja - nie jako samym zabiegiem, ale mozliwoscia wyboru, mimo wszystko, sama bym sie na to nie zdecydowala. A natura jest przekorna- ja sie nie zabezpieczam niczym od 4 miesiecy, i nic...a Mawka, ktora wcale nie chce, mimo fortecy z pigulek - zachodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 13:00 Natko! Cieszy mnie ogromnie, że ktoś podziela moje myśli. Ja napisałam tylko dlatego, że czasem zastanawiam się czemu w ludziach nie ma równowagi, a są tylko skrajności. Ta cała Mawka...to... ech szkoda słów. Czasem zastanawim mnie ogromnie kto pozwala sobie na aborcje, ale jak przeczytałam cały wątek to rysuje mi się obraz kretyńskich nowobogackich wygodnickich i pustych ludzi. To chyba dzięki nim Europie grozi wyginięcie, podobnie jak rasie białej - demografowie biją na alarm, ale co dobrego będzie z dziecka Mewki po tych hormonach, a poza tym taka matka ... wyć się chce. Ale my świadome starające się (a jak czytam furum Strających się - to się tylko upewniam) możemy jeszcze walczyc o mądrość przyszłych pokoleń. Ja dopiero zaczynam starania o dzidziusia, ale życzę Ci jak najszybciej 2 kreseczek, potem fasolki, a potem nieprzespanych nocy (to jest też piękne - dziś to wiem, ale długo do tego dorastałam) Powodzonka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: linka Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 21:50 nie osadzajcie bo sami bedziecie sadzeni... Odpowiedz Link Zgłoś
suflerk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:50 tak samo, zgadzam sie, nie wiadomo w jakim stanie jest dziecko po tej dawce, wszsytko jedno, dziewczyna dala proste pytanie czy ktos jej moze pomodz, a tu wszyscy na nia lub znia, i jaka potezna dyskusja wyszla ale czy to jej pomoze? Odpowiedz Link Zgłoś
suflerk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:55 well, kobieta tutaj juz pisze o pomoc od paru dni, jestem pewien ze przemyslala swoja decyzje, mowila takze o opini rodziny i innych, napewno tez sama to przemyslala, i wybrala ta droge, ona sama wie ze to pociaga za soba inne konsekwencje i ona sama bedzie musiala z tym zyc do konca. uwazam ze zamiast prowadzic debate i zasmiecac ta strone argumentami, powinno sie jej pomodz. oczywiscie ze zatrzymanie ciazy jest pierwszo zedne ale ona ponosi za to odpowiedzialnosc i wie co robi. Gość portalu: mawka 24 napisał(a): > WSZYSTKO W POSCIE > PROSZE O NAMIARY NA LEKARZA KTORY WYKONUJE ZABIEGI ORAZ POMAGA ZDOBYC SRODKI > WCZESNOPORONNE Odpowiedz Link Zgłoś
lidek0 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 25.09.04, 17:01 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20823&w=15883261&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solaż Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 11:45 sorry.ale najpierw myśli się głową a nie tyłkiem.Jak będziesz wytrwały to go znajdziesz,jak i życie do dupy w przyszłości jakie zafundujesz tej małej bez dziecka.Ona kiedyś dojrzeje ale pewne sprawy są nieodwracalne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 13:03 ufff... ostałam okres! Odpowiedz Link Zgłoś
lolka11 Nie dziwne... 27.09.04, 13:47 Szczerze, to sie nie dziwie... Po raz kolejny sie pytam, skad po pierwszym dniu po stosunku wiedzilas, ze tabletki nie zadzialaly, ze jestes w ciazy??? To bylo baaardzi dziecinne... Zycze powodzenia Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sapieha Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.04, 13:57 Poprostu wszystkie nas podpuściłaś, po części ci się udało. było to bardzo szczeniackie i malo inteligentne. Myśl głową a nie dupą to na przyszłość nie będziesz miała tyle problemów;0) Odpowiedz Link Zgłoś
oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 27.09.04, 15:53 w sumie to sie cieszę, bo byś tego żałowała, ale pomódl sie o rozum - nigdy nie jest za późno Odpowiedz Link Zgłoś