Dodaj do ulubionych

ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG

    • kasicaz Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 20.09.04, 17:24
      Aborcja ...
      Dzieci zabite przez "przerywanie ciąży"

      Metodą zasysania w wieku 8 tygodni

      Metodą zasysania w wieku 10 tygodni
      Dilitation & Evacuation (D&E) (rozdrobnienie i usunięcie)
      Metodę tę stosuje się po 12 tygodniu. Potrzebne jest narzędzie przypominające
      kombinerki (kleszczyki Weirtheima - abortcang), ponieważ kości i czaszka
      dziecka są już częściowo zwapnione. Nie stosuje się znieczulenia wobec dziecka.
      Aborcjonista wprowadza narzędzie do macicy, chwyta nogę lub inną część, a
      następnie obracając wyrywa ją z ciała dziecka. Czynność tę powtarza raz po
      razie. Kręgosłup musi zostać rozłamany, a czaszka zmiażdżona, aby ich usunięcie
      stało się możliwe. Funkcja pielęgniarki polega na skolekcjonowaniu części ciała
      dziecka, w celu upewnienia się, że wszystko zostało usunięte.

      Zatrute stężonym roztworem soli
      Metodę tę stosuje się po 16 tygodniu ciąży. Dużą igłę wprowadza się przez
      powłoki brzuszne matki do worka owodniowego dziecka. Do wód owodniowych
      wprowadza się stężony roztwór soli. Dziecko połyka go oraz na skutek
      funkcjonowania odruchu oddechowego, wprowadza do płuc. Jest zatruwane i walczy
      o życie, czasami dostaje konwulsji. Zabicie dziecka trwa nieco ponad godzinę.
      Gdy wszystko przebiega zgodnie z planem, następnego dnia matka rozpocznie poród
      i urodzi martwe dziecko.

      Przy zastosowaniu prostagladyn
      Jest to metoda polegająca na wprowadzeniu do worka owodniowego dziecka Prostin
      F2a - niezłożonej postaci ludzkich hormonów. Hormony te mają za zadanie wywołać
      gwałtowną czynność porodową, która spowoduje przedwczesne urodzenie się dziecka.



      Ale to jest twój wybór i oby był świadomy i przemyslany. Oby był twój, a nie
      rodziny, beznadziejnego chłopaka, czy sytuacji materialnej...
      • Gość: Nimfa Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 09:01
        Bardzo obrazowo to przedstawiłaś. To daje do myślenia i stwarza ogólne pojęcie
        do aborcji. Mam nadzieję że wpłynie na tą kobietę, która chce zabić własne
        dziecko. Oby nas, takich jak Ty, obrończyń życia poczętego było więcej. Będę
        się modlić za dzieciobujczynie.
        • Gość: KASIA Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.dip.t-dialin.net 21.09.04, 10:15
          Modl sie lepiej za zamordowane malenstwa,wyrzucone w krzaki lub na smietnik
          zaraz po urodzeniu.Gdyby ich "matki" usunelyby ciaze-wyrzadzilyby z pewnoscia
          mniejsze zlo.
          • oela11 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 14:56
            jakie mniejsze zło?!TO śmierć i to śmierć, a ciąża to nie chory ząb,który można
            usunąć.Operujmy precyzyjnym językiem. To jest egzekucja na człowieku!
            • Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:16
              wgzekucje to sa jak sie dieci na smietnik wywala a nie jak sie skrobie komórki
              które same i tak nie sa w satnie życ!!!!!!!!!!
              pomyslcie troche dziwadła jedne!!!
            • Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:18
              egzekucje to sa jak sie dzieci wyrzuca na smietnik albo utyka w beczki
              a nie jak sie usuwa wczesne komórki ciazy które same nie moga zyc!!!!
              pomyslcie co piszecie jędze jedne...takie pobozne i cnotliwe.....
              • Gość: KASIA Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.04, 16:33
                WLASNIE !!!!!!!!!!
    • Gość: Nimfa Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 10:00
      To zabijajmy starych ludzi-eutanazja, zabijajmy swoich niedołęznych rodziców bo
      za dużo jedzą,zabijajmy tak poprostu bo mamona jest ważniejsza!!!!!!No cóż
      pieniądze są widać najważniejsze dla niektórych kobiet. mawka 24 jak się
      uprawia sex to trzeba myśleć o konsekwencjach drogie dziecko! A poza tym się
      dziwię. Zazwyczaj do łóżka idzie się z facetem, którego się kocha całą sobą a
      nie tylko ciałem. Pomyśl o swojej moralności!
      • Gość: MAestria Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.bj.uj.edu.pl 21.09.04, 18:44
        uważaj, na tabletki, ja brałam i potem i tak musiałam isc na zabieg bo nie
        wszystko sie usunelo.Pozdrawiam !!! i nie słuchaj tym głupich Matek Polek-
        reliktów klerykalno-średniowiecznych
        • Gość: Realista Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.biaman.pl / 217.153.182.* 21.09.04, 19:48
          Nawet nie wiecie, który to jest tydzień ciąży, a już spekulujecie o miażdżeniu
          czaszki i kręgosłupa.
          Dlaczego nie zastanawiacie się nad losem dzieci chorych, na leczenie, których
          nie ma pieniędzy. Dlaczego części swoich dochodów nie oddacie na zakup sprzętu
          do profilaktycznych badań, diagnozy, leczenia. Ile ludzi, w tym i dziecj umiera
          tylko dla tego, że za późno z przyczyn ekonomicznych postawiono diagnozę, że
          nie było odpowiedniego sprzętu, narzędzi, leków. Czy zastanawiacie się nad tym,
          że obok Was może mieszka chory człowiek, który nie ma za co kupić leków, a przy
          niektórych chorobach koszt miesięcznej kuracji to kilka tysięcy złotych. Ba, są
          i tacy, którzy żyją, np. z rent socjalnych-419zł i nie mają nawet na zakup
          witamin. Ci ludzie umierają, powoli ale systematycznie. Może zamiast siedzieć
          na forum i moralizować, lepiej jest rozejrzeć się i pomóc już narodzonym
          dzieciom. Na pewno i w Waszym otoczeniu są głodne, nie mające książek,
          zeszytów. Przecież kochacie dzieci, kupcie więc im niezbedne rzeczy.
          Pomyśleliście o tym. Tą paplaniną nikomu nie pomożecie, ale czynami tak.
          NIE ZABIJAJ!!! To mądre, bardzo! Ale teraz pytanie-co dziś jedliście na obiad?
          Kotlet? Zraz? To też było życie i też cierpiało. Bardzo cierpiało. Tak samo jak
          człowiek posiadało układ nerwowy oraz jego centralną część, tj. mózg. Cierpiało-
          żebyście mogli cieszyć się smakiem mięsa. Umierało bardzo powolną krwią, bo
          przecież trzeba zrobić kaszankę. Tak krew jest upuszczana z żywych zwierząt.
          Cofnijcie się myślami wstecz. Czy nigdy, nie powiedzieliście ludziom przykrych
          rzeczy, tym samym zabijając cząstke ich samych. Czy Wy jesteście takie święte,
          bez skazy na sumieniu?
    • anuteczek1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 22:22
      Mawka,
      Proszę, zastanów się. Nie chcę i nie będę Cię osądzać. Chcę napisać tylko, że
      przeszłam dwa poronienia, jedno w 20/21 tygodniu dwa lata lemu, drugie w 8 dwa
      tygodnie temu. Wiesz, że po każdym zabiegu łyżeczkowania zmniejszają się szanse
      na donoszenie następnej ciąży? Po pierwszym szanse spadaja do 50%, wzrasta
      ryzyko ciązy pozamacicznej, często następuje niewydolność szyjki na skutek
      mechanicznego otwierania, nie będę owijać w bawełnę - w znacznym stopniu
      odbiera to radość z seksu (ból). Przemyśl to dobrze, w Łodzi jest bardzo dużo
      możliwości, dostałaś numer telefonu - nie mogę tu za dużo napisać, to forum
      otwarte, ale pod tym numerem znajdziesz ludzi, którzy zaoferują Ci realną
      pomoc, przynajmniej zadzwoń. Proszę, uwierz mi, że to nie jest zbitek komórek -
      bije serduszko. W wydalonym jaju płodowym widziałam wyrażnie malutkiego
      ośmiotygodniowego człowieczka - zarys główki, nóżek...
      Decyzja należy do Ciebie, jeśli jesteś z Łodzi lub okolic i zdecydujesz się
      jednak urodzić oferuję Ci pomoc, napisz do mnie na prv. Zanim zdecydujesz się
      na zabieg masz słuchacza, jeśli tylko potrzebujesz...
      andzia
    • magdulka26 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 21.09.04, 23:32
      Kobieto o jakich ty mowisz komórkach? Twoje dziecko ma na pewno ponad 4
      tygodnie,więc serce mu juz bije.Jesteś chora i tyle ,nie masz prawa zabijać
      włąsnego dziecka.TY możesz sobie z własnej i pustej głowy wyskrobać
      głupotę.Skoro jesteś taka biedna to skąd weźniesz kasę na zabieg?To troszkę
      kosztuje.Nigdy nie piszę źle w postach ale jak czytam twoje wypowiedzi to
      dostaję szału.Jesteś pozbawioną jakich kolwiek uczuć istotą tyle mam ci do
      powiedzienie.
      Ps Wiedz o tym że jak urodzisz dziecko ,to już w szpitalu możesz sie zrzec
      prawa do dziecka bez żednych konswkwencji.Przemyśl to ,nie warto zabijać ,oddaj
      je komuś kto je pokocha i da mu dużo miłości, czułości w zyciu.Ono ma szanse
      trafić do ludzi którzy pragną dziecka lecz nie mogą go mieć ......


      Chcę zajść tak jak słoneczko.
    • Gość: hella dla wszystkich wszechpolaczków rzecz o ANTY_KONCEP IP: 81.210.124.* 22.09.04, 01:07
      Ciekawostki na temat antykoncepcji
      www.antykoncepcja.com.pl/index.htm
      Prekursorami zastosowania hormonów w medycynie byli Chińczycy. Już przed 2000
      lat otrzymywali kobiece hormony, odparowując do sucha 800 (!) litrów kobiecego
      moczu. Nowocześni naukowcy też używają moczu
    • Gość: hella KK nie wie czy płód można uznać za istotę ludzką!! IP: 81.210.124.* 22.09.04, 01:12
      KK nie wie czy płód można uznać za istotę ludzką!!

      „Prawo nie powiada, ze czyn ten [aborcja] równa sie zabójstwu, jako ze nie
      mozna jeszcze
      mówic o zywej duszy w ciele, które nie odczuwa, nie jest jeszcze uformowane i
      nie posiada zmyslów - pisal Augustyn. - Któz nie sklania sie raczej ku mysleniu,
      ze nieuksztaltowane plody wiedna jak ziarna, które nie wykielkowaly.”

      W 1140 roku Gracjan sporzadzil
      pierwsze zestawienie prawa kanonicznego, które zostalo przyjete przez Kosciól.
      Kodeks Gracjana zawieral kanon Aliquando, stwierdzajacy ze „aborcja jest
      zabójstwem tylko gdy plód jest uksztaltowany”. Jezeli plód nie byl
      uksztaltowany, dokonanie aborcji nie stanowilo zabójstwa.

      Sw. Tomasz utrzymywal, ze aborcja nie jest zabójstwem dopóki plód nie otrzymal
      duszy i nie
      stal sie w ten sposób osoba ludzka.

      W encyklice zatytulowanej Evangelium Vitae
      (Ewangelia zycia) papiez Jan Pawel II potwierdzil opinie Kosciola, przyznajac
      ze nie wiemy, kiedy plód staje sie osoba ludzka

      Katolicy na rzecz Wolnego Wyboru
      Organizacja na rzecz Sprawiedliwosci Spolecznej
      www.catholicsforchoice.org/spanish/International/Polish/ABORTION.pdf
      www.catholicsforchoice.org/lowbandwidth/howtotalk.htm
      "w 1974 roku Kościół katolicki w wydanej przez Swiętą Kongregacje Doktryny
      Wiary "Deklaracji o wykonywaniu aborcji", przyznał, iż nie jest jeszcze do
      końca jasne od którego momentu można uznać płód za istotę ludzką. Ponieważ
      jednak powszechnie przyjmuje się, że kobiety są istotami ludzkimi i w związku z
      tym posiadają pełnię praw do działania wedle własnych przekonań, dlatego jest
      całkowicie uzasadnione aby katolicy, bez względu na swoje osobiste przekonania
      na temat moralnego wymiaru aborcji, popierali prawa, które pozwalają kobietom
      chronić własne życie, zdrowie i przekonania. Z tego oraz szeregu innych
      powodów, politycy katoliccy na całym świecie popierają takie ustawodawstwo,
      ktróre gwarantuje bezpieczną, legalną i powszechnie dostępną aborcję."
      www.federa.org.pl/aktualnosci/listy/list_do_prezydenta.htm
      www.federa.org.pl
      „Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny”:
      „”Syndrom postaborcyjny" w świetle badań”
      www.federa.org.pl/publikacje/biuletyn/dodatki/dodatkowe1.htm#2
      „Krytyka ideologicznego używania terminu "syndrom poaborcyjny"”
      www.federa.org.pl/publikacje/biuletyn/biuletyn21/biuletyn21_2.htm
      61% Polaków jest za zlagodzeniem ustawy antyaborcyjnej
      Większość ankietowanych (61%) opowiada się za złagodzeniem
      przepisów dotyczących aborcji. Zwolennicy zaostrzenia prawa
      o przerywaniu ciąży stanowią jedną piątą badanych (20%),
      a niemal taka sama liczebnie grupa (19%) nie ma
      wykrystalizowanej opinii w tej sprawie.

      Ponad połowa respondentów (56%) uważa, że kobiety powinny
      mieć możliwość przerywania ciąży ze względu na szczególnie
      ciężkie warunki materialne lub trudną sytuację osobistą.

      Im badani są lepiej wykształceni, tym większy ich odsetek uważa, że prawo
      o przerywaniu ciąży należy zmienić, a im gorzej - tym więcej przeciwników
      zmiany, ale
      także tym więcej osób niemających zdania w tej sprawie.

      Opinie ankietowanych w tej
      sprawie silnie związane są z ich wykształceniem: im ono niższe, tym więcej
      zwolenników
      zaostrzenia prawa, a im wyższe, tym więcej pragnących jego liberalizacji.


      www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2003/K_139_03.PDF
      JAJO NIE JEST KURĄ, KURA NIE JEST JAJEM,GĄSIENICA-MOTYLEM
      Czy jak zbieramy kasztany, czy tez żołędzie to wycinamy drzewa?
      Czy jedzac jajecznice jemy kurczaki?
      Czlowiek nie jest zygota, zygota nie jest Czlowiekiem.

      A może w takim razie pokusić o sformułowanie utylitarnej definicji ludzkiego
      życia poprzez odwrócenie definicji śmierci człowieka? Skoro obecnie medycyna za
      bezsporny dowód zgonu uznaje ustanie aktywności mózgu (tzw. płaski eeg) i czas
      ustania tej aktywności wpisuje sie w akcie zgonu (o ile umierająca osoba była
      podłączona do monitora), to tak samo można uznać, że nie może być mowy o
      ludzkim życiu dopóki u rozwijającego się zarodka nie wystąpi aktywność mózgu.

      www.antykoncepcja.com.pl/Antykoncepcja_po2.htm
    • Gość: Jozef Zawadzki To osobista decyzja! IP: *.gazeta.pl / *.org 22.09.04, 01:27
      Decyzja o przerwaniu ciąży jest osobistą decyzją kobiety, bo to w jej ciele
      rozwija się płód. Prawo, które karze rodzić wbrew woli, jest nieludzkie i
      narusza godność kobiet. Co więcej, jest nieskuteczne! Co roku w Polsce od 80
      do 200 tys. kobiet decyduje się na aborcję. Nasze prawo stawia Polskę daleko
      w tyle za krajami Unii. Najmniej zabiegów jest tam, gdzie prawo jest
      najbardziej liberalne – w Holandii. Przeciwnikom aborcji mogę powiedzieć
      tylko – nikt was do niej nie zmusza. Uszanujcie decyzję innych.

    • lolka11 Skad wiesz po 1 dniu od stosunku, ze jestes w ciaz 22.09.04, 08:29
      Sorry, ale czy moglabys mi to wytlumaczyc???
      Piszesz:

      oczywiscie ze mialm zabezpieczenie!!!
      tabletki steridil ale brałam antybiotyk i widocznie tabletki nie mialy
      dziłania......bvyłam u lekarza po 1 dniu od stosunku dostałam zastrzyk i
      postinor-niestety nie poskutkował-i teraz mam
      NIGDDY NIE ZAUFAM TABLETKĄ

      Skad wiesz, ze tabletki nie zadzialaly??? Skad wiesz, ze jestes w ciazy po
      jednym dniu od stosunku??? Nie rozumiem tego??? Moze ten Postinor nie zadziala,
      bo nie mial na co????

      Pozdrawiam
      Dorota
    • ineta Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 11:07
      Przecież aborcja w naszym kraju jest nielegalna - nie rozumiem - myślisz, że w
      związku z tym ktoś poda Ci na forum adresy i telefony lekarzy wykonujących
      zabiegi???? Coś mi to pachnie prowokacją.
      Poza tym w większości gazet możesz znaleźć ogłoszenia gdzie dość dwuznacznie
      napisane jest co gabinet oferuje.
      • Gość: Do Nimfy Do Nimfy IP: 62.233.250.* 22.09.04, 11:52
        Ależ Ty jesteś nawiedzona...
        Po kolejnym Twoim poście to już nawet budzi uśmiech na twarzy.
    • Gość: wyrocznia Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.devs.futuro.pl 22.09.04, 14:19
      Zgodze sie z toba w jedej kwestii, takie śmieci jak ty (nie obrazjac śmieci)
      nie powinny miec dzieci! Życze tobie zeby zabieg wykonal jakis konowal i zebys
      nie mogla miec dzieci! W ogóle to szkoda że cie matka nie wyskrobała!
      • anulka37 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 15:44
        Tym postem wystawiłaś sobie świadectwo o tym jakim jesteś podłym człowiekiem.
        Szkoda słów ...
        • Gość: wyrocznia Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.devs.futuro.pl 23.09.04, 09:51
          tak się składa że to nie ja chcę usunąć ciaże podając krtyńskie argumenty cyt.:

          "lepiej urodzic i porzucić?
          lepiej urodzic i zyc na skaraju ubustwa?
          lepiej urodzic i wyrzucic na śmietnik??"

          - o tym trzeba było POMYŚLEĆ wcześniej

          Moim postem nie wystawiam sobie żadnego świadectwa tylko jedynie zniżam sie do
          poziomu autorki wątku, pomijając błędy ortograficzne w jej postach a te
          niestety o czyms świadczą. Ja nie jestem podłym człowiekiem, jak to napisałaś,
          a jedynie osobą która nie ma litości dla głupoty ludzkiej jaką reprezentuje
          wspomniana już autorka tego wątku.
          • anulka37 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 10:55
            To,że postąpiłabyś inaczej w tej sytuacji nie daje ci żadnego prawa do nazywania
            kogoś "śmieciem".To jest jej sumienie,jej decyzja i to ona będzie musiała z nią
            żyć .Uważam też ,że tylko osoba o niskim poziomie inteligencji argumentuje
            wyzwiskami(ale może się mylę -nie ma prawdy absolutnej).
            Miłego dnia życzę (o ile to możliwe w tak nieżyczliwym społeczeństwie).
    • envi Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 16:43
      najlepiej zapytaj lekarza, u którego się leczysz,wileu lekarzy robią takie
      zabiegi po "oficjalnych"godzinach pracy, prywatnie,za odpowiednią opłata,za
      zapytanie kara Ci nie grozi.
      Ile ta zygota ma tygodni?w Polsce dozwolone jest usunięcie płodu do 12-tego
      tygodnia pod trzema warunkami: jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu (ale musi być
      udowodnione że był to gwałt), lub jeśli zagraża życiu matki lub badania
      prenatalne płodu pokazują jakieś chorobowe zmiany, poważne uszkodzenia. Tyle
      kobiecie gwarantuje konstytucja, nasze prawa wciąż są łamane.ale jak wiadomo
      podziemie działa,pod warunkiem że masz pieniądze.
      • Gość: Mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 16:45
        zygota nie ma jeszce 5 tyg
        • magdulka26 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 17:02
          Dziwne jest dlamnie to skąd wiesz o tej ciąży.Testy wykazują dopiero 4
          tyg.ciąże i to nie zawsze.Może TY sobie coś uroiłaś ,albo niezła prowokacja z
          Twojej strony.A może TY wróżką jesteś.Jesteś żałosna,nazywając swoje dziecko
          zygotą.Wiedz o tym że serduszko mu już bije i nie oszukuj samej siebie ,to jest
          już dziecko.A nie zwitek komórek.Kiedyś będziesz tego żałować ,ale może być
          troszkę za późno.


          Chcę zajść tak jak słoneczko
    • lolka11 Do Mawka 24 22.09.04, 18:19
      Sorry, ale czy moglabys mi to wytlumaczyc???
      Piszesz:

      oczywiscie ze mialm zabezpieczenie!!!
      tabletki steridil ale brałam antybiotyk i widocznie tabletki nie mialy
      dziłania......bvyłam u lekarza po 1 dniu od stosunku dostałam zastrzyk i
      postinor-niestety nie poskutkował-i teraz mam
      NIGDDY NIE ZAUFAM TABLETKĄ

      Skad wiesz, ze tabletki nie zadzialaly??? Skad wiesz, ze jestes w ciazy po
      jednym dniu od stosunku??? Nie rozumiem tego??? Moze ten Postinor nie zadziala,
      bo nie mial na co????

      Pozdrawiam
      Dorota
      • Gość: Kalinka_K82 Re: Do Mawka 24 IP: *.globsat.net / *.globsat.com.pl 22.09.04, 23:29
        Dziewczyny na poczatku to mi jej bylo zal.
        sama wpadlam i urodzilam ale mialam wspanialego chlopaka ( teraz meza) ktory
        nigdy nie pozwolil by mi tego zrobic z pierwszym dzieckiem. Ale wiem ze jesli
        druga ciaza przydazylaby mi sie w nie dalekiej przyszlosci to chba tez bym byla
        niestety isc na zabieg poniewaz sytuacja materialna nie pozwala narazie miec
        dwójki dzieciakow. Ale jak ona mogła wiedziec po 1 dniu od stosunku ze jest w
        ciazy??? zaden test nie jest taki szybki! a pozatym jak brala tabletki i
        współżyla to musiała tym tabletkom ufac, i co po 24 godzinach stwierdziła ze
        moze byc w ciazy i pobiegla po postinor??? zreszta napisala ze wziela zastrzyk i
        postinor ,z tego co ja wiem bierze sie albo postinor w zastrzyku albo w tabletkach
        wg. mnie to istna prowokacja i nie chce mi sie wierzyc ze panna ktora wie o
        istnieniu postinoru i tabletek wczesnoporonnych nie potrafi sobie sama znalezc w
        gazecie (np. wyborcza) ogłoszen ginekologiocznych typu "wywołujemy krwawienia"
        lub "zabiegi tanio" Dziewczyny przeciez takich ogłoszen jest w kazdym dziennej
        gazecie pełno!
    • asiekkk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 22.09.04, 19:11
      Mawka, usunęłas w końcu czy nie. Dyskusja jest bezsensowna, nie będę sie
      wypowiadać czy to, co chcesz zrobic jest moralne czy nie. Ale mam wrażenie, że
      ten twój post to jedna wielka ściema.
    • bibellott Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEGpow 23.09.04, 10:00
    • bibellott Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 10:10
      powiem ci cos

      2 lata temu myslalam tak jak ty mawka; do konca zycia ta mysl bedzie cie
      zabijac; pojawia sie wieczory, kiedy zamoczysz cala poduszke lzami; nie
      bedziesz sie nad soba uzalac jako tako na sobie, ale bedziesz sie uzalac nad
      prosta osoba-nieodpowiedzialna i moze nie na glos, ale w mysli bedziesz czesto
      powtarzac "zabilam swoje dziecko". mysli zaczna cie pozerac od srodka jakies
      pol roku po zabiegu. beda zabijaz twoj umysl powoli. w moment kulminacyjny,
      ktory potrwa do onca twojego zycia wejdziesz w momencie kiedy poznasz tego
      jedynego i na dodatke wyjdziesz za iego za maz.
      na zabieg potrzebne ci jest ok. 1200 zl.


      mysl "zabilam swoje dziecko" nie pokona mysli "ale, przeciez tego chcialam,
      przeciez nie moglam go wychowac, etc." nie chce ci biadolic, tak jak kiedys
      moja przyjaciolka, ktora nomen omen tez to zrobila... Po pol roku wyladowala u
      psychologa z depresja pozabiegowa... po dwoch latach staran nie moze zajsc w
      ciaze
      • halka4 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:11
        Prorokiem jesteś? Nie wiesz i nigdy nie będziesz wiedzieć co inny człowiek
        będzie czuł w określonej sytuacji. Każdy jest inny i ma inną psychikę. Nie ma
        standardów, wzorców czy szablonów.
    • oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 11:06
      Po pierwsze żeby było jasne:
      jestem zwolennikczą zniesienia zakazu aborcji itp.
      Uważam, że każda kobieta ma prawo do wolności w podejmowaniu decyzji na ten
      temat i względy tak natury religijnej jak zdrowia psychicznego i fizycznego
      powinna sama rozważyć i mieć PRAWO WYBORU.

      Po drugie: ta dyskusja jest fascynująca, dopiero wszystko przecztałam,
      jesteście WSPANIAŁE po obu stronach barykady.Tak trzymać!

      Po trzcie to jeśli ktoś pisze że nie zaufa TABLETKĄ to może lepiej niech już
      nie rozprzestrzenia i powiela genów głupoty (powinno być tabletkom a poza tym
      jak ktoś rozważa zaufanie przedmiotom to pozostawim to bez komentarza).I ten
      sam ktoś wiedział, że można brać tabletki i wiedział jak począć dziecko (HIhi
      to wie każdy, no ale...)- to nich ten ktoś nie pyta gdzie można usunąć, bo to
      dla mnie - za przeproszeniem - matolizm totalny.
      Dlatego! Pozwólmy jej podjąć decyzje i nieważne jaka będzie, może dzięki temu
      dorośnie i rozumku przybędzie.

      Po czwarte: Nie mogę sobie ułożyć w głowie agrumentów Mawki, bo są idiotyczne i
      kretyńskie i tylko potwiedzają po trzecie.

      Po piąte: Mimo moich przekonań z Po pierwsze, nigdy nie zdobyłabym się na taką
      decyzję, ale potrafię uszanować wolę i postępowanie drugiej kobiety, bo każda z
      nas jest inna, choć w wielu aspektach jesteśmy takie same.

      Mawka!
      Może jednak zastanowisz się, wejdź na forum Ciążą i poród, pomyszkuj z godzinkę
      i powiedz wtedy:nie chcę tego dziecka i spróbuj rozważyć, że odrzucasz to
      dziecko, te "kilka komórek",ale to Twoje komórki,rezugnujesz z wielu pięknych
      chwili i po części rezygnujesz z siebie.
      Uświadom sobie może też to, że już rodząc się nie jesteśmy przygotowani w pełni
      do życia, a musimy zaczerpnąć powietrza i musimy żyć.
      Tak samo życie daje nam różne prezenty, na wiele nie jesteśmy przygotowani, ale
      musimy je przyjmować-Uczymy się z nimi żyć.
      A dziecko - cóż - dla mnie to najwspanialszy dar - już nie mogę sie go doczekać
      choć nawet ni wiem kiedy go otrzymam.
      Poddaj się tej magicznej myśli o macierzyństwie, to może zmienisz zdanie.

      Jesteś wolna!

      To uwolnij myśli i pozwól sobie na rozważanie innych możliwości,a 1000zł to
      wózek, łóżeczko i na kremiki starczy.
      • Gość: natka110 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.pool8174.interbusiness.it 23.09.04, 12:18
        Oolga1, napisalas dokladnie to, co ja bym napisala- sledze ta dyskusje, ale
        czasami siega ona pozimomu gleby wiec, nawet mi sie nie chcialo pisac... i tez
        mi sie rzucily w oczy slynne tabletkismile)) Argumenty Mawki sa malo logiczne,niby
        taka bieda straszna, a siedzi w sieci zamiast np pracowac, i nie widze zeby
        miala problem zzaplaceniem za zabieg albo tabletki wczesnoporonne. Coz, poziom
        pozostawia wiele do zyczenia, pomijam slownictwo.
        I wiesz, ze wczesniej jakos nie zauwazylam tej akcji pigulka, plus zastrzyk,
        plus postinor - ale teraz tak mysle, ze jezeli ona sobie zaaplikowala taka
        dawke hormonow, to moze to jakos bardzo negatywnie wplynwelo na dziecko?
        przeciez to nie moze byc obojetne... jelsi nawet w ulotkach tabletek jest
        napisane, ze trzeba wykluczyc ciaze przed pbraniem, bo moga byc powiklania, to
        taka konska dawka w postinorze po prostu musi miec wplyw i na dziecko. I moze
        lepiej niech jednak pojdzie na ten zabieg, bo jesli dziecko jej sie urodzi
        niepelnosprawne, to przeciez tym bardziej je zostawi, porzuci, albo jeszcze cos
        gorszego, a wiadomo powszechnie, ze szanse na adopcje w takiej sytuacji sa
        mniejsze...
        Ja tez jestem za aborcja - nie jako samym zabiegiem, ale mozliwoscia wyboru,
        mimo wszystko, sama bym sie na to nie zdecydowala. A natura jest przekorna- ja
        sie nie zabezpieczam niczym od 4 miesiecy, i nic...a Mawka, ktora wcale nie
        chce, mimo fortecy z pigulek - zachodzi...
        • oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 13:00
          Natko!
          Cieszy mnie ogromnie, że ktoś podziela moje myśli.
          Ja napisałam tylko dlatego, że czasem zastanawiam się czemu w ludziach nie ma
          równowagi, a są tylko skrajności.
          Ta cała Mawka...to... ech szkoda słów. Czasem zastanawim mnie ogromnie kto
          pozwala sobie na aborcje, ale jak przeczytałam cały wątek to rysuje mi się
          obraz kretyńskich nowobogackich wygodnickich i pustych ludzi. To chyba dzięki
          nim Europie grozi wyginięcie, podobnie jak rasie białej - demografowie biją na
          alarm, ale co dobrego będzie z dziecka Mewki po tych hormonach, a poza tym taka
          matka ... wyć się chce.
          Ale my świadome starające się (a jak czytam furum Strających się - to się tylko
          upewniam) możemy jeszcze walczyc o mądrość przyszłych pokoleń.

          Ja dopiero zaczynam starania o dzidziusia, ale życzę Ci jak najszybciej 2
          kreseczek, potem fasolki, a potem nieprzespanych nocy (to jest też piękne -
          dziś to wiem, ale długo do tego dorastałam)
          Powodzonka
          • Gość: linka Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 21:50
            nie osadzajcie bo sami bedziecie sadzeni...
        • suflerk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:50
          tak samo, zgadzam sie, nie wiadomo w jakim stanie jest dziecko po tej dawce,
          wszsytko jedno, dziewczyna dala proste pytanie czy ktos jej moze pomodz, a tu
          wszyscy na nia lub znia, i jaka potezna dyskusja wyszla ale czy to jej pomoze?

    • suflerk Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 23.09.04, 22:55
      well, kobieta tutaj juz pisze o pomoc od paru dni, jestem pewien ze przemyslala
      swoja decyzje, mowila takze o opini rodziny i innych, napewno tez sama to
      przemyslala, i wybrala ta droge, ona sama wie ze to pociaga za soba inne
      konsekwencje i ona sama bedzie musiala z tym zyc do konca.
      uwazam ze zamiast prowadzic debate i zasmiecac ta strone argumentami, powinno
      sie jej pomodz. oczywiscie ze zatrzymanie ciazy jest pierwszo zedne ale ona
      ponosi za to odpowiedzialnosc i wie co robi.

      Gość portalu: mawka 24 napisał(a):

      > WSZYSTKO W POSCIE
      > PROSZE O NAMIARY NA LEKARZA KTORY WYKONUJE ZABIEGI ORAZ POMAGA ZDOBYC SRODKI
      > WCZESNOPORONNE
      • lidek0 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 25.09.04, 17:01
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20823&w=15883261&v=2&s=0
    • Gość: solaż Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 11:45
      sorry.ale najpierw myśli się głową a nie tyłkiem.Jak będziesz wytrwały to go
      znajdziesz,jak i życie do dupy w przyszłości jakie zafundujesz tej małej bez
      dziecka.Ona kiedyś dojrzeje ale pewne sprawy są nieodwracalne.
    • Gość: mawka 24 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 13:03
      ufff...
      ostałam okres!
      • lolka11 Nie dziwne... 27.09.04, 13:47
        Szczerze, to sie nie dziwie...
        Po raz kolejny sie pytam, skad po pierwszym dniu po stosunku wiedzilas, ze
        tabletki nie zadzialaly, ze jestes w ciazy???
        To bylo baaardzi dziecinne...

        Zycze powodzenia
        Dorota
      • Gość: Sapieha Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.04, 13:57
        Poprostu wszystkie nas podpuściłaś, po części ci się udało. było to bardzo
        szczeniackie i malo inteligentne. Myśl głową a nie dupąwink to na przyszłość nie
        będziesz miała tyle problemów;0)
      • oolga1 Re: ŁÓDZ-POSZUKUJE LEKARZA WYKONUJACEGO ZABIEG 27.09.04, 15:53
        w sumie to sie cieszę, bo byś tego żałowała, ale pomódl sie o rozum - nigdy nie
        jest za późno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka