Dodaj do ulubionych

gdzie trzymac

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:26
Lactovaginal? napisano, zeby przechowywac w temperaturze 2-8 C (jesli pytanie
jest glupie, to sorki) - chodzi o lodowke?
Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: gdzie trzymac 14.04.05, 10:30
      tak lactovaginal w lodówce
    • Gość: anni Re: gdzie trzymac IP: 217.11.141.* 14.04.05, 10:31
      a gdzie jeszcze masz w domu taka temperature ?
      • Gość: ratunku Re: gdzie trzymac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:33
        hmm w piwnicywink dziekuje, pzdr smile
        • an_ni Re: gdzie trzymac 14.04.05, 10:52
          no to trzymaj w piwnicy wink skoro ci blizej wink
          • invicta1 AN_NI 14.04.05, 10:54
            aż muszę zapytać-czy Ty przeszłaś metamorfozę, czy to ktoś inny pisze, bo jakos
            do rzeczy ostatnio gadasz?smile
            • an_ni Re: AN_NI 14.04.05, 11:20
              ty troche tez co ? wink
              • invicta1 Re: AN_NI 14.04.05, 11:26
                hehesmile może
                pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka