Gość: ratunku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:26 Lactovaginal? napisano, zeby przechowywac w temperaturze 2-8 C (jesli pytanie jest glupie, to sorki) - chodzi o lodowke? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anni Re: gdzie trzymac IP: 217.11.141.* 14.04.05, 10:31 a gdzie jeszcze masz w domu taka temperature ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratunku Re: gdzie trzymac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:33 hmm w piwnicy dziekuje, pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 AN_NI 14.04.05, 10:54 aż muszę zapytać-czy Ty przeszłaś metamorfozę, czy to ktoś inny pisze, bo jakos do rzeczy ostatnio gadasz? Odpowiedz Link Zgłoś