wiolixon 15.09.03, 01:24 Mam pytanie do wszystkich mam. Otóż jakie miałyście pierwsze objawy świadczące o ciąży i mniej więcej po ilu dniach od zapłodnienia wystąpiły? Czy okres od razu został zahamowany? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzidek27 Re: PIERWSZE OBJAWY W CIĄŻY 15.09.03, 05:07 Moje pierwsze objawy ciazy zauwazyl maz. Otoz od 20 dc mialam powiekoszne piersi. Troszke juz bolaly, ale nie zwracalam uwagi na to, bo bol zawsze wystepowal przed okresem. Nie wiem ile to bylo dni po zaplodnieniu. Trudno okreslic bo kochalismy sie 6 dc,10,11,13,15 i 20. Test robilam w 27 dc i wyszedl pozytywnie. To bylo w niedziele 13 wrzesnia. Teraz od dwoch dni brzuch mnie troche pobolewa jak na okres. Odpowiedz Link Zgłoś
wiki41 Re: PIERWSZE OBJAWY W CIĄŻY 15.09.03, 10:07 U mnie jedynym objawem w momencie, kiedy powinna się rozpocząć miesiączka był właśnie jej brak. Ale brzuch też mnie trochę pobolewał, chyba jeszcze ze trzy tygodnie. Dość szybko (nawet od razu) rosną też piersi. Natomiast nie miałam żadnych torsji, zachcianek, bólów głowy... Tak, że bywa to bardzo różnie! Życzę Ci przyjemnej ciąży! Wiki Odpowiedz Link Zgłoś