Dodaj do ulubionych

PIERWSZE OBJAWY W CIĄŻY

15.09.03, 01:24
Mam pytanie do wszystkich mam. Otóż jakie miałyście pierwsze objawy
świadczące o ciąży i mniej więcej po ilu dniach od zapłodnienia wystąpiły?
Czy okres od razu został zahamowany?
Obserwuj wątek
    • dzidek27 Re: PIERWSZE OBJAWY W CIĄŻY 15.09.03, 05:07
      Moje pierwsze objawy ciazy zauwazyl maz. Otoz od 20 dc mialam powiekoszne
      piersi. Troszke juz bolaly, ale nie zwracalam uwagi na to, bo bol zawsze
      wystepowal przed okresem.
      Nie wiem ile to bylo dni po zaplodnieniu. Trudno okreslic bo kochalismy sie 6
      dc,10,11,13,15 i 20. Test robilam w 27 dc i wyszedl pozytywnie. To bylo w
      niedziele 13 wrzesnia.
      Teraz od dwoch dni brzuch mnie troche pobolewa jak na okres.
    • wiki41 Re: PIERWSZE OBJAWY W CIĄŻY 15.09.03, 10:07
      U mnie jedynym objawem w momencie, kiedy powinna się rozpocząć miesiączka był
      właśnie jej brak. Ale brzuch też mnie trochę pobolewał, chyba jeszcze ze trzy
      tygodnie. Dość szybko (nawet od razu) rosną też piersi. Natomiast nie miałam
      żadnych torsji, zachcianek, bólów głowy... Tak, że bywa to bardzo różnie!

      Życzę Ci przyjemnej ciąży!
      Wiki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka