bjps
18.01.08, 14:22
Mam syna ktorego urodzilam jako panna.Teraz wyszam za maz i staramy
sie aby mojemu mezowi przyznano wladze rodzicielska.W tym celu
potrzebuje dla sadu zaswiadczenie o ogolnym stanie zdrowia
meza.Niestety jego lekarz rodzinny nie chce go wydac gdyz jak
twierdzi poradnia nie ma podpisanej umowy z sadem i on za to nie
zaplaci ,chce wiec 100 zl za wypisanie takiego zaswiadczenia. Czy to
zgodne z prawem?Prosze o pomoc,na poniedzialek potrzebuje
zaswiadczenie,czy on ma prawo zodac pieniedzy?