Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    studenci a kodeks pracy

    IP: *.polkomtel.com.pl 12.01.04, 11:34
    czy to prawda ze istnieje jakis zapis w kodeksie pracy mowiacy o tym, ze
    osobom ktore studiuja przysluguje urlop (2tyg) w czasie trwania sesji
    egzaminacyjnej???
    moze ktos sie orientuje..
    Obserwuj wątek
      • Gość: Beata Re: studenci a kodeks pracy IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 12.01.04, 17:40
        Z tego co sie orientuję to taki urlop dotyczy tylko tych osób które studiują na
        podstawie skierowania zakładu pracy.
        • Gość: b Re: studenci a kodeks pracy IP: *.polkomtel.com.pl 13.01.04, 10:49
          dzieki :) niestety mnie to nei dotyczy

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka