Gość: bienia IP: *.polkomtel.com.pl 12.01.04, 11:34 czy to prawda ze istnieje jakis zapis w kodeksie pracy mowiacy o tym, ze osobom ktore studiuja przysluguje urlop (2tyg) w czasie trwania sesji egzaminacyjnej??? moze ktos sie orientuje.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Beata Re: studenci a kodeks pracy IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 12.01.04, 17:40 Z tego co sie orientuję to taki urlop dotyczy tylko tych osób które studiują na podstawie skierowania zakładu pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: studenci a kodeks pracy IP: *.polkomtel.com.pl 13.01.04, 10:49 dzieki :) niestety mnie to nei dotyczy Odpowiedz Link Zgłoś