Gość: dkm IP: 193.178.168.* 19.02.02, 18:24 Czy ktos pracowal na statkach w USA. Prosze opiszcie swoje doswiadczenia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj