Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w domu

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.10, 12:29
    Nie wiem jak sie ustosunkowac do tego ,żę podczas powodzi nie bylo
    dostepu do biura przez dwa dni przez ten okres pracowalismy w domach
    na wlasnych komputerach , dyrektor nie kazał podpisywac sie na
    liscie obecnosci.Teraz stwierził ,że bedziemy odrabiac te dwa dni.
    Czy jest na to jakis przepis w kodeksie pracy lub czy ktoś zna jakiś
    sposob aby to rozwiązac??Z gory dziekuje za odpowiedź.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka