Gość: Rafał
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.06.10, 12:29
Nie wiem jak sie ustosunkowac do tego ,żę podczas powodzi nie bylo
dostepu do biura przez dwa dni przez ten okres pracowalismy w domach
na wlasnych komputerach , dyrektor nie kazał podpisywac sie na
liscie obecnosci.Teraz stwierził ,że bedziemy odrabiac te dwa dni.
Czy jest na to jakis przepis w kodeksie pracy lub czy ktoś zna jakiś
sposob aby to rozwiązac??Z gory dziekuje za odpowiedź.