Gość: Joanna
IP: *.g-net.pl
30.03.04, 18:44
Wiem ze ten temat byl wałkowany mnóstwo razy, al moje pytanie jest skierowane
do osób które już tam pracuja (w Eurobanku) i przeszły cały proces
rekrutacji. Ja osobiście mimo licznych watpliwosci (krytyczne wypowiedzi na
temat Eurobanku na forum) udałam sie na rozmowe kwalifikacyjnado Krakowa.
Było całkiem przyjemnie. Były testy (bardzo dziwne),indywidualna rozmowa
i ... No własnie. Zaskoczył mnie fakt ze spośród 25 osób tylko niektóre osoby
a było ich 9 zostały zaproszone na zadanie grupowe. I zastanawiam się czy to
dobrze czy żle ze jednym od razu podziękowali a innym kazali zostać na
jeszcze jedno zadanie ?? Czy ktoś z pracujacych w tymze banku może
odpowiedzieć mi na tą pytanie ?? O czymś to musi świadczyć i coś znaczyć ?!?!
PZDR
Joanna
P.S. Czekam tylko na poważne odpowiedzi a nie na słowa krytyki na temat tego
banku.