Gość: nagasaki
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.08.11, 14:12
Ja napisałem w liście motywacyjnym, że treść tego listu nie ma najmniejszego sensu bo i tak tego nikt nie czyta (marnując sobie życie na jakieś bzdety), więc napiszę sprośny kawał... zostałęm przyjęty