Gość: ash
IP: *.chello.pl
05.03.02, 14:44
Porozumiewacie się jakimś bełkotem i jeszcze się tym chwalicie? Przecież to
nowomowa (to jest określenie pejoratywne) i biurokratyczny slang. Psujecie
dzieciakom zęby nasyconym kwasem fosforowym napojem, a teraz sięgacie do psucia
języka?
[a]