ikropka
23.06.04, 08:34
Chcę pracować jako audytor, ale nie mam doświadczenia, jestem główną
księgową. Przygotowuję się do egzaminu na audytora wewnętrznego w Min.Fin.
Czy myślicie, że bez doświadczenia znajdę pracę w tym zawodzie? Niekoniecznie
w administracji publicznej. We wszystkich ogłoszeniach oczekują
doświadczenia. A może nie przejmować się tym i wysyłać ofertę?