Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    23.06.04, 08:34
    Chcę pracować jako audytor, ale nie mam doświadczenia, jestem główną
    księgową. Przygotowuję się do egzaminu na audytora wewnętrznego w Min.Fin.
    Czy myślicie, że bez doświadczenia znajdę pracę w tym zawodzie? Niekoniecznie
    w administracji publicznej. We wszystkich ogłoszeniach oczekują
    doświadczenia. A może nie przejmować się tym i wysyłać ofertę?
    Obserwuj wątek
      • Gość: HANKA Re: Audytor IP: *.miedzychod.sdi.tpnet.pl 23.06.04, 09:30
        WARTO SPRÓBOWAC, NIERAZ FIRMY CHCA ZATRUDNIAC OS. BEZ DOŚWIADCZENIA BO WTEDY
        MOGA MNIEJSZA STAWKE WYNAGRODZENIA ZAPROPONOWAC, NIE TRAC WIARY POWODZENIA I
        ZYCZE SUKCESU

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka