Gość: ABC
IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl
24.08.04, 17:39
Witam
Przeczytałam troche wcześniejszych wypowiedzi odnośnie tej agencji i widze że
raczej nastawienie jest negatywne..
Jutro wybieram się wypełnić tam ankietę, więc teraz jestem pełna obaw..
Zastanawiam się czy wogole tam iść. Tym bardziej że dowiedziałam się że praca
jest zmianowa i kończy się np o 2 w nocy! Więc za bardzo nie chce ryzykować
życia dla paru groszy, lub żeby wogole mi nie zapłacili..
Chciałabym się dowiedzieć czy konkretnie pracował ktoś dla Work Service z
oddziału w Katowicach?
Interesuje mnie też czy istnieje możliwość samodzielnego zgłoszenie się do
tej firmy dla ktorej Work Service prowadzi rekrutację i czy jest realna
szansa że ta firma zatrudni mnie bezpośrednio?
Prosze o opinie.