Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Poszukuję pracy.

01.09.14, 14:34
    Poszukuję pracy - z wykształcenia techik ogrodnik (45), odpowiedzialny sumienny o wysokiej kulturze osobistej ( umiem myśleć ), dobra organizacja pracy, przyswojenie nowych umiejętności nie stwarza mi problemów ( mogę podjąć pracę inną niż mój zawód wyuczony) tel. 501331202.
    Najchętniej pracę podejmę w okolicach Mysiadła, Piaseczna ( ale jest to tylko moja sugestia :) ).
    Obserwuj wątek
      • rafalfuturenet Re: Poszukuję pracy. 04.08.15, 09:23
        Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarabiania on-line w FutureNet.Czy Facebook płaci wam za waszą aktywność?? NIE -> FutureNet płaci swoim użytkownikom pieniędzmi otrzymanymi z reklam i aktywności na portalu, własnej i znajomych. Po podaniu e-maila na stronie podanej niżej dostaniecie wiadomości na skrzynkę pocztową z informacjami jak zacząć swój biznes w FutureNet i krok po kroku maile pokierują waszymi pierwszymi poczynaniami na platformie. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie uzyskać więcej informacji możecie pisać zapytania na skrzynkę pocztową :rafalfuturenet@interia.pl

FutureNet poza zarabianiem on-line oferuje również:
        -Ogromny portal społecznościowy
        -Dostęp do multimediów
        -Chmurę do 100GB
        -Landing-Page
        -Momentum-System
        -Future-Blog
        -Future-Video-Mail
        -FN-Brand-Campaign
        oraz wiele, wiele innych -> sprawdź sam: rafalbadura.my-online.business/

Lub nie czekaj i zarejestruj się od razu: rafalbadura.futurenet.club/

Pozdrawiam Rafał.
        • justyska145 Re: Poszukuję pracy. 07.09.15, 11:19
          Szukałam pracy w taki sam sposób... Niestety nic to nie dało...
          Pracę dopiero pomogła mi znaleźć agencja pracy MGsolutions. Co prawda za granicą, ale dla mnie nie miało to znaczenia. Nic mnie w Polsce nie trzymało. Polecam skorzystać z agencji pracy, może oni coś dla Was znajdą? :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka