04.12.13, 15:12
@ barbapapa003 i dziura_zabita_dechami

bardzo proszę o zaprzestanie dokarmiania benbenka.
jego błazeński bełkot nie zasługuje na uwagę i komentarze.
Obserwuj wątek
  • benbenek-cd Re: Prośba 04.12.13, 15:23
   honor_cia3 napisała:

   > @ barbapapa003 i dziura_zabita_dechami
   >
   > bardzo proszę o zaprzestanie dokarmiania benbenka.
   > jego błazeński bełkot nie zasługuje na uwagę i komentarze.
   >
   Oooo...Ja bardzo proszę tu na tym forum w tym tu wątku o interwencję tu adminów jeśli są tu jacyś. Ten tu wpis jest dla mnie tu w tym wpisie obraźliwy bo tu się mówi że ja mam tu na tym forum jakiś błazeński bełkot. A takie tu słowa to na pewno obraźliwe są. My tu na tym forum mamy o ciekawych tematach dyskutować, argumentami tu się wymieniać. Nie rozumię po co takie na mnie tu są ataki i takie obrażanie. Jak ktoś nie ma argumentów że by mnie, innych przekonać że to on, nie ja, inni mają racje to niech się tu na forum skópi na ich szukaniu a nie na tu obrażaniu
    • benbenek-cd Re: Prośba 04.12.13, 15:53
     dziura_zabita_dechami napisał:

     > To nie była atak tylko ocena Twoich wpisów - ich treści.
     >
     > To jest bełkot. Na przykład porównywanie chirurga do pracownika zakładającego k
     > onto bankowe.


     Oooo...Ja tu myslę, że ty tu w tym wpisie to teraz tu racji nie masz. Bo ja tu w tych swoich wpisach, niefachowych, niepełnych podaje argumenty takie jakie ja tu widze że podane być muszą. Możesz ty, tu się z tymi argumentami moimi, tu na forum podanymi nie zgadzać. Ale jak ty już się z nimi tu na forum nie zgadzasz, a tak tu nie jest bo ty tu co chwilę piszesz na tym tu forum, że się ze mną zgadzasz, to nie oceniaj moich tu wpisów kożystając z epitetów, jeśli tak to ty robisz, a tego tu nie sprawdzałem ale te tu wpis honorci taki jest, tylko podej mij ze mną dyskusję na argumenty. Na moje tu na tym forum podane zaproponuj swoje, które tu nas, ciebie, mnie barbi, pana skutera, qpra, innych przekonają. Argument o lekarzu tu był przez ze mnie podawany na inym tu wątku. A chirurgu ja tu nic na tym forum nie napisałem. I argument jest dobry bo każdy tu na tym forum ma swoją pracę tu do wykonania i ta praca powinna być dobrze tu zrobiona. Nie ważne czy się tu w banku pracuje, czy robi mniej tu ważne albo bardziej tu ważne rzeczy. Pracę każdy ma jaką tu ma i ją dobrze musi wykonywać a za to jest oceniany dobrze. Albo i nie. Jak tej tu pracy dobrze nie wykonuje
    • ukryty_wafel Dziura, honorcia, popieram 04.12.13, 17:33
     Musze sie z Wami zgodzić, to zaczyna byc żenujące a szczegolnie, jak sie zamiast spacji używa słowa "tu" i wzywa sie na okrągło specjalistow, ktorzy tu nawet nie zaglądają.
     No ja Benbenka juz wczesniej podsumowalem, wiec dołączam sie do wspólnego postulatu,by osoba "grająca" na benbenku albo zmieniła płytę, albo ten byt unicestwiła zamieniając na jakis bardziej ludzki i z poczuciem humoru. :)
     • mistrzciemnosci Re: Dziura, honorcia, popieram 04.12.13, 20:00
      ukryty_wafel napisał:

      > Musze sie z Wami zgodzić, to zaczyna byc żenujące

      Szefie (Waflu znaczy się ;)) pozwól, że skorzystam z okazji i ostatnich obowiązujących tu standardów i interpretacji i napiszę tak.
      Tym razem to Ty wpadasz tu i swoimi wpisami świadomie lub nie robisz kaszanę z wątków. Jesteś sztuczny i nieprawdziwy w swoich wpisach. Twój błazeński bełkot nie jest taki zajebisty jak Tobie się wydaje. Benbenek, jak każdy widzi ma proste spojrzenie na świat, Ty zaś niestety w swoich wpisach piszesz tak jakbyś był najgorszym i najgłupszym PR-owcem na ziemi obrażając naszych prawdziwych pracownikow PR oraz tutejszych użytkownikow i Adminów, bo Ci się wydaje, że są tym zachwyceni, jakby byli grupą baranów. W rzeczywistości masz gdzieś zdanie jakie tu ludzie mają o Tobie. Ale starasz się jako klon robić tu ciągle zamieszanie.
      I tak dalej...
      Nie wiem, czy podoba Ci się taki tekst. Ja rozumiem, że się ludziom może nie podobać. A takim tekstem Ty często piszesz do innych lub akceptujesz gdy ktoś pisze tak do kogoś, kogo Ty masz "pod obserwacją". To są w większości Twoje słowa z ostatniej polemiki z Benbenkiem. Sam kiedyś robiłeś czystkę, by ludzie tak do siebie nie pisali. A teraz co, nowy pomysł macie tam w Projekcie Wafel, jak dalej ludziom wodę z mózgów robić ?
      • ukryty_wafel Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 00:05
       Mistrzu, troche inwencji, a nie tam proste copy and past :) Ja sie nie obrazam, masz prawo tak myśleć :) Mi sie ten tekst podoba, bo jest moj. I nawet o jotę bym go nie zmienil, bo pasował do kogo trzeba. Odpowiedziałem na pytanie czy to sie komus podoba czy nie. Ja nie musze wlazić komus w d..... by znalezc u innych akceptacje. Pisze to co uwazam za słuszne. Czy to sie komus podoba czy nie, i dziekuje za przypomnienie mojego tekstu: jak pokazuje czas, miałem rację :)
       • szar_amysz Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 03:10
        Witam,

        Usunęłam wpis Ukrytego Wafla ze względu na użycie JEDNEGO słowa.
        Ale ponieważ CAŁKOWICIE się zgadzam z tym wpisem pozwolę go sobie zacytować z pominięciem tegoż słowa.

        ukryty_wafel napisał:

        barbapapa003 napisał:

        > Myślę, że blefujesz :) Nie wiesz kim On jest :)

        [i]A ja mysle, ze wiem. Natomiast jest stare przysłowie, ktore mowi, ze ten to czyni komu to przynosi korzyść. Ktos musi miec na to mase czasu, od dawna zalezy mu na rozwaleniu tego forum i tak wlasnie sie bawi. To juz jest nudne. Ale coz... postulowanie, by wyzywal sie w czyms bardziej konstruktywnym mija sie z celem.[/i]

        > Myślisz, że powstała Grupa Zochy? ;)

        [i]Ja mysle, nie wiem jak skuter, ze jest grupka ludzi, ktora nie odpuści, bo musi nieustannie udowadniać, ze ma racje. Wiec tworzą kolejne byty i robia tu celowa rozpierduchę.
        Niestety wczesniej czy pozniej powoduja tylko jedno - coraz wieksza niechęć do siebie niezaleznie pod jakim nickiem czy jaka tożsamością skrywają swoje prawdziwe zamiary.
        Sa ******* i beda nimi niezaleznie jak sie beda nazywać i ile jeszcze Bytów wirtualnych tu powołają do zycia.
        Ja czekam cierpliwie, az im przejdzie. Bo w koncu odkryja w bólach, ze takie działanie po prostu zacznie irytowac wszystkich, :)

        Mechanizm jest zawsze prosty. Na konkurencyjnych forach nic sie nie dzieje,wiec wracamy tutaj robic kolejna zadyme. Bo jak nie ma zadym, to ludzie powoli zaczynaja rozmawiac. I wtedy te same osoby zaczynaja szykować kolejna zadyme, mająca na celu zduszenie dyskusji. I tak w koło Macieju. :) Nudne to jak flaki z olejem :) nawet to jak Miszcz wyskakuje jak z kapelusza ze stałymi zagrywakami... Nudy, Panie - nudy :)[/i]

        Pozdrawiam
        szar_amysz

        Ps. Acha... zgadzam sie z również wpisem Skutera.
        • barbapapa003 Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 09:24
         szar_amysz napisała:

         > Usunęłam wpis Ukrytego Wafla ze względu na użycie JEDNEGO słowa.

         Usuwasz ******* a w innym miejscu zostawiasz *********? Dość dziwne kryteria...

         > Ale ponieważ [b]CAŁKOWICIE się zgadzam z tym wpisem[/b] pozwolę go sobie zacytować z
         > pominięciem tegoż słowa.

         Całkowicie czyli również z takim określeniem użytkowników forum chociaż tego akurat słowa nie cytujesz? Tak to mamy rozumieć?

         -------------------------------------------------

         ukryty_wafel napisał:

         > Wiec tworzą kolejne byty i robia tu celowa rozpierduchę.

         Masz zły dzień tu na tym forum Kolego widzę? Może trzeba zapytać fachowców od złych dni co z tym tu Twoim, na tym forum złym samopoczuciem zrobić :)
         Ja tu nie widzę żadnej rozpierduchy. Może czytanie Benbenka jest trochę męczące ale mimo to próbuje wypowiadać się na temat. Teksty Benbenka i tak są mniej męczące niż wiele Twoich dokonań tu na tym forum. Z Jego tekstów łatwiej i szybciej domyślisz się o czym są :) W Twoich szukanie odpowiedzi o czym są zajmowało wiele godzin zakładając oczywiście, że ktoś miał czas to przeczytać. To są oczywiście takie moje tu na tym forum niepełne i niedokładne wypowiedzi. Dobrze by było żeby tu na tym forum wypowiedzieli się jacyś fachowcy od literatury :)

         > Ja czekam cierpliwie, az im przejdzie. Bo w koncu odkryja w bólach, ze takie dz
         > iałanie po prostu zacznie irytowac wszystkich, :)

         Zawsze się dziwię skąd u Ciebie taki brak logicznego myślenia. To chyba raczej celowa zagrywka. [b]Jak komuś zależy na rozwaleniu forum to irytowanie wszystkich swoim zachowaniem jest zwycięstwem a nie bólem :)[/b] Jak na forum pojawia się irytujący osobnik to odstrasza ludzi. Kiedyś sam odstraszałeś, teraz robi to ktoś inny. Skutek ten sam tylko, że nie Ty jesteś "Gwiazdą" ;) Może o to Tobie tu na tym forum chodzi? :)

         • benbenek-cd Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 09:50
          Oooo...A tu w tym na tym tym tu forum w tym wątku to trochę racji barbi tu masz. Ja tu, na tym forum już tu pisałem że jestem w banku od nie dawna. Ja ja tu, do tego banku przyszłem to mi tu koledzy z mojego oddziału pokazali to, tu forum, o którym tu teraz tak sobie rozmawiamy, ty, ja, Kol. wafle, pan skuter, inni. I ja tu tam zaczołem czytać co tu my, pan skuter, Kol. wafle, inni wypisują. I ja tam wtedy nigdy nie mogłem zrozumieć co tu Kol. wafle wypisuje w swoich długich wypowiedziach. One tu te wypowiedzi zawsze wydawały mi się na na swój, ten o którym tu się rozmawiało, tu tematy. I ja tu wtedy, na tym forum pomyślałem, że ja tu będę próbował pisać to co tu Kol. wafle pisał tylko prosto, ostro ale kulturalnie. I ja tu od początku mówiłem, że to moje pisanie i nasze tu pisanie, twoje, moje, dziury, Kol. wafle, pana skutera, innych są tu takie i muszą tu takie być niefachowe, niepełne, bo my tu nie jesteśmy na tym tu forum fachowcami od tych spraw o których tu się wypowiadamy. I to tu, na tym forum widać od razu jak się czyta nasze, moje, twoje, Kol. wafle, pana skutera wypowiedzi. One są takie tu niefachowe, twoje to nawet tu były niekulturalne, a Kol. wafle to nawet zaczepiające, ale każdy tu pisał tak jak umiał. Albo i nie. I po to ja tu widzę, że tu są potrzebni fachowcy którzy tu ro wszystko na tym tu forum wytłumaczą
           • d.p.r Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 20:13
            dziura_zabita_dechami napisał:

            > Jedyne co udało Ci się osiągnąć benbenku, to udowodnienie forumowiczom, że w ba
            > nku mogą pracować nawet osoby, nie rozumiejące podstawowych rzeczy z otaczające
            > j ich rzeczywistości.

            W wielu przypadkach to co pisze bębenek nie jest takie głupie. W jego opisie otaczającej rzeczywistości jest dużo racji. Do mnie trafiają argumenty bębenka które wypowiada przy okazji dyskusji o możliwości zamiany umowy o pracę.
            • q.p.r Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 20:36
             d.p.r napisał:


             > W wielu przypadkach to co pisze bębenek nie jest takie głupie. W jego opisie ot
             > aczającej rzeczywistości jest dużo racji. Do mnie trafiają argumenty bębenka kt
             > óre wypowiada przy okazji dyskusji o możliwości zamiany umowy o pracę.

             dobrze qrede ze ktos inny to napisal; ja tez qrede mysle ze nie dla kazdego zamiana umowy jest zla; to bedzie qrede gorsze niz to co mam teraz; fajna umowa na czas nie okreslony; nie za duza ale na czas kaska wplywajaca na konto; od czasu do czasu szkolonko wyjazdowe na koszt banku; chce sie zyc; gdyby to byla taka zmiana jak tu sie pisze to i tak bym to bral; bo nie zamierzam tak jak kumple szukac roboty miesiacami; dla mnie praca to jest qrede wartosc; to ze pracuje; i tu sie z benbenem zgadzam ze to jest wiecej niz byc bezrobotnym; zal ze sie tu z niego nabijacie; a najwiekszy zal , ze to robi waflowski, skuter i myszowata; to wy qrede zawsze mieliscie pilnowac, zeby tu nikogo nie gnoic; a sami co teraz robicie; zal :(
             • cornel75 Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 20:47
              q.p.r napisał:


              > dobrze qrede ze ktos inny to napisal

              Uważam za swój obowiązek napisać, że myślę podobnie jak DPR i QPR. To żenujące jak niektórzy z Was traktują kogoś z czyim myśleniem i sposobem wypowiadania się nie zgadzacie. Wstyd mi, że pracujemy albo pracowaliśmy w jednej firmie :(.
             • ciuciubabka78 Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 22:12
              Dobrze wiedzieć, że w banku w którym pracuję, pracują ze mną nie tylko takie nietolerancyjne osoby jak mysz, wafel, skuter, barbapapa, dziura i honorcia, ale są też tacy jak qpr, dpr i cornel. To co pierwsza grupa robi wobec benbenka ociera się moim zdaniem o tak tu piętnowany, i słusznie, mobbing.
              • ukryty_wafel Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 22:23
               A ja twierdze, ze jesli ktos czytajac Benbenka nie widzi, ze on sie nabija z ludzi tu piszących, to ja zaczynam sie zastanawiać nad IQ niektorych uczestnikow dyskusji z Benbenkiem. Szczegolnie kiedy sie czyta jego bełkot i gdy wpisuje pomiedzy bełkot co chwila słowa "tu". Moge byc uważany za nietolerancyjnego, mi to nie przeszkadza. :)
               • tor-r-es Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 22:31
                ukryty_wafel napisał:

                > A ja twierdze, ze jesli ktos czytajac Benbenka nie widzi, ze on sie nabija z lu
                > dzi tu piszących, to ja zaczynam sie zastanawiać nad IQ niektorych uczestnikow
                > dyskusji z Benbenkiem. Szczegolnie kiedy sie czyta jego bełkot i gdy wpisuje po
                > miedzy bełkot co chwila słowa "tu". Moge byc uważany za nietolerancyjnego, mi t
                > o nie przeszkadza. :)

                to zastanów się też nam moim IQ. ja we wpisach Benbenka nie widzę nabijania się tylko zwykły głos w dyskusji. co prawda wypowiadany nieco nieporadnie, ale nie każdy musi być Mickiewiczem. zamiast go sekować spróbuj może podjąć dyskusję bo o to zawsze apelowałeś.
                 • dziura_zabita_dechami Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 06:45
                  ukryty_wafel napisał:

                  > No to udanych polemik zycze. Kazde zdanie Benbenka jest celową zabiegiem. Czeka
                  > m kto pierwszy i jak pozno sie kapnie, ze jest robiony w konia :) a moze w Benb
                  > enka :)
                  > Powodzenia :)

                  Zgadzam się z waflem i jednocześnie przepraszam za niecenzuralne słowo w poprzednim, na szczęście wykasowanym, wpisie.
                  • obb.serwator Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 08:16
                   dziura_zabita_dechami napisał:

                   > ukryty_wafel napisał:
                   >
                   > > No to udanych polemik zycze. Kazde zdanie Benbenka jest celową zabiegiem.
                   > Czeka
                   > > m kto pierwszy i jak pozno sie kapnie, ze jest robiony w konia :) a moze
                   > w Benb
                   > > enka :)
                   > > Powodzenia :)
                   >
                   > Zgadzam się z waflem i jednocześnie przepraszam za niecenzuralne słowo w poprze
                   > dnim, na szczęście wykasowanym, wpisie.

                   Zgadzać się można z czymkolwiek i z kimkolwiek. Nawet z Waflem, choć akurat w tym przypadku poglądy głoszone przez Wafla i Bębenka są do siebie
                   bardzo podobne, różni je tylko forma
                   wypowiedzi. Nie daje to jednak nikomu prawa do zaszczuwania innych tak jak niektórzy robią Bębenkiem.
                   Swoją drogę to dziwię się jak szybko co niektórzy zapomnieli o prowokacji, której nas poddawał Wafel, pisząc na każdy temat i korzystając z materiałów przygotowywanych przez innych.
                   • ukryty_wafel Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 08:46
                    obb.serwator
                    >
                    > Zgadzać się można z czymkolwiek i z kimkolwiek.

                    Ja dziekuje za pozwolenie. Bardzo mi miło, ze ty to wyraziles. Czekałem wprost na twoja zgode.


                    >Nawet z Waflem, choć akurat w t
                    > ym przypadku poglądy głoszone przez Wafla i Bębenka są do siebie
                    > bardzo podobne, różni je tylko forma
                    > wypowiedzi.

                    No to nie zdałeś testu na inteligencje twórcy Benbenka, jesli nie dostrzegasz roznic.
                    Ale nie szkodzi, tobie to nie zaszkodzi.

                    > Nie daje to jednak nikomu prawa do zaszczuwania innych tak jak nie
                    > którzy robią Bębenkiem.

                    Nikt nie ma prawa do zaszczuwania Benbenka, mnie, ciebie, kogokolwiek. Wazne, ze dałeś mi prawo do wyrażania opinii i do zgadzaja sie z innymi.

                    > Swoją drogę to dziwię się jak szybko co niektórzy zapomnieli o prowokacji, któr
                    > ej nas poddawał Wafel

                    Nigdy nie robiłem zadnej prowokacji. Pisanie tekstów, ktore ktos mi podsylal, kogo znam i prosił mnie o umieszczenie albo wklejanie tekstu, o ktory ja poprosiłem by ktos dla mnie go przygotował, bo lepiej sie znam na rzeczy, nie jest prowokacja Obserwatorze, tylko świadomym działaniem mającym na celu poinformowanie a nie wysysanie z palca albo kopiowanie tekstów z Googla udajac specjalistę. Odsyłam do definicji prowokacji. I bardzo Cie prosze, bys używał slow zgodnie z ich przeznaczeniem, albo nie używał slow, ktorych znaczenia i sensu nie rozumiesz. Teraz rozumiem, czemu nie odróżnisz tekstu mojego od Benbenka,

                    >, pisząc na każdy temat i korzystając z materiałów przygotowywanych przez innych.

                    Nie pisze na kazdy temat, bo nieliczne tematy mnie interesują. Widac to w mojej aktywności na forum. Sa watki, w ktorych nie znajdziesz zadnej mojej odpowiedzi, proste?
                    Dla ciebie za trudne. I nadal bede korzystał z wiedzy innych, albo jak ktos wiedzac ze tu jestem poda mi tekst z prośba bym go tu zamieścił. Czy ci sie to podoba czy nie. Dla wielu ludzi pisanie tutaj nie jest przyjemnoscia. A jak tego nie rozumiesz, to masz problem.
                    • mistrzciemnosci Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 08:57
                     ukryty_wafel napisał:

                     > No to nie zdałeś testu na inteligencje [b]twórcy Benbenka[/b], jesli nie dostrzegasz r
                     > oznic.

                     Szefie (Waflu znaczy się ;)) skąd Ty to wiesz? Czy Ty znasz [b]"twórcę Benbnenka"[/b]? Może to jest pomysł na kolejną teorię spiskową? Podpowiedz kierunek bo ostatnio kryzys twórczy przeżywam ;)
              • barbapapa003 Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 22:46
               ciuciubabka78 napisała:

               > Dobrze wiedzieć, że w banku w którym pracuję, pracują ze mną nie tylko takie ni
               > etolerancyjne osoby jak mysz, wafel, skuter, barbapapa, dziura i honorcia, ale
               > są też tacy jak qpr, dpr i cornel. To co pierwsza grupa robi wobec benbenka oci
               > era się moim zdaniem o tak tu piętnowany, i słusznie, mobbing.

               Mnie do tego nie mieszaj. Ja Go nie piętnuję. Ja się z Nim nie zgadzam i o tym dyskutuję. Forma w jakiej to robi i to, że robi to dla jaj mnie zupełnie nie rusza. Nie przyłączyłem się do prośby Honorci i wyraźnie to napisałem w tym wątku.
               • szar_amysz Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 04:33
                barbapapa003 napisał:

                > ciuciubabka78 napisała:
                >
                > > Dobrze wiedzieć, że w banku w którym pracuję, pracują ze mną nie tylko ta
                > kie ni
                > > etolerancyjne osoby jak mysz, wafel, skuter, barbapapa, dziura i honorcia
                > , ale
                > > są też tacy jak qpr, dpr i cornel. To co pierwsza grupa robi wobec benben
                > ka oci
                > > era się moim zdaniem o tak tu piętnowany, i słusznie, mobbing.
                >

                To jakiś żart?? Nie stosuję mobbingu wobec Benbenka. Kpiny sobie robisz Ciuciubabko.. To moja opinia o jego wpisach Tak, uważam że wpisy Benbenka są są sztuczne i nienaturalne.. I jak najbardziej "poradne" ;), bo świadomie z nas naigrywa się ;) - nieporadne są w nich tylko "błędy dysortograficzne" ;)
             • barbapapa003 Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 11:11
              q.p.r napisał:

              > ja tez qrede mysle ze nie dla kazdego zam
              > iana umowy jest zla; to bedzie qrede gorsze niz to co mam teraz; fajna umowa na
              > czas nie okreslony;

              > [b]gdyby to byla taka
              > zmiana jak tu sie pisze to i tak bym to bral[/b]; bo nie zamierzam tak jak kumple
              > szukac roboty miesiacami;

              [b]Zapewniam Cię, że tego byś nie brał... [/b]Niektóre Wasze opinie są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Sytuacja bezrobotnego a sytuacja osoby mającej umowę na czas nie określony jest zupełnie inna. Dlatego Twoje argumenty dla mnie są całkowicie nietrafione.
              Pomyślałeś choć przez chwilę jak by to się miało odbyć? Wiesz, że np. zmienić rodzaj umowy z "nie określony" na "określony" można tylko za porozumieniem stron? [b]Nie można tego zrobić wypowiedzeniem zmieniającym.[/b] Prawidłowo musiałoby to wyglądać tak, że szef pyta Cię czy nie zechciałbyś zrezygnować ze wszystkiego co daje Ci "stała" umowa i zupełnie dobrowolnie zmienić ją na taką gdzie co piątek będziesz trząsł się ze strachu czy przed 16-tą nie dadzą Ci wypowiedzenia, bez powodu...
              Z Twojej wypowiedzi widać, że mało wiesz o tego typu sprawach. Ja wiem z teorii i praktyki :) Dzięki mojej wiedzy obroniłem się przed już wręczonym mi wypowiedzeniem warunków. Wiedziałem co podpisywać a czego nie i to we właściwej kolejności. Gdybym coś pomylił moja praca w PKO skończyłaby się trzy lata wcześniej. Wszyscy w koło dziwili się co ja robię i pukali w czoło ;) Ostatecznie wyszło dokładnie jak ja chciałem :) Jak już jesteś w korporacji to musisz być sprytniejszy od nich i wiedzieć jak to działa. Kto od kogo zależy, kto się kogo boi i co robi źle ;) Jak chcesz w korporacji takiej jak PKO funkcjonować normalnie to już przegrałeś albo wkrótce przegrasz :) Zgadzanie się na wszystko jest dużym błędem.
         • szar_amysz Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 17:10
          barbapapa003 napisał:

          > szar_amysz napisała:
          >
          > > Usunęłam wpis Ukrytego Wafla ze względu na użycie JEDNEGO słowa.
          >
          > Usuwasz ******* a w innym miejscu zostawiasz *********? Dość dziwne kryteria..

          Zostawiłam ********* ponieważ uznałam, iż (podobnie jak zajebisty w formie przymiotnika) tak ********* jako rzeczownik utracił swoją "wulgarną moc" ;) stając się słówkiem społecznie już powszechnym w użyciu :) gdyż jak juz pisałam nasz język ciągle ewoluue, a my tu piszemy nie tylko "słowem pisanym" ale też i "mówionym" :) no , ale specem od naszej polskiej mowy napewno nie jestem ;) i nie będę takowych wzywać ;)

          > > Ale ponieważ [b]CAŁKOWICIE się zgadzam z tym wpisem[/b] pozwolę go sobie
          > zacytować z
          > > pominięciem tegoż słowa.
          >
          > Całkowicie czyli również z takim określeniem użytkowników forum chociaż tego ak
          > urat słowa nie cytujesz? Tak to mamy rozumieć?

          Bardzo źle zadane pytanie. Sugerujące, iż zgadzam się z takim określeniem dla wszystkich użytkownikach naszego forum co jest oczywistą nieprawdą. A o tych co robią tu rozpierduche? ;) No, okreslenie ******* ;) pasuje faktycznie...
          • barbapapa003 Re: Dziura, honorcia, popieram 05.12.13, 17:43
           szar_amysz napisała:

           > Bardzo źle zadane pytanie. Sugerujące, iż zgadzam się z takim określeniem dla w
           > szystkich użytkownikach

           Pytanie poprawnie zadane. Pytanie [b]dotyczyło treści wpisu [/b]i zawartego w nim określenia użytkowników. Wiadomo o których chodzi :)
           Naprawdę widzisz w tym jakieś sugestie? Wafel nazywa takie przypadki urojeniami... Może powinni się na ten temat wypowiedzieć tu na tym forum bankowi fachowcy od sugestii i urojeń? ;)

           • szar_amysz Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 01:21
            barbapapa003 napisał:

            > szar_amysz napisała:
            >
            > > Bardzo źle zadane pytanie. Sugerujące, iż zgadzam się z takim określeniem
            > dla w
            > > szystkich użytkownikach
            >
            > Pytanie poprawnie zadane. Pytanie [b]dotyczyło treści wpisu [/b]i zawartego w n
            > im określenia użytkowników. Wiadomo o których chodzi :)

            Acha, jakoś to inaczej odebrałam.

            > Naprawdę widzisz w tym jakieś sugestie? Wafel nazywa takie przypadki urojeniami
            > ... Może powinni się na ten temat wypowiedzieć tu na tym forum bankowi fachowcy
            > od sugestii i urojeń? ;)
            >
            E tam.. Nie potrzeba :) Dam radę ;) Wszystkich fachowców zgarnął Benbenek ;)
       • mistrzciemnosci Re: Dziura, honorcia, popieram 06.12.13, 09:03
        ukryty_wafel napisał:

        >Pisze to co uwazam za słuszne. Czy to sie komus podoba czy nie,
        > i dziekuje za przypomnienie mojego tekstu: jak pokazuje czas, miałem rację :)

        Szefie (Waflu znaczy się ;)) ja też lubię swoje teksty i ja też piszę co uważam za słuszne. A jednak Ty się nie zgadzasz z tym co ja piszę. Nie dziw się więc, że ja nie zgadzam się z tym co Ty piszesz. Nie przez zwykłą przekorę ;) , ale przez jak mi się wydaje inne postrzeganie świata i rozumienie otaczającej nas rzeczywistości. Jednak mimo tych różnic ja nigdy nie posunąłem się do tego by traktować innych w taki sposób, w jaki ty potraktowałeś Kol. B. ;) i osoby, które miały odwagę i chęć stanąć w jego obronie. Teksty o IQ to przykład jak traktujesz tu ludzi. Brzydki foul :(
     • skuter44 Re: Dziura, honorcia, popieram 04.12.13, 21:11
      Popieram wnioski w rodzaju :
      ..." by osoba "grająca" na benbenku albo zmieniła płytę, albo ten byt unicestwiła zamieniając na jakis bardziej ludzki i z poczuciem humoru."

      Dodaję swój :

      cd benenku. Apeluję , wróć do swojego nicka. Po co męczysz się bezskutecznie by stworzyć nową osobowość. Przefajnowałeś. Te Twoje łączniki - tu, w tym, - rzekome błędy ortograficzne , prymitywne treści wpisów , wcale nie uwiarygodniają cię . Twoje wypociny na forum potwierdzają , że jesteś wcieleniem znanego tu użytkownika.
      Nie jesteś pracownikiem. W godzinach pracy i wtedy twojej aktywności (jakoś dziwnie) nie wykazuje aktywności kilkoro forumowiczów, znanych i o dłuższym stażu.. Jak wyjaśnić tę zmianę rozkładu wpisów. Jak wyjaśnić twoją aktywność całodobową, "pracownika" dyskutującego o pracy w PKO, .
      • benbenek-cd Re: Dziura, honorcia, popieram 04.12.13, 22:55
       Oooo...Że tu pan skuter zawsze tu, na tym tu forum taki spokojny, wyważony, w te gry i zabawy tu się bawi to mi jest smutno tu bardzo. Nie mogę tu panie skuter wrócić do swojego nicka, bo ten mój tu nick tu blaszany-benbenek jest tu teraz na tym tu forum zablokowany. Ja tu na tym forum nie wiem przez kogo bo nikt tu się do tego nie przyznał. A co do argumentów to tu panie skuter ja uważam, że tu na tym forum zamiast coś tu oceniać że coś tu jest prymitywne to można by tu od takiego pana tu skuter wymagać więcej, żeby taki tu pan skuter nie bawił się jak Kol. wafle w oceny tylko sprubował swoich tu, na tym forum sił w argumentowaniu, nie w atakowaniu. Bo ja tu, na tym forum nikogo tu nie zaatakowałem. A co ja tu na tym forum usłyszałem to sam tu nikomu nie muszem mówić bo każdy tu umie czytać ze zrozumieniem. Albo nie
      • barbapapa003 Re: Dziura, honorcia, popieram 04.12.13, 22:55
       skuter44 napisał:

       > Twoje wypociny na forum potwierdzają , że jesteś wcieleniem znanego
       > tu użytkownika.

       Myślę, że blefujesz :) Nie wiesz kim On jest :)

       > Nie jesteś pracownikiem. W godzinach pracy i wtedy twojej aktywności (jakoś d
       > ziwnie) nie wykazuje aktywności kilkoro forumowiczów, znanych i o dłuższym st
       > ażu..

       Myślisz, że powstała Grupa Zochy? ;)
  • barbapapa003 Re: Prośba 04.12.13, 20:33
   honor_cia3 napisała:

   > @ barbapapa003 i dziura_zabita_dechami
   >
   > bardzo proszę o zaprzestanie dokarmiania benbenka.
   > jego błazeński bełkot nie zasługuje na uwagę i komentarze.

   Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy". Członkowie grupy są całkowicie niezależni i mogą reprezentować skrajnie różne poglądy. Z tego powodu nie jest możliwe odgórne podjęcie decyzji o której piszesz. Członkowie grupy nie dyskryminują ludzi z powodu niższego niż przeciętne IQ i dlatego starają się w każdej wypowiedzi znaleźć coś merytorycznego i w sposób merytoryczny to skomentować. Korzystając z okazji chciałabym podziękować za powołanie tego projektu do życia naszemu twórcy i mistrzowi. Dzięki Trouble [img]https://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_dance.gif[/img]
   • honor_cia3 Re: Prośba 04.12.13, 20:46
    @barbapapa003

    dziękuję za odpowiedź.
    pozostaje mi tylko podjąć jedyną rozsądną decyzję, a mianowicie pożegnać się z tym miejscem

    pozdrawiam
    • barbapapa003 Re: Prośba 04.12.13, 20:54
     honor_cia3 napisała:

     > @barbapapa003
     >
     > dziękuję za odpowiedź.
     > pozostaje mi tylko podjąć jedyną rozsądną decyzję, a mianowicie pożegnać się z
     > tym miejscem
     >
     > pozdrawiam

     Masz rację, to przeklęte miejsce... Trudno to zrozumieć komuś normalnemu :)

     Pozdrawiam. Trzymaj się :)
     • szar_amysz Re: Prośba 05.12.13, 03:13
      barbapapa003 napisał:

      > honor_cia3 napisała:
      >
      > > @barbapapa003
      > >
      > > dziękuję za odpowiedź.
      > > pozostaje mi tylko podjąć jedyną rozsądną decyzję, a mianowicie pożegnać
      > się z
      > > tym miejscem
      > >
      > > pozdrawiam
      >
      > Masz rację, to przeklęte miejsce... Trudno to zrozumieć komuś normalnemu :)
      >
      > Pozdrawiam. Trzymaj się :)

      barbapapa003 napisał:
      > Korzystając z okazji chciałabym podziękować za powołanie tego projektu do życia naszemu twórcy i mistrzowi. Dzięki Trouble emoty.blox.pl/resource/th_0girl_dance.gif

      No i wyszło szydło z mistrza Troubla ;)
       • mistrzciemnosci Re: Prośba 05.12.13, 08:19
        ukryty_wafel napisał:

        > Miszcz Trouble... ze tez ja na to sam nie wpadłem :)
        > Miszczuciemnosci, kawalarz z kolegi :) No ale co kto lubi....!

        Szefie (Waflu znaczy się ;)) po co ta skromność. Przecież jednak to Ty sam na to wpadłeś ;). Ale ja na Twoim miejscu nie postawię dużych pieniędzy, że to jest właściwy trop :D. No ale z satysfakcją muszę odnotować reaktywację klubu spiskowców. Już nie tylko ja tu snuję swoje paranoiczne teorie. I Skuter i Myszka Szara i Ty Szef (Wafel znaczy się ;)) i kilka innych nowych postaci (Papo jesteś na mojej liście obserwacyjnej razem z Totoro ;)) się tym zajmuje. Jako prekursor chciałbym tylko zwrócić uwagę mniej doświadczonym Koleżankom i Kolegom, że coś co na pierwszy rzut oka wydaje się słuszną teorią, po czasie okazuje się czymś innym :D. Tak czy inaczej życzę powodzenia w odkrywaniu kolejnych spisków. Sam od czasu, do czasu też postaram się coś dorzucić od siebie :D
      • barbapapa003 Re: Prośba 05.12.13, 08:43
       szar_amysz napisała:

       > No i wyszło szydło z mistrza Troubla ;)

       Informacja o tym od dawna jest na profilu barbapapy. To żadna tajemnica. Podkreślam, że barbapapa jest tylko redaktorem zamieszczającym wypowiedzi grupy osób w tym własne.
       Tu na tym forum chciałem jeszcze dodać, że Benbenek nie jest członkiem grupy. Barbapapa tu na tym forum jednoznacznie odcina się od niefachowych wypowiedzi wymagającego specjalistów Benbenka :)
       • szar_amysz Re: Prośba 05.12.13, 17:33
        barbapapa003 napisał:

        > szar_amysz napisała:
        >
        > > No i wyszło szydło z mistrza Troubla ;)
        >
        > Informacja o tym od dawna jest na profilu barbapapy.

        Ale ja nie o tym pisałam ;)

        To żadna tajemnica.

        Tak, żadna :)

        Podkre
        > ślam, że barbapapa jest tylko redaktorem zamieszczającym wypowiedzi grupy osób
        > w tym własne.
        Oooo ;).. Powstała ekipa widzę :) Zgodnie z wizjami Mistrza :) On od dawna mówił o ekipie tylko mylnie mnie tam umieszczał :)

        > Tu na tym forum chciałem jeszcze dodać, że Benbenek nie jest członkiem grupy. B
        > arbapapa tu na tym forum jednoznacznie odcina się od niefachowych wypowiedzi wy
        > magającego specjalistów Benbenka :)

        Ejże Barbapapciu :) Nie odcinaj się tak gwałtownie :) No co Ty :) Przecież to Ty piszesz w tym wątku tak: "Członkowie grupy nie dyskryminują ludzi z powodu niższego niż przeciętne IQ i dlatego starają się w każdej wypowiedzi znaleźć coś merytorycznego i w sposób merytoryczny to skomentować. "
        O kim to się wypowiadasz, że ma niższe niż przeciętne IQ na tym Forum? No, nieładnie, Babapapciu, nieładnie... Ja na przykład nie widzę nikogo takiego :)
        • barbapapa003 Re: Prośba 05.12.13, 18:02
         szar_amysz napisała:

         > Oooo ;).. Powstała ekipa widzę :) Zgodnie z wizjami Mistrza :) On od dawna mówi
         > ł o ekipie tylko mylnie mnie tam umieszczał :)

         Jest Grupa Wafla na czele z redaktorem głównym to może też istnieć dla równowagi Grupa Barbapapy. To naturalna konsekwencja :)

         > Ejże Barbapapciu :) Nie odcinaj się tak gwałtownie :) No co Ty :) Przecież to T
         > y piszesz w tym wątku tak: "Członkowie grupy nie dyskryminują ludzi z powodu n
         > iższego niż przeciętne IQ i dlatego [b]starają się w każdej wypowiedzi znaleźć coś
         > merytorycznego i w sposób merytoryczny to skomentować.[/b]

         Nie napisałem, że są dopuszczani do reprezentowania grupy. Grupa po prostu szanuje odmienności ;)

         > O kim to się wypowiadasz, że ma niższe niż przeciętne IQ na tym Forum? No, nieł
         > adnie, Babapapciu, nieładnie... Ja na przykład nie widzę nikogo takiego :)

         Ja widzę :) Co w tym nieładnego? Wszyscy nie mogą być powyżej przeciętnego bo wtedy przeciętny wynik nie byłby przeciętny tylko poniżej przeciętnego :) Chyba moje, Twoje, nasze tu zdanie na ten temat nie wystarczy. Może powinni się tu na tym forum wypowiedzieć bankowi specjaliści od przeciętności?
         • szar_amysz Re: Prośba 06.12.13, 01:16
          barbapapa003 napisał:

          > szar_amysz napisała:
          >
          > > Oooo ;).. Powstała ekipa widzę :) Zgodnie z wizjami Mistrza :) On od dawn
          > a mówi
          > > ł o ekipie tylko mylnie mnie tam umieszczał :)
          >
          > Jest Grupa Wafla na czele z redaktorem głównym

          Oj Barbabapciu, Barnapapciu ;) Gadasz jak Misrztciemności ;)


          to może też istnieć dla równowag
          > i Grupa Barbapapy. To naturalna konsekwencja :)

          To się pewnie Mistrz ucieszył :) Jego wizja stała się faktem :)

          > iższego niż przeciętne IQ i dlatego [b]starają się w każdej wypowiedzi zn
          > aleźć coś
          > > merytorycznego i w sposób merytoryczny to skomentować.[/b]
          >
          > Nie napisałem, że są dopuszczani do reprezentowania grupy. Grupa po prostu szan
          > uje odmienności ;)
          >
          Tia ;) To .. widać, słychać i czuć ;)

          > Ja widzę :) Co w tym nieładnego? Wszyscy nie mogą być powyżej przeciętnego bo w
          > tedy przeciętny wynik nie byłby przeciętny tylko poniżej przeciętnego :)

          Niby fakt :) hahaha ;)

          Chyba
          > moje, Twoje, nasze tu zdanie na ten temat nie wystarczy. Może powinni się tu na
          > tym forum wypowiedzieć bankowi specjaliści od przeciętności?

          Ooo.. A teraz gadasz Benbenkiem ;) No, oszaleć można ;)
  • benbenek-cd Re: Prośba 05.12.13, 18:35
   Uuuu...To tu, na tym tu forum niemiło się tu teraz zrobiło. A ja tu myślałem jak tu, na tym forum czytałem wcześniej nasze, tu Kol. wafle, pana skutera, specjalistów od administrowania, innych że tu, na tym forum to my, wy, ja, Kol. wafle, pan skuter, barbi, inni mamy tu o tych no tematach nas tu w banku interesujących rozmawiać. A tu wpada honorata, tu na tym forum rozpierduhę robi, nam, barbiemu, mnie, qperowi, dziurze, tedoriusziei, innym rozmawiać nie daje, na nasze tu bankowe tematy, Kol. wafle się do niej dołoncza ze złośliwościami, pan skuter też tu na tym wątku jest niemiły, barbi tu się w mierzenie iqu bawi, i tu, na tym forum dyskusja zabita jest przez nich. Nawet tu adminów, jeśli są tu jacyś, to tu nie widać, bo nikt tu nie reaguje, na takie tu zaczepki, złośliwości, inne jakie mnie tu na tym forum spotykają. Dobrze że by tu, na tym forum wypowiedzieli się specjaliści od rekacji między ludzkich, to by tu, na tym forum oni nam, mnie, barbiemu, dziurze, Kol. wafle, panu skuterowi, innym wytłumaczyli jak nie robi tu na tym forum niemiłych rzeczy miły człowiek
   • skuter44 wyjaśnienie 05.12.13, 23:28
    BENBENKU CD. Traktuję Cię poważnie dlatego nie mogę inaczej pisać z Tobą niż inni piszą ze mną. Nie mogę też uznać Twoich wpisów (z tym - "tu", "to", z tymi błędami ortograficznymi) jako autentycznych. Uważam, że jesteś dublerem jakiegoś "starego nicka" i swoje uwagi do tego twórcy kieruję. I nie powinieneś ich odbierać do siebie, jeśli Ciebie nie dotyczą. Mógłbyś taką opinię zdementować, uzasadniając. Nic by się stało gdybyśmy coś więcej o Tobie wiedzieli, wtedy łatwiej by można przyjmować Twoje wnioski.
    Jeżeli nie mam racji, to dopiero wtedy kolejny raz Cię przeproszę.
    Zmienię zdanie na temat braku autentyczności Twojego - benbenka i benbenka cd - nicka, kiedy wpisy Twoje przestaną być niewiarygodne.

  • skuter44 Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 06.12.13, 09:36

   Piszesz: " bardzo proszę o zaprzestanie dokarmiania benbenka. jego[b] błazeński bełkot[/b] nie [b]zasługuje na uwagę[/b] i komentarze."

   Okazało się, że ogólnie zasługuje na polemiki i na obronę. Nie zawsze trafiamy w sedno. Ja też często nie trafiam , dyskutując z benbenkami. Za co odpłacają mi złym słowem.

   Celna jest myśl [i]mniszka[/i], z innego forum:
   Chęć dyskusji rodzi się najpierw z życzliwości a później z wiedzy , której się chce przekazać.
   • annamaria87 Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 06.12.13, 09:49
    skuter44 napisał:

    > Okazało się, że ogólnie zasługuje na polemiki i na obronę. Nie zawsze trafiamy
    > w sedno. Ja też często nie trafiam , dyskutując z benbenkami. Za co odpłacają m
    > i złym słowem.
    >
    Brawo Skuter ! Czy się to Tobie podoba czy nie jesteś przez wielu utożsamiany z Waflem i Myszą. Tym wpisem bronisz honoru "Grupy Wafla". Im nie starczyło klasy by przeprosić. Pozdrawiam
    • scooter004 Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 06.12.13, 10:07
     annamaria87 napisała:

     > skuter44 napisał:
     >
     > > Okazało się, że ogólnie zasługuje na polemiki i na obronę. Nie zawsze tra
     > fiamy
     > > w sedno. Ja też często nie trafiam , dyskutując z benbenkami. Za co odpła
     > cają m
     > > i złym słowem.
     > >
     > Brawo Skuter ! Czy się to Tobie podoba czy nie jesteś przez wielu utożsamiany z
     > Waflem i Myszą. Tym wpisem bronisz honoru "Grupy Wafla". Im nie starczyło klas
     > y by przeprosić. Pozdrawiam

     Zrobił nam się mały plebiscyt kto za, a kto przeciw Benbenkowi :)
     Ja zgadzam się z tym co Ty napisałaś. Argument mam taki oto. Nie zawsze podzielam argumenty, które jak mi się wydaje usiłuje podać Benbenek. Męczy mnie sposób w jaki używa on jezyka polskiego ;). Nie myślę że jednak daje mi to prawo by go wyzywać od najgłupszych PR'owców, od klonów, oskarżać o robienie zamieszania, a jego wypowiedzi nazywać błazeńskim bełkotem.
     To jest atakowanie użytkownika forum.
     Ciekawe co robią admini i dlaczego nie reagują na tak jawne łamanie przez kilka osób Netykiety. Aż się prosi by Honorci, Waflowi co najmniej zwrócić uwagę na naganność ich zachowania.
     Dziura też się tu nie popisuje. A już ten ostatni, na szczęście skasowany wpis, poniżej wszelkiej krytyki.
     Gratulacje dla imiennika za otrzeźwienie ;) i przejrzenie na oczy :)
     • szar_amysz Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 07.12.13, 01:40
      scooter004 napisał:

      > Zrobił nam się mały plebiscyt kto za, a kto przeciw Benbenkowi :)
      > Ja zgadzam się z tym co Ty napisałaś. Argument mam taki oto. Nie zawsze podziel
      > am argumenty, które jak mi się wydaje usiłuje podać Benbenek. Męczy mnie sposób
      > w jaki używa on jezyka polskiego ;)

      Scooter, mnie męczy to, że Benbenek pisze w sposób nienaturalny i sztuczny. Męczą mnie nie tyle błędy ortograficzne (bo to akurat rozumiem) , ale fakt iż też stawia je w sposób sztuczny. Przebywając wśród dyslektyków i dysortografów wiem jakie popełniają błędy i gdzie je robią ;) Na pewno nie tak :) Zresztą Ekwoker przypomniał dziś jeden z wpisów Benbenka. Nie ma w nim ani jednego błędu a styl pisania jest kompletnie inny (nie "bełkoczący) :)

      Nie myślę że jednak daje mi to prawo by g
      > o wyzywać od najgłupszych PR'owców, od klonów, oskarżać o robienie zamieszania,
      > a jego wypowiedzi nazywać błazeńskim bełkotem.

      Nikt tu nie wyzywa Benbenka. Napisane zdanie tak: " Ty zaś niestety w swoich [b]pisach piszesz tak jakbys był [/b]najgorszym i najglupszym PR-owcem na ziemi" ocenia wpis - nie osobę. Jeśli by ktoś napisał np. " Benbenek to idiota" - taki wpis zostałby skasowany.
      Wyzywanie od klonów.. hmm.. ;) no, ja nie raz to słyszałam ;) i parę innych ciekawych rzeczy ;) Obraziłam się o to kiedyś? Nie pamiętam :) więc chyba nie :)
      Robienie zamieszania czyli podgrzewanie dyskusji? ;) Też to znam :) a błazeński bełkot... co prawda nikt tak nie napisał o moim pisaniu, ale - niepochlebne opinie czytałam :) Ale nie robiłam afery i nie podnosiłam larum o to, ze " mnie obrażają" ;)

      > To jest atakowanie użytkownika forum.

      Tak? A co powiesz na to jak Ukryty Wafel był wyzywany od sk.,. "idiotów", "debili" i SS ? On - nie mówiąc już o niewybrednych komentarzach dotycząch jego wpisów. Czy były jakieś głosy oburzenia wtedy?? No, nie było - czy to dlatego, że nie skarżył się na to i nie "jojczył"?? Ot, logika.....

      > Ciekawe co robią admini i dlaczego nie reagują na tak jawne łamanie przez kilka
      > osób Netykiety.

      Są na swoim miejscu :)

      Aż się prosi by Honorci, Waflowi co najmniej zwrócić uwagę na
      > naganność ich zachowania.

      Wyrażali oni swoje opinie o wpisach osoby - nie obrażając osoby. Benbenek zrobił wielkie halo, bo może jest nadwrażliwy?? ;)

      > Dziura też się tu nie popisuje. A już ten ostatni, na szczęście skasowany wpis,
      > poniżej wszelkiej krytyki.

      No, Dziura "wyszedł z siebie i stanął obok" ;) To prawda. Ale przeprosił :)

      Pozdrawiam :)
      • benbenek-cd Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 08.12.13, 15:09
       Ojjj...To ja ty na tym tu forum chcem tu napisać że to takie tu miłe że nie wszyscy są tacy jak tu są Kol. wafle, dziura, admini, jeśli tu jest jakiś bo jak by tu, na tym forum był, toby nie pozwolił tak tu mnie atakować, wyśmiewać, być niemiłym. I to, tu na tym forum jest tu miłe że wy, qper, deper, cornel, obeserwator, babka, anka, inni nie są tacy jak Kol. wafle, dziura, admin co to niby jest a go tu nie ma, inni. I jeszcze jest pan skuter, mistrz, barbi, inni co to tu miłego do mnie nic nie piszą, ale tu nic złego też nie muwią. Tacy tu na tym ty forum oni neutralni są i to też jest lepsze niż by cie takim niemiłym jak Kol. wafle, admin co to jest a jakby go nie było, dziura. Oni tu tacy z jedej paczki wyglądają. Albo i nie. Nie wiem, ale dobrze, że tu nie wszyscy tacy niemili jak tamci są
      • scooter004 Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 09.12.13, 12:39
       szar_amysz napisała:

       > Nikt tu nie wyzywa Benbenka. Napisane zdanie tak: " Ty zaś niestety w swoich [b
       > ]pisach piszesz tak jakbys był [/b]najgorszym i najglupszym PR-owcem na ziemi"
       > ocenia wpis - nie osobę. Jeśli by ktoś napisał np. " Benbenek to idiota" - taki
       > wpis zostałby skasowany.

       Ja mam inne zdanie na ten temat. Ale co tam, każdy ocenia wg swoich upodobań i wrażliwości. Dla mnie Wafel przekroczył granicę i tyle.
    • skuter44 Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 06.12.13, 14:00
     Annomario. Czy nie mogłabyś czytać moje wpisy jako wpisy skutera ? Jeśli ciągle utożsamiasz mnie z jakąś grupą czy ekipą to nie zauważysz nawet, że jestem na forum - samodzielnie myslacy i piszący użytkownik. A więc powinnaś śmiało odpowiadać na moje wpisy , nadając mi nick "grupa" czy "ekipa" (ongiś skuter/czuk). Taka polemika zawsze będzie poprawiać mi samopoczucie. Nie obrażę się.

     Nie zauważyłaś, że od długiego czasu (odkąd nie moderuję i od kiedy zostałem "zwyzywany")
     nie wiąże się polemikami z adminami i swoimi "przyjaciółmi" , ścisłej znajomymi na forum z lat 90-tych ? Ale też im się nie odgryzam. Chyba, że mnie nie podgryzają - jak turkuś podjadek.
     To zaszufladkowanie mnie jakiegoś obozu jest bardzo nietrafne.
     Dziesiątki razy zgadzałem się z b.pracownikami banku i jakoś tego nie zauważyłaś ?
     • annamaria87 Re: Prośba do Trzeciej Honorci - autorki wątku 06.12.13, 14:46
      skuter44 napisał:

      > Annomario. Czy nie mogłabyś czytać moje wpisy jako wpisy skutera ? Jeśli ciągl
      > e utożsamiasz mnie z jakąś grupą czy ekipą to nie zauważysz nawet, że jestem na
      > forum - samodzielnie myslacy i piszący użytkownik. A więc powinnaś śmiało od
      > powiadać na moje wpisy , nadając mi nick "grupa" czy "ekipa" (ongiś skuter/cz
      > uk). Taka polemika zawsze będzie poprawiać mi samopoczucie. Nie obrażę się.
      >
      > Nie zauważyłaś, że od długiego czasu (odkąd nie moderuję i od kiedy zostałem "z
      > wyzywany")
      > nie wiąże się polemikami z adminami i swoimi "przyjaciółmi" , ścisłej znajomymi
      > na forum z lat 90-tych ? Ale też im się nie odgryzam. Chyba, że mnie nie podgr
      > yzają - jak turkuś podjadek.
      > To zaszufladkowanie mnie jakiegoś obozu jest bardzo nietrafne.
      > Dziesiątki razy zgadzałem się z b.pracownikami banku i jakoś tego nie zauważyła
      > ś ?

      Skuterku nie zrozumieliśmy się. Ja bardzo się cieszę,. że porzuciłeś to towarzystwo. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka