Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dylemat - ludzie pomocy!!!

04.09.04, 21:49
    Wlasnie sie dowiedzialam, ze dostalam prace. A nie bylo latwo. A teraz sama
    nie wiem czy chce czy nie chce. Ja jestem po urlopie wychowawczym, w takim
    wieku, że nie jest juz łatwo wiec powinnam w zasadzie skakac do góry z
    radości. Ale jakoś nie mogę. Bo to jest coś co mnie zupelnie nie interesuje,
    a caly czas mi sie marzyło, ze bede miala prace zgodną z wykształceniem i
    zainteresowaniami :-(. Nie wspomnie o dzieciach co poszly do przedszkola i
    codziennie mi placza:" mama nie idz do placy" <:-(.
    Jedyne plusy to to, że w firmie jest świetna atmosfera i pensja (na okresie
    próbnym dostałam tyle ile chciałam)...

No i co ja mam teraz zrobic??

Clonia
    Obserwuj wątek
      • Gość: Iza Re: Dylemat - ludzie pomocy!!! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.09.04, 12:25
        Jeśli stać Cię na to (masz pieniądze, atrakcyjny zawód z którym zawsze
        znajdziesz pracę i w którym nie musisz sie dokształcać, opiekując sie dziećmi
        jednak się rozwijasz) - zostań w domu.

Ja bym jednak podjęła pracę (tym bardziej, że piszesz o okresie próbnym, który
        będzie dla Ciebie czasiem, by sie zorientować, czy poradzisz sobie z takim
        trybem życia).

Rozumiem, że dostałaś uczciwe zarobki, atmosfera pracy też jest O.K. Sprawdź,
        może ta nowa praca, jak się wdrożysz będzie całkiem interesujaca? Weź pod uwagę
        obecny rynek pracy i problem, jaki mają ze znalezieniem pracy młode matki.

Zachęcam mocno do spróbowania, ale nic na siłę!

Życzę powodzienia.
      • bunshee Re: Dylemat - ludzie pomocy!!! 05.09.04, 14:04
        Droga Closthothe!
        Nie wiem co mogę Ci powiedzieć. Chyba tyle, że jeśli atmosfera w pracy i pensja
        Ci odpowiada to jesteś szczęściarą. Ja też mam dzieci (2-letniego synka i
        roczną córeczkę). Sama mam dopiero 21 lat i średnie wykształcenie. Marzy mi się
        praca (już nie ważne jak ciężka) byle tylko dawała mnie i mojej rodzinie
        możliwość godnego życia. Mam tak wielkie marzenia. Np. chcialabym pójść na
        studia, móc zapewnić dzieciom lepsze jutro i sama się realizować. Uważam, że
        Tobie i dziecku jest potrzebna praca. Bo ona da Ci satysfakcję (choćby
        finansową) a maluch szybciej nauczy się samodzielności, będzie z Ciebie dumny.
        Powodzenia Asia
      • clostothe Dziękuję :-) 06.09.04, 07:50
        Za wsparcie. Przez weekend przetrawiłam wszystkie za i przeciw no i... ide do
        pracy. Od 1 października. Czuje się jak debiutantka ;-), choć już przecież
        pracowałam.

Asiu!! Nie załamuj się, całe życie przed tobą!! Zawsze zazdrościłam tym
        dziewczynom, które wcześnie mialy dzieci. Jeszcze skończysz studia i będziesz
        miała dobrą prace. Tylko musisz naprawde być uparta, bo niestety w tym kraju
        mimo tzw. "polityki prorodzinnej" masz już na starcie o wiele trudniej.

Clonia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka