Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    work & travel

    15.04.02, 18:39
    no wlasnie! Czy ktos wybiera sie w tym roku? Jesli tak to gdzie i na jak dlugo?
    Oczywiscie mam na mysli USA :)

    Ja jade pierwszy raz - mysle, ze bedzie to ciekawa przygoda zyciowa.. obym
    tylko przywiozl ze soba dobre i mile wspomnienia, a nie tylko widok brudnych
    garow i harowania od rana do wieczora :)

    A moze jest ktos kto tak wyjechal i juz tam zostal??? Bo i o tym mozna
    pomyslec.. jednak nielegalny pobyt, hmmmm... czy warto ryzykowac ???


    pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka