student_inzynier
15.04.02, 18:39
no wlasnie! Czy ktos wybiera sie w tym roku? Jesli tak to gdzie i na jak dlugo?
Oczywiscie mam na mysli USA :)
Ja jade pierwszy raz - mysle, ze bedzie to ciekawa przygoda zyciowa.. obym
tylko przywiozl ze soba dobre i mile wspomnienia, a nie tylko widok brudnych
garow i harowania od rana do wieczora :)
A moze jest ktos kto tak wyjechal i juz tam zostal??? Bo i o tym mozna
pomyslec.. jednak nielegalny pobyt, hmmmm... czy warto ryzykowac ???
pozdrawiam