Gość: patryyk IP: *.aries.com.pl / 195.136.186.* 23.10.04, 00:40 Bawie sie w to ktos z was????????? Ja jestem zapisany w jednej polskiej firmie,Narazie mam siakies 10 zł ale do wypłaty potrzeba 35. bankmacieja.com/pages/index.php?refid=patryyk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj