Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    studentka szuka pracy

    IP: 212.160.79.* 09.03.01, 10:01
    Jestem miłą, sympatyczną, licencjat specjaln. zarządzani.Studiuję wieczorowo.
    J,Angielski, Obsługa urzadzeń biurowych, korespondencja handlowa.Ukończona
    szkoła średnia ekonomiczna.Liczne praktyki w szkole średniej i na
    studiach.Latwe nawiązywanie kontaktów z ludzmi. Umiejętność obsługi klienta.
    łaszam swoją chęć do pracy,a to jest obecnie bardzo ważne dla każdej firmy, aby
    mieć oddanego pracownika,gdzyż podwładni to potencjał firmy
    Obserwuj wątek
      • Gość: keiko Re: studentka szuka pracy IP: 193.0.74.* 21.04.01, 13:30
        Przykro mi pracy brak !
      • Gość: gregor Re: studentka szuka pracy IP: 212.244.27.* 21.04.01, 16:13
        Przykro, ale słabe kwalifikacje. Brakuje znajomości trzech języków, praktyki w
        dużej firmie zagranicznej, doświadczenia na stanowisku kierowniczym, brak
        samochodu, prawa jazdy, javy, c++, SQL, MBA, brak orientacji na cele, brak
        odporności na stres, itd. Nie napisałaś też o swojej sytuacji rodzinnej. A to
        jest wbrew pozorom bardzo ważne. Przykro, ale bez znajomości ani rusz.
        • Gość: P@weł Re: studentka szuka pracy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.05.01, 17:40
          Z pracą będzie gorzej, ale dla pociechy mogę się z tobą umówić - student.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka