Gość: kaja
IP: 212.160.79.*
09.03.01, 10:01
Jestem miłą, sympatyczną, licencjat specjaln. zarządzani.Studiuję wieczorowo.
J,Angielski, Obsługa urzadzeń biurowych, korespondencja handlowa.Ukończona
szkoła średnia ekonomiczna.Liczne praktyki w szkole średniej i na
studiach.Latwe nawiązywanie kontaktów z ludzmi. Umiejętność obsługi klienta.
łaszam swoją chęć do pracy,a to jest obecnie bardzo ważne dla każdej firmy, aby
mieć oddanego pracownika,gdzyż podwładni to potencjał firmy