Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Radzę uwazać na tą firmę

  IP: *.acn.waw.pl 07.12.05, 02:55
  „Dlaczego uważam się za dobrego Pracownika Recepcji?”

  Aon Polska Sp. z o.o.


  - dlaczego:

  Startowałem na inne stanowisko, pracownik biurowy, co wzbudziło moje wrogie nastawienie:

  1. Byłem punktualnie na spotkaniu, ale nikt niepofatygował się aby wskazać miejsce w którym miałbym czekać na mojego rozmówcę. ( może dlatego jest te ogłoszenie :)

  2. Główny HR zgubił moje CV - wysłane mailem, tz. skoro mnie zaprosił, to dane kontaktowe i tel były nim. Co z tym zrobili? skasował maila? to ma w usunietych? powinnienem w tym momencie im podziękowac i pojść. Zostałem, może dobrze zrobiłem.

  3. Dostałem pytanie standardowe typu? dlaczego chce zmienić pracę i ....wtedy Dyr. Fin i Hr zaczeli wypytywać się o wczesniejsze miejsca pracy, ale ....zaczeli pytac o dane poufne, skład,zarząd, struktura itp. Czy firma ma swoje przedst. - Powiedziałem krótko, ze takich danych się niepodaje. Również niewypowiadałem sie o moich przełożonych i o dawnej firmie, lojalność jest cecha uniwersalną, jest zawsze albo nigdy.

  4. Pytania typu, a jak pan widzi swoje miejsce w naszej firmie za 5 lat, odpowiedziałem, ze chciałbym najpierw poznać struktórę org. firmy, trudno dac konkretną odpowiedź. Bez znajomości firmy, a oczywiscie ogłaszali się przez pośrednika wiec do ostatniej chwili nie wiedziałem co to za firma.

  5. Ogólne wrażenia, niepowazne. Mogli powiedzieć: słuchaj mamy już kogoś szkoda 2 godzin twojego zycia na rozmowe o du..pie Maryni.

  Firma Krzak ot co.
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka