Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Radzę uwazać na tą firmę

IP: *.acn.waw.pl 07.12.05, 02:55
    „Dlaczego uważam się za dobrego Pracownika Recepcji?”

Aon Polska Sp. z o.o.

- dlaczego:

Startowałem na inne stanowisko, pracownik biurowy, co wzbudziło moje wrogie nastawienie:

1. Byłem punktualnie na spotkaniu, ale nikt niepofatygował się aby wskazać miejsce w którym miałbym czekać na mojego rozmówcę. ( może dlatego jest te ogłoszenie :)

2. Główny HR zgubił moje CV - wysłane mailem, tz. skoro mnie zaprosił, to dane kontaktowe i tel były nim. Co z tym zrobili? skasował maila? to ma w usunietych? powinnienem w tym momencie im podziękowac i pojść. Zostałem, może dobrze zrobiłem.

3. Dostałem pytanie standardowe typu? dlaczego chce zmienić pracę i ....wtedy Dyr. Fin i Hr zaczeli wypytywać się o wczesniejsze miejsca pracy, ale ....zaczeli pytac o dane poufne, skład,zarząd, struktura itp. Czy firma ma swoje przedst. - Powiedziałem krótko, ze takich danych się niepodaje. Również niewypowiadałem sie o moich przełożonych i o dawnej firmie, lojalność jest cecha uniwersalną, jest zawsze albo nigdy.

4. Pytania typu, a jak pan widzi swoje miejsce w naszej firmie za 5 lat, odpowiedziałem, ze chciałbym najpierw poznać struktórę org. firmy, trudno dac konkretną odpowiedź. Bez znajomości firmy, a oczywiscie ogłaszali się przez pośrednika wiec do ostatniej chwili nie wiedziałem co to za firma.

5. Ogólne wrażenia, niepowazne. Mogli powiedzieć: słuchaj mamy już kogoś szkoda 2 godzin twojego zycia na rozmowe o du..pie Maryni.

Firma Krzak ot co.
    Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka