Gość: dominik59 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.05, 10:17 Trzeba z tego kraju uciekac i to jak najszybciej. Po tym co było i po tym co zapowiadają, ze ma być widać, że nie ma na co czekać. Ostatni gasi światło!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj