Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Migracja lekarzy

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.05, 10:17
    Trzeba z tego kraju uciekac i to jak najszybciej. Po tym co było i po tym co
    zapowiadają, ze ma być widać, że nie ma na co czekać. Ostatni gasi światło!!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka