Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ARiMR-pytanie

    03.03.06, 00:22
    Czy ktoś był pracownikiem sezonowym w Krakowie? Bardzo prosze o inforamcje,
    czytałam już na forumo różnych oddziałach w za kilka dni mam rozmowe i test w
    kraku i jestem załamana opiniami na temat ARiMR.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka