gusik791 03.03.06, 00:22 Czy ktoś był pracownikiem sezonowym w Krakowie? Bardzo prosze o inforamcje, czytałam już na forumo różnych oddziałach w za kilka dni mam rozmowe i test w kraku i jestem załamana opiniami na temat ARiMR. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj