Gość: gość portalu IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 15:04 Hej.Ostatnio zakwalifikowalem sie do pracy w RyanAir.Czy ktos leci na kurs do Dublina 16 sierpnia?co myslicie o tej pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rajan Re: praca w ryanair IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 03.07.06, 15:36 kurs jest płątny a nie gwarantuje pracy z tego co pamiętam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: praca w ryanair IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 16:49 Owszem jest płatny-ale dopiero po zakończeniu kursu jeżeli jest się zakwalifikowanym do pracy.Mimo wielu negatywnych opinii na temat RyanAir warto sprobować chociazby ze wzgledu na przyszle doswiadczenie.Czy jest ktos kto byl na rekrutacji w Lodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: praca w ryanair IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 18:05 Czy nikt nie zakwalifikowal sie do RYANAIR?prosze o jakies info. Odpowiedz Link Zgłoś