Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w ryanair

    IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 15:04
    Hej.Ostatnio zakwalifikowalem sie do pracy w RyanAir.Czy ktos leci na kurs do
    Dublina 16 sierpnia?co myslicie o tej pracy?
    Obserwuj wątek
      • Gość: rajan Re: praca w ryanair IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 03.07.06, 15:36
        kurs jest płątny a nie gwarantuje pracy z tego co pamiętam
        • Gość: gość portalu Re: praca w ryanair IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 16:49
          Owszem jest płatny-ale dopiero po zakończeniu kursu jeżeli jest się
          zakwalifikowanym do pracy.Mimo wielu negatywnych opinii na temat RyanAir warto
          sprobować chociazby ze wzgledu na przyszle doswiadczenie.Czy jest ktos kto byl
          na rekrutacji w Lodzi?
      • Gość: gość portalu Re: praca w ryanair IP: *.tvgawex.pl 03.07.06, 18:05
        Czy nikt nie zakwalifikowal sie do RYANAIR?prosze o jakies info.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka