Dodaj do ulubionych

Atmosfera w Casto Bydgoszcz

12.04.10, 21:57
Zastanawialiście się co daje nam robota w casto?
Zastanawialiście się nad zarobkami?
Zastanawialiście się nad tym ilu ludzi obsługujemy(rozmawiamy)???
Zastanawialiscie sie nad robotnikami przy taśmie,którzy nie
rozmawiają tylko nawalają materiał przez całe 8h?
Zastanawialiście sie nad tym ilu debili dziennie nas wnerwia ze
swoimi pretensjami i pytaniami?
Wkurza Nas Dyro bo wrócił z urlopu?
Inny robi zdjęcia?
Nie ma cyfry???
Nie ważne.Nie jesteśmy objąć wszystkiego.
Pomimo,że się staramy.
Dla mnie to przywilej móc pracować,rozmawiać z ludźmi.Nie zarabiamy
źle.Można lepiejwinkCóż.
Gadają na dziale,że to i tamto?Ja mam to w dupie.Gadają i będą gadać.
Róbmy swoje i miejmy resztę dupie
Obserwuj wątek
      • trawers-ocynk Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 08.06.10, 20:26
        Dla Ciebie to napewno nie jest szczyt możliwości , tylko po jakiego
        grzyba tu robisz ? Już lepiej zeby tu robił ktoś dla kogo ta praca
        jest szczytem możliwości niż idiota który twierdzi że zjadł wszystkie
        rozumy jest najmądrzejszy i pierdoli jak potłuczony . Jak jest taki
        mądry i nie jest to szczyt jego możliwości i nie lubi pracy w
        biedronce to po co to robi ?? Bo jest tchórzem i boi sie zmian ,
        albo po prostu jest frajerem ktróy czeka aż oficjalnie zostanie
        powołany do życia zawód NARZEKACZA ,wtedy bedzie sie czuł jak ryba w
        wodzie i błyskawicznie piął po szczeblach kariery ,bo narzekanie i
        marudzenie na wszystko do okoła to jest to co potrafi robić
        najlepiej, i nawet nadgodziny chetnie weźmie żeby jeszcze troche
        pomarudzić.
        • zoltyzuczek Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 06.04.11, 22:48
          Tak tak coraz lepiej u nas sie dzieje moze. Jestesmy w czolowce sklepow w Polsce a traktuja nas jakbysmy byli na samym koncu. Miejcie ludzie jakas swoja ghodnosc. Kazdy z nas ciezko pracuje obslugujac setki klientow dziennie, kazdy z nas robi marze koszyk oczka itd. Co za to dostajemy pozadnego kopa w d... Ale oczywiscie padaja slowa jak ci sie nie podoba to sie zwolnij. Czy o to chodzi czy bardziej o to aby walczyc o swoje.
    • kocur63 Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 05.05.11, 17:23
      Casto Bydgoszcz nie pasuje wam dyro to zamieńcie się z nami i weźcie sobie Lisa, przecież jego znacie jaki jest ok. Szkoda, że teraz nie możecie, bo biedak jest w szpitalu. trochę w majówkę przegiął, za dużo pochlał.
    • jazda.2012 Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 15.02.12, 21:47
      Kto ładnie zarabia????Bo ci nowi zapiepszają za 1100zł miesięcznie bo nie ma kasy niby na normalne umowy a w innych małych casto są awanse i podwyszki!! a Bydgoska casto jest w czołówce i nie ma kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • marudavip Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 25.02.12, 18:21
        milusiamilusia wcale tak nie jest ale kasy brak narazie nie bylo mozliwosci zmiany pracy ale jak sie uda to uciekne chyba ze bedzie caly etat... a co do pracy to praca jak praca ja zadnej nei lubie... ale przyjde wiem co mam robic i robie i nic wiecej
        • jazda.2012 Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 18.03.12, 19:22
          W casto się dobrze pracuję ale nie na 3/4 etatu za 1200zł z dwoma weekendami to jest chore nie którzy maja dzieci i dojerzdzają z poza Bydgoszczy. Miejmy nadzieje że jak będą nam przedłurzać umowy to na cały etat!!!!!!
          • casto-dramato Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 18.03.12, 21:28
            Z tego co słyszałem, to raczej szansę na cały etat macie taką samą jak trafić 6 w totolotku.... Więc przyzwyczaj się do etatu na 3/4, bo zmian żadych nie przywidują nawet przy następnej umowie. A poza tym kogo to obchodzi, czy masz dzieci, rodzine, czy dojeżdżasz z poza Bydgosczy, czy mieszkasz na miejscu. Myślę, że nikogo to raczej nie obchodzi. A jak pracujesz dalej za tą kasę, to znaczy, że odpowiada Tobie ta kasa. Z tego co pamiętam to umowy na 3/4 etatu są wprowadzone od grudnia zeszłego roku, więc chyba te kilka miesięcy dały Tobie do myślenia, że poprawy raczej nie będzie. Proponuje się głęboko zastanowić nad dalszą współpracą z tą Firmą jeśli nie chcesz dalej zarabiać 1200zł....
            • pan_tomasz_nowobogacki Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 20.03.12, 14:47
              ale przecież niektórzy sami ewidentnie zaznaczają, ze mają dzieci, i że nie chcą pracować na pełny etat.. jak ktoś chce, to uważam, że nie ma co wylewać żalów na forum, tylko może iść i zapytać jakie są realne szanse na pełne zatrudnienie wink jak komuś zależy to niech działa w tym kierunku a raczej się uda wink powodzenia i trzymam kciuki.
                • marudavip Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 30.03.12, 20:56
                  w szatni ktos rzucił haslo ze to operacja swinia i miedzy wierszami mrugiego wyczytal ze beda zwolnienia heh ciekawe jak to bedzie... zobaczymy jak beda przedluzac umowy o ile beda... a najsmieszniejszy byl tekst ze w castoramie towar moze na nockach wykłac firma zewnetrzna...
                  • jazda.2012 Re: Atmosfera w Casto Bydgoszcz 05.04.12, 15:12
                    Kiedyś Mrugi obiecywał tym co zapiepszają na 3/4 że jak będą podwyżki lub awanse to na pierwszym miejscu będą osoby na 3/4 żeby im zrobić na całe etaty!!!!! a co z tego wynikło że wszyscy dostali a ci na 3/4 mają dalej robić za mużynów dali im nadgodziny tylko nie powiedzieli że na godzinę pracy będą mieli 4 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka