Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Email do pracodawcy

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 14:38
    Czesc

    W jaki sposób dyskretnie spytać się o możliwość zatrudnienia w jakiejś firmie
    korzystając z poczty internetowej? Chodzi mi o przykładową formułkę. Nie wiem
    jak napisać i co podać w takiej wiadomości i czy odrazu dołączyć swoje CV
    oraz LM. Co o tym sądzicie, jakieś wskazówki z własnego doświadczenia,
    sugestie? Pomóżcie - to dla mnie ważne.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ulka przesłanie CV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 16:41
        Ja najpierw dzwoniłam i pytałam czy firma bedzie przeprowadzała w najbliższym
        czasie rekrutację. Jeżeli odpowiedź była "nie" pytałam o możliwość przesłania
        CV i zazwyczaj taka zgoda była,ponieważ wiele firm ma taką bazę kandydatów.
        Doradzam jednak zapytać,ponieważ są firmy,które usuwają wpływające CV bez
        wczesniejszego porozumienia. W jednej z takich firm zostałam zatrudniona a na
        rozmowę czekałam miesiąc.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka