Gość: Pinball
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.08.06, 14:38
Czesc
W jaki sposób dyskretnie spytać się o możliwość zatrudnienia w jakiejś firmie
korzystając z poczty internetowej? Chodzi mi o przykładową formułkę. Nie wiem
jak napisać i co podać w takiej wiadomości i czy odrazu dołączyć swoje CV
oraz LM. Co o tym sądzicie, jakieś wskazówki z własnego doświadczenia,
sugestie? Pomóżcie - to dla mnie ważne.