Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

A ja chcę dać pracę ale tak!

04.03.03, 17:53
    Obserwuj wątek
      • ipm111 Re: A ja chcę dać pracę ale tak! 04.03.03, 18:01
        Za wcześnie enternąłem i poleciało. Teraz oferta.
        kieruję projektem informatycznym, który rozwiązuje problem przepływu informacji
        między firmami branży budowlanej.
        Szuka w całym kraju osób, które będą sprzedawały tę usługę lokalnym
        użytkownikom.
        Nie ma innego sposobu sprawdzenia kwalifikacji takiego człowieka niż
        sprawdzenie bojem.
        Nie pierwszy raz w życiu uruchamiam taką akcję. Każdy chętny do sprawdzenia się
        otrzyma stosowne materiały i możliwie jak najlepszą instrukcję postępowania.
        Mam już sporą grupę klientów, ale rynek to prawie 200 tys. podmiotów,
        rozsianych w całym kraju - bez poszukiwanych współpracowników nie damy rady.
        Nie chcę nudzić, zarobić można. Trzeba spróbować jeśli oczywiście ktoś ma
        ochotę. Sprawni i skuteczni mają oczywiście etat i motywacyjna prowizję.
        Ireneusz Matak
        kontakt: ipm@kot.com.pl, tel. (0-22) 331-79-20, kom. 0-608-056-313
        • Gość: WYGRAMY WIARĄ!!! Re: A ja TAK IP: *.ok.ae.wroc.pl 04.03.03, 18:42

رفضت إسرائيل الانتقادات الأميركية بشأن تصاعد اعتداءاتها العسكرية على الفلسطينيين في
          الآونة الأخيرة. وعلى الجانب الفلسطيني وافقت اللجنة المركزية لحركة فتح التي يتزعمها
          الرئيس الفلسطيني ياسر عرفات بالإجماع على تعيين رئيس وزراء للسلطة الفلسطينية، في وقت
          استمر فيه التصعيد الإسرائيل
        • melinek Re: A ja chcę dać pracę ale tak! 04.03.03, 21:10
          ipm111 napisał:
          > kieruję projektem informatycznym, który rozwiązuje problem przepływu
          informacji
          > między firmami branży budowlanej.
          > Szuka w całym kraju osób, które będą sprzedawały tę usługę lokalnym
          > użytkownikom.

Czyli akwizycja.
          Znasz to? Akwizytorom dziekujemy.
          • Gość: ipm111 Re: A ja chcę dać pracę ale tak! IP: 213.17.181.* 05.03.03, 10:44
            melinek napisał:

> Czyli akwizycja.
            > Znasz to? Akwizytorom dziekujemy.

Teoretycznie akwizycja, ale naszych ludzi nie traktują tymi napisami. Niektórzy
            próbują, ale korzyści są duże i szybko zaczynają słuchać. Poza tym można się
            najpierw umówić telefonem.
            Nie można traktować jak zwykłego akwizytora człowieka za którym stoi idea,
            która w ostatnich 12 miesiącach pozwoliła naszym uzytkownikom, na transakcjach
            o wartości ok. 900 mln nowych złotych zaoszczędzić średnio 16,3%.
            Mam świadomość naszej siły, ale nie bedę płacił za rozpowszechnienie idei
            telewizji, choć bym mógł, wolę tę kase przeznaczyć na wynagrodzenia.
            Posługiwanie się akwizytorami w tym kontekście uważam za słuszne.
            Ja i "akwizytorzy" nie sprzedajemy albumów na fotografię. Dajemy firmom
            prawdziwy zysk.
            Chodźcie, zobaczcie czy macie talent w tym kierunku.
            Wiecie jaka to frajda sprzedać facetowi za 700 zł coś co po tygodniu dało mu
            kontrakt za 5 mln. Sami was skieruja do kolejnych klientów - kolegów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka