Forum   horrorów

horrorów

(9 wyników)
  • Jeśli klient na uprzejme (choć głupie i sztampowe) pytanie odpowiada takim poniżającym tekstem, to nie znaczy to, że jest urażonym człowiekiem sukcesu z wysokim poczuciem własnej wartości, ale zwyczajnym chamem. Zdarzają się oczywiście chamowaci ludzie sukcesu, ale to wiele nie zmienia. Współczuję tym ekspedientkom, które muszą takich dowcipkujących buców znosić bez mrugnięcia okiem i jeszcze starać się wprowadzić ich w dobry nastrój. Sprzedawca też jest człowiekiem, nie maszyną do zaspok...
  • Nóż w kieszeni się otwiera, Jak to możliwe, że od 20 lat nic nie możemy zrobić by się uniezależnić. Może zamiast płacić tym co dbają o nasze bezpieczeństwo energetyczne lepiej wynająć jakiegoś McKinseya ? Sporo zapłacimy za doradztwo ale zaoszczędzimy miliardy. Cóź jeśli mamy za dużo gazu to należy zmniejszyć wydobycie krajowe. [b]A ja bym zrobił Rosjanom bandycki numer skoro oni nas cały czas punktują.[/b] Doprowadziłbym do upadłości PGNiG i Rosjanie zostaliby na lodzie. Oczywi...
  • Mam już dość tej POwskiej bandy i euro terroryzmu. Dawniej ludzie sadzili tytoń sami i zapewne do tego dojdzie. Wystarczy mały skrawek ziemi i dochody tej bandy spadną. A jak wiadomo trzeba osłabić finansowo terrorystów by z nimi skutecznie walczyć.
  • Z analizy cen win importowanych do Polski w polskich sklepach wynika, ze importerzy+handel doprowadzaja do przelicznika: 1 Euro = ok 10 PLN ! ( lub nawet wiecej ) co placi klient. Handlarze winem wiedza doskonale, ze w Polsce znajomosc rodzajow win, marek, piwnic i tak dalej jest znikoma. I rzna wszystkich na potege sprzedajac sikacze po cenach horrendalnych. Jak dlugo jeszcze tak bedzie ? Nie dajcie sie ! A moze za niewiedze i glupote trzeba zaplacic ? Sam nie wiem.
  • Ale obciach - te Pan "ekspert" nie zauważył, że już wybrano doardcę do prywatyzacji PKO BP i nawet podposano z nim umowę w dniu 30 marca! ( www.mst.gov.pl/archiwum.php?serwis=2&id=15&poz=730) Jak PO ma takich "fachowców" od gospodarki, to miej nas Boże w swojej opiece!
  • I teraz chetnie bym poczytal tlumaczenia politykow wszystkich partii. Potem ich propozycje podatkowe i analize tych propozycji przez wyzej wspomnianych ekspertow.
  • na ostatnie pytanie lepiej by było ujawnić smsa.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się