Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 22:57 Co oznacza pojęcie że się pracuje na pół etatu? Jestem ciekawa ile to jest godzin dziennie, lub miesięcznie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: Praca na pół etatu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.06, 07:51 Ja pracuje na pół etatu, pracuje 4 godz dziennie czyli 20 tygodniowo i zarabiam 409 zł w insytucji państwowej- kurcze co ja tu jeszcze robie. Odpowiedz Link Zgłoś