Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca na pół etatu

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 22:57
    Co oznacza pojęcie że się pracuje na pół etatu? Jestem ciekawa ile to jest
    godzin dziennie, lub miesięcznie?
    Obserwuj wątek
      • paenka Re: Praca na pół etatu 07.11.06, 22:59
        4h dziennie, 20 w tygodniu
        • Gość: kasia Re: Praca na pół etatu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.06, 07:51
          Ja pracuje na pół etatu, pracuje 4 godz dziennie czyli 20 tygodniowo i zarabiam
          409 zł w insytucji państwowej- kurcze co ja tu jeszcze robie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka