Dodaj do ulubionych

Capital Polska

IP: *.chomiczowka.waw.pl 10.04.07, 14:17
Poszukuje informacji na temat tej firmy - stanowisko broker - pośrednik
inwestycyjny.
Dzięki
Obserwuj wątek
              • Gość: Horacio_Oliveira Re: Capital Polska IP: *.nask.waw.pl 27.04.07, 08:35

Byłem wczoraj. JAkis menago z Czech przedstawił mniej wiecej jak ma to
                wyglądac- tworza duże centrum na około 80-100 brokerów którzy będa dzwonić po
                klientach z bazy i proponowac im pośrednictwo w zakupie akcji ( tak zrozumiałem
                przynajmniej bo menago sam jakiś niedoinformowany się zdawał). Podstawa to 1500
                zł brutto plus jakies premie w przyszłości... Facet niestety nie potrafił
                powiedziec jak dokladnie ma umowa wyglądac, jakie to mają być premie, itp. itd.
                Stwierdził tylko że wszystkiego sie dowiemy po szkoleniach..
                JA odpadam na tkaich warunkach, ale jesli dla kogoś to ma być pierwsza praca
                to może warto spróbować- podobno sa jakies szanse awansu za jakiś czas...
                • Gość: salos Re: Capital Polska IP: *.tktelekom.pl 28.04.07, 14:16
                  no nie,,, tak malo daja na poczatek, a pani mowila ze tu sie zarabia powyzej 10
                  tys na miesiac i tak zachwala ze tylu maja chetnych i maja przyjac tylko 15
                  osob, ale biuro sie dopiero organizuje jacys malarze chodza, przypomina mi to
                  troche jak atena marketinggdzie w tydzien najlepsi po 20 tys zarabiaja jak juz
                  swoje biuro maja, ja na razie jestem po pierwszej rozmowie co bedzie dalej to
                  napisze - moze nie zadzwonia ?? zobaczymy:)
                  • Gość: tomi Re: Capital Polska IP: *.icm.edu.pl 29.04.07, 00:35
                    ja miałem mieć średni 20 tyś bo tak mają brokerzy w czechach, ale nie
                    oddzwonili, jakoś nie żałuje, bo jakos mi się nie widzi żeby broker dzwonił po
                    ludziach i proponował pośrednictwo. Do obrotu akcjami nie trzeba wiele sam to
                    robie już długo, nie wiem kogo poszukuja ale ja odpadam.

Na chasło o capital partners usłyszałem że nie mogli zarejestrować tej nazwy w
                    polsce ponieważ jest już w użyciu, dziwne żeby powstawało 2 przedstawicielstwo
                    szczególnie że CP jest notowane na GPW i dziwne jest że robia konkurencyjne
                    biuro, ale OK ich sprawa.

Jeśli ktoś bliżej się zaznajomi to prosze o wieści może będzie czego żałować:)
                    pozdrawiam.
                    • Gość: Edward44 Re: Capital Polska IP: *.acn.waw.pl 10.05.07, 18:13
                      To rzeczywiscie specjalista z ciebie od obrotu akcjami, szkoda tylko ze nie
                      wiesz ze CP notowane na GPW a CP czeskie to dwie różne firmy nie mające nic
                      wspólnego z sobą, 2 przedstawicielstwo !!! dobre :)
                      a tak poważnie to jestem po drugim szkoleniu i raczej nie wygląda to ciekawie,
                      nie ma żadej podstawy, zarabiasz tylko na prowizjach od tranzakcji własnych
                      klientów, praca polega na dzwonieniu do ludzi i proponowaniu im założenia
                      rachunku i obracanie akcjami, które CP ma rekomendować, nie wiem tylko jakich
                      mają analityków. Podpisują umowę zlecenie na miesiąc i co miesiąc przedłużają
                      (pewnie wiedzą ze niewiele osobom odpowiada taka praca i nie chcą ryzykować) po
                      3 lub 4 miesiącach umowa chyba jest na dłużej. Najsmieszniejsze jest to ze masz
                      podaną formułkę rozmowy którą musisz się posługiwać podczas rozmowy z klientem
                      (zupełnie jak zwyky telemarkiting)
                        • Gość: Zbyszek Re: Capital Polska IP: *.acn.waw.pl 22.05.07, 15:16
                          A ta umowa zlecenie opiewająca na kwotę 1000 brutto nie gwarantuje ani wypłaty
                          podstawy, ani wypłaty prowizji. Niby trzeba ufać ludziom, ale przepraszam
                          bardzo.. ktoś tu sobie żarty stroi. Trzymam kciuki za tych, którzy mimo
                          wszystko zdecydują się zostać. Jestem z Wami. A tak wogóle, to praca bez umowy
                          jest chyba w naszym kraju zabroniona? Ziobro do dzieła!
                          • Gość: nachos Re: Capital Polska IP: *.acn.waw.pl 22.05.07, 15:28
                            sluchajcie, troche sie orientuje w temacie inwestycji i kiedy uczestniczylem w
                            pseudo szkoleniu, sprowadzajacym sie do opisania technik sprzedazy, padlo
                            pytanie osob mniej zorientowanych, by nie powiedziec zupelnie nie wiedzacych na
                            temat inwestycji nic, ale to absolutnie nic, jak maja sobie radzic, skoro juz w
                            pierwszym dniu powinni dzwonic do klientow, jak maja sobie radzic z konkretnymi
                            pytaniami.. padla odpowiedz, aby odlozyli sluchawke i zadzwonili za chwile,
                            czyli jak juz sie doinformuja lepiej zorientowanych kolegow.. bez komentarza
            • Gość: Muchos Re: Capital Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 13:21
              Ludzie cała ta firma to jedno wielkie oszustwo, zaczyna się od szkolwenia, po którym ludzie myślą, że mają podstawę (zarobki się tak oblicza, że nawet managerowie się w tym mieszają, przelicza się je na korony czeskie itp. , tylko poto zeby jak najbardziej zaciemnić człowiekowi że tak naprawde gów#$%no zarobi).Pozatym jest konflikt interesów pomiędzy pracownikami a klientami, robisz transakcje ktore nie są korzystne dla klienta, tylko poto żeby dostać prowizje. Ogólnie straszne dno nie polecam, jeśli mi nie wierzycie to wasza sprawa ale wiem co mowie bo pracowałem tam 2 miechy.Robienie tych durnych Canvasów Antisale i najglupszych z wszystkich Sale, to poprostu zwykły telemarketing, tylko że słabo płatny, a w 95% jest to praca za darmo. Także omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Pozdrowienia.
        • aknuk Re: Capital Polska 31.05.07, 08:54
          witam pisałeś czy się podobało. rewelacja!!! ;)
          pani przeżuwająca gumę i pan opowiadający o autach za 2mln koron (za sztukę!!!)-
          nawiasem mówiąc to gratuluję :),tak! to przemawia do zdecydowanie wielu
          naszych rodaków.
          pozdrawiam
        • Gość: Gość Re: Capital Polska IP: *.kutno.zurt.pl 19.03.08, 23:26
          byłam dzis na rozmowie. Wyszłam bardzo zadowolona, ale jak sobie to
          wszystko przemyslałam jeszcze raz to wiem ze tak pięknie to byc nie
          może. Po pierwsze obiecano mi ze przez pierwsze 3 miesiace bede miec
          ta podstawe czyli 1500 zł pozniej bede mogla zrobic egzamin na
          maklera bo firma bardzo inwestuje w pracowników wiec jak zrobie ten
          egzamin to bede miała 4000zł a po roku to w granicach 10 000-15 000:-
          )smiech na sali, ja bez studiow ekonomicznych ,nie majaca zielonego
          pojecia o czymkolwiek zwiazanych z gielda.Nie wierzcie im naprawde
          jest to bardzo dziwna firma i nie polecam. A tak swoja droga to
          dzien wczesniej mialam zupelnie inna rozmowe na stanowisko
          konsultanta telefonicznego do CitiBanku i rozmowa trwala 2 godziny,
          a w tym przypadku 6 min:-)
          • Gość: mm film boiler room..... IP: *.acn.waw.pl 01.04.08, 23:21
            polecam wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie.
            dokładnie opisana jest metoda przekręcania klientów.
            Jak można wierzyć w to, że człowiek, który nie ma pojęcia o rynku
            jest wartościowy dla firmy inwestycyjnej :-)
            Raczej wyłącznie dlatego, że nie będzie wiedział w czym
            uczestniczy...
            bądźcie rozsądni.
            • robert.zimnicki Re: film boiler room..... 27.05.08, 23:18
              To samo pomyslalem - Boiler Room.

Mialem tam isc w piatek. Co za qrstwo,ze wysylajac oferty w kierunku (inzynier
              chemik), ktore sie zreszta pojawiaja od pol roku, jakos sie jest olewanym. A tu
              nagle ktos czyta CV, widzi, ze za cholere delikwent nie zna sie na ekonomii i
              proponuje mu prace. Na szczescie te cioty i byyyznezmeniki zapomnieli, ze w
              Polsce jest internet, a przezimowac "mozna" w markecie, wiec takie "okazje" i
              "cudowna prace" moga sobie w dpe wsadzic.

www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-ostrzega-przed-Capital-Polska-1678070.html
              www.inwestycje.pl/przeglad_prasy/capital_polska_dzialala_bez_zezwolenia;14996;0.html
              finanse.wnp.pl/po-decyzji-knf-capital-polska-spalony-w-oczach-inwestorow,35381_1_0_0.html
              grupy-dyskusyjne.money.pl/capital;polska;sp;z;o;o;,watek,493604.html

Gość portalu: mm napisał(a):

> polecam wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie.
              > dokładnie opisana jest metoda przekręcania klientów.
              > Jak można wierzyć w to, że człowiek, który nie ma pojęcia o rynku
              > jest wartościowy dla firmy inwestycyjnej :-)
              > Raczej wyłącznie dlatego, że nie będzie wiedział w czym
              > uczestniczy...
              > bądźcie rozsądni.
      • Gość: onka Re: Capital Polska IP: *.chello.pl 15.05.08, 23:19
        ja "pracowalam" tam przez tydzien - oferuja 1000 zł brutto jak
        wyrobisz sie z canvasami a jest ich w........albo i lepiej a jak nie
        to 0zł masz "nie martw sie w ciagu 3 mies. na bank zdobedziesz
        klieta" ta jaaasne! ..myslalam ze juz ludzie sie na to nie
        nabieraja..a jednak. Zwroc uwage na kolesi -mmmm gruba forsa pod
        krawatem -jest tam taki ciemny koles -ciemny a nie czarny (jak
        wchodzis to po lewej stronie sali siedzi)gruba ryba..by sie zdawalo
        ale przyczailam ze swojego rozgruchotanego opelka parkuje daleeeeko
        na innym parkingu i dochodzi z buta- kacik,plaszczykcw..ki -
        cacunio!..a raczej pusta makieta!a ta szopka z podgloszeniem TV!a!i
        nawet dostaniesz sluzbowy tel! ..ale tylko na czas seali :( aahahaha
        baaasy z tej firmy! a!jeszce mozesz sobie wykupic karte coby nie
        prosic sie wiecznie ochroniarza -ale to kosztuje 50zł :))) Przerwe
        masz na obiad...15min ale bufecik w innym budynku a tylko sie
        spoznij! Nie osmieszajcie sie!!!!!!!!!!! "dzien dobry ja dzwonie z
        capital polska z warszawy nasza firma wspolpracuje z czeskim domem
        maklerskim-capital partners.."..odp. "odp----
    • Gość: snoop Re: Capital Polska IP: *.chello.pl 30.04.07, 19:39
      Dzonil ten menago z czech i zapraszal na szkolenie. Musze powiedziec ze mam
      pewne watpliowsci ale jezli nie sprawdze nie bede wiedzial, pozatym moje obecne
      miejsce pracy (a dokladnei mowiac pensja) pozwala mi zaryzykowac tzn nie moge
      juz chyba zarabiac mniej. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo.
    • Gość: esso Re: Capital Polska IP: *.elk.mm.pl 01.05.07, 13:15
      ja także zostałem zaproszony na szkolenie. miałem kiedyś nieprzyjemności z firmą, w któej przełożony nieprecyzyjnie określi warunki zatrudnienia ale przedstawiał pracę w ... jako poważna mozliwość rozwinięcia skrzydeł i zarobienia kupy pieniędzy. przez pierwsze 6 miesięcy wszyscy mieli- kupę. Napewno tym razem tak nie zrobię. Niewiele dowiedziałem się na temat współpracy i nie wiem jak Wy ale ja zamierzam te braki uzupełnić zanim sie ja zdecyduje.
      Minusy jakie dostrzegam to:
      niskie wymagania
      rozmowa kwalifikacyjna nie weryfikująca choćby podstawowej wiedzy
      wysoki udział prowizji w wynagrodzeniu
      wygląda mi to na sprzedaż na całego (wyścig szczurów?)
      plusy:
      zawsze to bliżej rynku
      ładny opis w ogłoszeniu (pośrednictwo przy zakupie akcji, analiza rynku)
      nowa firma w której znacznie łatwiej wyjść poza sprzedaż niż w "ubitej" strutkturze.

Na szkolenie zawsze mozna iść. Może dowiem sie czegoś nowego. Jeśli nie dowiem się to znaczy, ze to chyba marnotrastwo czasu.
      pzdr
      • Gość: snoop Re: Capital Polska IP: *.chello.pl 04.05.07, 23:56
        Dokladnie, zobaczymy. Ja przychodze w srode zobaczymy "z czym to sie je" mysle
        ze kilka godzin poza szkoleniem bedzie wystarczajacym okresem aby pod krzyzowym
        ogniem pytan dowiedziec sie wiekszosci. Bede sie tylko zastanawial ktorzy z
        ludzi na szkoleniu to beda ci z forum:P
        Do zobaczenia
          • Gość: Czarny Re: Capital Polska IP: *.aster.pl 07.05.07, 14:04
            Też byłem na "rozmowie". Ogólne wrażenia podobne, ale i tak wybieram się na
            szkolenie. Biorąc pod uwagę ogólnopolski szał na giełdę mogą się znaleźć na
            rynku. Podejrzewam tylko, że firma Capital Polska mogła powstać nie z
            ręki "Capital Partners" a z Afin Brokers. Pod linkiem:
            www.praca.pl/site/s,firm_dir,type,page,uid,234971.html
            Ogłaszają się pod nazwą Afin Czech , s.r.o. Co do maili, teraz już mają na
            stockmarket.cz, a w kontakcie podana jest stronka www.stockmarket.cz - czli
            oficjalna strona Capital Partner na Czechy.Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się
            czegoś o sprawie Afin Brokers i Capital Partners info jest na
            stronce:fincentrum.idnes.cz/skonci-dalsi-obchodnik-s-cennymi-papiry-fcw-
            /fi_osobni.asp?c=A061220_171115_fi_osobni_dku
            Byłbym wdzięczny za komentarz do tych nowinek.
            • Gość: looz Re: Capital Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 14:38
              witam wszystkich ,ja z kolei byłem dziś na "szkoleniu", siedziałem i czekałem z
              30 minut aż w koncu ktos przyjdzie i zacznie nas szkolić, wynagrodzenie
              prowizja, praca od 8.30 do 17, wygląda na to ze trzeba dzwonic po ludziach i
              szukac inwestorów a pozniej managerowie ( maklerzy z czech) beda sobie obracac
              ich pieniedzmi, czyli akwizycja na calego, o podstawie narazie nie bylo mowy a
              ile sie da wyciagnąć z tej prowizji tego zapewne dowiemy sie po miesiacach tam
              przepracowanych, istotnie firma wyglada tak jakby w godzine mogla sie stamtad
              wynieść, jutro nastepne szkolenie tak wiec marnie to wszystko wygląda....
              piszcie co myslicie bo duzo Was tam bylo i podejrzewam jeszcze tłumy przewalą
              sie przez Capital polska hehe, pozdro!!!!
            • Gość: News Re: Capital Polska IP: *.aster.pl 29.10.07, 00:57
              KNF umieścił spółkę Capital Polska na liście „podmioty prowadzące działalność
              maklerską bez zezwolenia”. Komisja nie chce komentować sprawy, zakomunikowała
              jedynie, że "trwają wyjaśnienia, czy spółka nie naruszyła polskiego prawa".
            • 7honda7 Re: Capital Polska 10.08.08, 23:54
              W Capital Polska pracuje się non-stop jeśli chcesz spostać wysokim normom ..
              brak tu praktycznie podstawy - cały zarobek opiera się na prowizji liczonej w
              dość skomplikowany choć majacy charaker motywacyjny sposób .. Podstawa
              obowiązuję w momencie kiedy zdasz egzamin na agenta inwestycyjnego organizowany
              przez KNF - ok. 3000 brutto. Przy rekrutacji nie liczy się tyle wykształcenie
              kierunkowe co umiejętności sprzedażowe - kontakt z ludźmi, umiejetność
              zainteresowania produktem, entuzjazm.. Należy posiadać minimum średnie
              wykształcenie ..

Capital Partners a.s. powstało w 1994 roku w Czechach i jest współzałożycielem i
              akcjonariuszem praskiej giełdy papierów wartościowych. Wszelkie sprawozdania
              finansowe i dokumentację można sprawdzić na www.stockmarket.cz - strona
              czeskiego domu maklerskiego. Capital Partners a.s. nie mgło sie zarejestować w
              Polsce pod tą samą nazwą ponieważ istniała tu już polska spółka Capital Partners
              S.A. (WIG20).

Capital Partners a.s. dokonało zakupu aktywów Afin Brokers, które to utraciło
              licencję w Czechach na prowadzenie działalności. Przejęto też w ten sposób bazę
              klientów co umożliwiło spółce szybszy rozwój.

Capital Partners a.s. współpracuje z Halter Financial Group w Stanach -
              www.halter.com Jest to renomowany bank inwestycyjny prowadzący transakcje
              debiutów APO (związane jest to z niższymi kosztami wejścia na giełdę dla spółki
              oraz skrócenia czasu oczekiwania na debiut). Capital Partners a.s. posiada zatem
              praktycznie wyłączność na te transakcję w tej części Europy

Capital Polska nie prowadzi działalności maklerskiej - jedynie wspomagającą w
              stosunku do Capital Partners a.s.. która to posiada akredytację KNF na
              prowadzenie działalności w Polsce oraz zaplecze analityków i maklerów w Pradze.
              Capital Polska nie mogla uzyskać licencji KNF na działalność posrednika z uwagi
              na błedy w prawie - osoba prawna posiadająca uprawnienia agenta inwestycyjnego
              ale bez doświadczenia nie może w Polsce założyć działalności - nawet jeśli jej
              pracownicy takie doświadczenie posiadają. Uniemożliwia to w praktyce
              założenienie w ogóle nowej firmy, która działa w tym sektorze. Przepisy te mają
              zmienić się zaraz po wejściu w życie nowych rozwiązań prawnych UE
              (prawdopodobnie jeszcze w tym roku).

Sami decydujcie czy chcecie zatem tam pracować ..
          • skory1 Re: Capital Polska 08.05.07, 08:51
            Gość portalu: SHo napisał(a):

> (tak na moje oko, ale tu moge sie mylic polaczona z
            > praniem mozgu w stylu amway'a)

A co to jest pranie mózgu według ciebie? ;)
              • Gość: Autor Re: Capital Polska IP: *.acn.waw.pl 18.07.07, 23:27
                Prosta sprawa - mozna pracowac w Capital Polska poki sie nie zwina a mozna
                zainwestowac troche czasu w nauke i podejsc do egzaminu na maklera - najblizszy
                w listopadzie potem pewnie jak zwykle marzec/kwiecien. A z licencja bez
                wiekszego problemu w kazdym biurze na wejscie 3,5-4k brutto + premie. Wystarczy
                popatrzec na oferty pracy na dowolnym portalu - caly czas szukaja bo liczba
                ludzi z licencja zbyt mala jak na te czasy.

No ale mozna tez zostac i robic kariere w Capital Polska naciagajac ludzi na
                szity i to za duza prowizje (z ktorej dostajesz promile)

• skory1 Re: Capital Polska 19.07.07, 20:37
                Gość portalu: iwi napisał(a):

> wiecie coś może na temat amway i rurociągów.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli w kwestii rurociągów. Sprecyzuj, o jakie ci
                chodzi informacje.
      • Gość: gand szkolenie IP: *.resetnet.pl 08.05.07, 19:00
        Mnie zaprosili na jutro na szkolenie. Jesli ktos byl to napiszcie ile dni to
        trwa bo musze dojechac z Lublina i nie wiem na co sie szykowac. O ile pamietam
        co do pensji to na rozmowie wstepnej Czech powiedzil mi ze w piewrwszym miesiacu
        daja malo wszystkim (1500brutto). Choc nie wiem czy to podstawa czy prowizja.
        pozdro
            • Gość: gand Re: szkolenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 22:21
              Podstawa o ile zrozumialem jest 1500 brutto. Dokladnie bede wiedzial jutro po
              drugim dniu szkolenia. Ma byc omowiony system premiowy. Ale fakt. Sporo
              czarowania. Zapewne wyjdzie wszystko podczas pracy. Jesli nie macie nic do
              stracenia to sprobowac mozna. Ja przynajmniej wychodze z takiego zalozenia.
              Praca polega na poczatku na dzwonieniu i rozmowie z osobami z ich bazy danych.
              Pozniej na prowadzeniu ich portfela akcji. Oczywiscie spolki sa odgornie
              polecane przez maklerow jak ktos wczesniej wspomnial. Plus tej pracy moze byc
              taki ze dopiero sie otwiera i mozna jakas kariere w tym zrobic. Minus, nie
              wiadomo jak sie ma sprawa prowizji. Czy faktycznie jest tak ze po pol roku
              zarobki ok 5-6tys. Oczywiscie zalezne od prowizji wiec roznie moze byc.
              • Gość: asia Re: szkolenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 22:44
                Witam wszystkich zainteresowanych. Ja zostałam zaproszona na jutro ale po
                przeczytaniu tych wszystkich postów raczej się nie zdecyduję i nie pojadę na
                rozmowę bo nie interesuje mnie praca w takim harakterze.
                PS. :) Chciałam wszyskim podziękować za wypowiedzi na tym forum bo dzięki wam
                zaoszczędziłam sobie wyprawy do Warszawy, kasy na bilet i swojego czasu.
                Pozdrawiam, życzę sukcesów i wytrwałości osobom które się zdecydowały
                    • Gość: salos Re: szkolenie IP: *.chello.pl 10.05.07, 12:29
                      ja niby mam zaczac od czerwca ale jak na razie nie wiem czy tam sie wybiore,
                      moze na pare dni na szkolenie , ale to wsztstko wyglada mi dziwnie i czekam na
                      opinie tych co to wybrali sie tam i od wtorku pracują, a moze ktoś już
                      zrezygnował, weź i namów kogoś żeby wpłacił 50 tyś dol. A sukces gosciu mówił ze
                      jak po 5 miesiacach masz 5 klientow to jest dobrze. I te materialy ze szkolenia
                      jak rozmawiac przez telefon i namawiać, i ta sala duza na sto osob i po
                      telefonie na biurku - same watpliwosic
                      • Gość: Kain Re: szkolenie IP: *.acn.waw.pl 10.05.07, 18:34
                        cyt."i ta sala duza na sto osob i po telefonie na biurku"
                        jak chcecie zacząc pierwszą prace w fabryce wasza sprawa,wycisną was jak cytrynkę :)
                        ja myślałem,ze to cos konkretnego i bede mogł zmienic pracę obecną,ale widzę ze
                        to lipa
                            • Gość: gand Re: szkolenie IP: *.resetnet.pl 10.05.07, 22:07
                              Bylem dzis na drugim spotkaniu. Niestety Czech ladnie sie wymigal z podania
                              danych odnosnie naliczania prowizji. Nie bylo czasu podobno. W poniedzialek
                              dopiero. W zamian za to uczylismy sie jak rozmawiac przez telefon tzn zrobic
                              pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. W poniedzialek jest juz papierkowa
                              robota i podpisanie umowy.

Poki co nie mam pracy innej tzn czekam na wyjazd do Norwegii wiec moge sprobowac.
                  • volumax Re: szkolenie 11.05.07, 11:13
                    Witam
                    W związku z tym że mam bliziutko to podjechałem a co mi tam. I potwierdzam
                    wszystko co tu piszecie. Zero podstawy zero umowy o pracę zero ubezpieczenia -
                    przynajmniej tak to zrozumiałem. Ludzie czy macie czas na to żeby zapieprzać
                    przez trzy a może więcej miesięcy za darmo?? Ja poświęcę ten czas na dalsze
                    poszukiwanie pracy (pracy na normalnych warunkach) Ludzie wiem że z pracą jest
                    bardzo ciężko ale trzeba naprawde być zdesperowanym żeby się pakować w coś
                    takiego. Pozdrawiam i jak to Lech Wałęsa mówił RÓBTA CO CHCETA !!!
                    • Gość: Kredek Re: szkolenie IP: *.acn.waw.pl 11.05.07, 17:38
                      Przypomniałem sobie jeszcze jeden fakt. Na parterze budynek zaskakiwał ciekawą
                      architekturą. Do windy zaprowadziła mnie miła pani z obsługi klienta, bo nawet
                      windy są na kartę zbliżeniową. Niestety na pierwszym piętrze logo firmy ze
                      strzałką zostało wydrukowane na kartce papieru i przyklejone do ściany.

A ponoć są znani na rynku i nie ma większych...
                      • Gość: salos Re: szkolenie IP: *.tktelekom.pl 13.05.07, 11:48
                        a kartonów na podłodze nie widziałeś?? i to jakie bródne były - no tak firma
                        wielka pręzna ma strone internetowa po czesku i po wegiersku (link gdzies na
                        gorze) tylko zapomnjieli o polakach - bo to my polacy bedziemy musieli im to
                        wszystko zrobic bo tlumacza te teksty zwykli ludzie a nie jakies firmy co biora
                        niewiadomo ile za tlumaczenia..
            • Gość: didi Re: szkolenie IP: 212.75.102.* 01.02.08, 15:26
              byłam na tym pożal sie boże szkoleniu, nic nie wynikło z tego co
              mówił ten Czech (niektórzy podejrzewam, że czasem nie rozumieli co
              mówi) zamydlenie oczu jak nic,spytany o umowe i płace, wykręcił sie,
              że o tym powie kolega, który jest z Polski, kolega przyszedł, i cos
              tam zaczął pokrętnie tak, żeby nikt nie zrozumiał, wyjaśniać, w
              sumie mi powiedziano na rozmowie 1500 netto, oszustwo jak nic,
              miałam dzis iść na drugi dzień szkolenia, ale stwierdziłam, ze wole
              sie wyspać i iść na inną rozmwe, pozdrawiam i ostrzegam
    • Gość: NiedoszłyPracownik Re: Capital Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 19:28
      Dziś po pierwszym dniu pracy, pierwszy i ostatni. Osoby na szkoleniu nie mogły
      przez tydzień uprosić się o umowę o pracę i o przykłady prowizji. Dziś
      wymusiłem od managera umowę i co??????? umowa zlecenia!!!!!!!!!!! z wpisem
      1000PLN BRUTTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! resztę mają niby wypłacać z własnej kieszeni
      Na sali telefon jak od ruskich ledwo co słychać, komputery jak sobie
      przyniesiesz, rekomendacja ta sama od 3 tygodni tylko data tygodniowa się
      zmienia. A to nie była rekomendacja tylko jakiś skrót ogólnych informacji. Ze
      szkolenia początkowego z 15 osób zostało 10, a po godzinie 16 chyba z 5. W
      czasie przerwy do domu wyszło ok 7 osób tak więc potrzebują kadr!!!!
      Pracowałem w kilku firmach ale ta to jest szczyt. Jeśli ktoś umie liczyć niech
      odrazu bierze do ręki kartę prowizji i zacznie sam sobie wyliczać ile bedzie
      musiał mieć klientów z jakim portfelem i jaki generować obrót aby zarobić marne
      2000PLN brutto. Widziałem jak wychodził facet na koniec dnia i prawie płakał
      powiedział "jak ja mogłem zrezygnować z pracy w Fordzie gdzie na rękę
      dostawałem 2800, jak ja w domu żonie i dzieciom się pokaże".
      Każdy kto od dłuższego czasu pracy znaleść nie może to ma okazję na robotę, ten
      kto chce czegoś więcej i nie ma czasu na lewiznę ten musi szukać dalej!!
      Teraz na zakończenie CP to przekręt
      P.S.
      Umowa i prowizja do wglądu przesyłam na e-maila
          • aknuk Re: Capital Polska 30.05.07, 14:32
            witam dziś również byłem na "szkoleniu" ;) były to tylko mętne informacje na
            temat tego jakie kokosy można zbić w tej firmie. hmmm...ktoś pisał, że nikt z
            kadry tam pracującej nie czyta tego co się tu wypisuje :) czytają, czytają hehe
            myślę, że jest to ściema ale jestem człowiekiem ciekawskim i jutro pójdę na
            kolejne szkolenie (jak czytałem trwa do 15 min.) jeśli to prawda to też
            rezygnuję.
            p.s. jeśli jest ktoś kto pracuje tam dłużej niż tydzień niech coś napisze!!!
            pozdrawiam
            • skory1 Re: Capital Polska 30.05.07, 18:23
              aknuk napisał:

> myślę, że jest to ściema ale jestem człowiekiem ciekawskim i jutro pójdę na
              > kolejne szkolenie (jak czytałem trwa do 15 min.) jeśli to prawda to też
              > rezygnuję.

Szkolenie 15-minutowe??? Wolne żarty. ;) Co jest warte "szkolenie", które trwa
              15 minut? ;)
        • Gość: maklel29 Capital Polska IP: *.cpe.marton.net.pl 23.08.07, 12:46
          umowa to nic ciekawego gdyż do niczego ich nie zobowiązuje,jeśli
          masz nawet klijenta to zapłacą ci jak im sie podoba.Kwote brutto
          którą masz dostać zostanie ci pomniejszona o 50% tak oni płacą,sam
          musisz opłacić wszystkie skłatki.Proponuja założenie działalność
          gosp,ale trzeba wziąść pod uwage nowe przepisy które obowiązują od
          nowego roku,gdzie nie można świadczyć usług dla jednego pracodawcy
          jest za to kara i to wcale nie mała.
            • Gość: czarny_kamel85 Re: Capital Polska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.07, 13:35
              powiem wam tak..na początku wymiękałem bo jak się dowiedziałem że nie będe miał kasy za miesiąc..choć mi jest potrzebna,bo nie bede pożyczał a życie kosztuje to zwątpiłem..ale po dłuższym czasie ta praca mi się spodobała..jest ciekawa i nienudna.. dużo osób wymięka..trzeba umieć być komunikatywnym i umieć rozmawiać z klientem.Początki są trudne..a tej kasy narazie nie płacą bo nie każdy się nadaje do tej pracy..to jest szkoła życia..jak wytrwasz to się wprawisz i wtedy jest nadzieja że zarobisz!Miałem chwilę zwątpienia..ale jestem wytrwały i chcę się nauczyć i zdobyć doświadczenie w tej branży!I to jest legalna firma..która się rozwija..chcą ludzi niedoświadczonych żeby ich nauczyć od podstaw ..ponieważ w Polsce nie ma ludzi z takim doświadczeniem..tzn nie da sie znalesc od tak!Ogólnie z zewnątrz to jest spoko..komfort!dużo ludzi się przewija bo dużo osób mysli ze tych pare groszy zarobi na miesiąc..a tu nie ma ani kasy ani chęci się postarać i nauczyć czegoś nowego!a nas musi zmotywowac to ze jak sie nie postaramy to nic nie bedziemy mieli.Ryzykujcie..jak ktoś ma coś kasy odłożonej!
              • Gość: Dim Re: Capital Polska IP: *.stansat.pl 16.01.08, 18:42
                Sam się przeczytaj: "..ale po dłuższym czasie ta praca mi się spodobała.." i "..ale jestem wytrwały i chcę się nauczyć i zdobyć doświadczenie w tej branży!I to jest legalna firma.." To się uczysz czy się już nauczyłej po tym dłuższym czasie?? Firma jest legalna lecz pewne działania "maklerskie" wykonywane przez pracowników bez licencji takich co się chcą uczyć.
                • Gość: nowak Re: Capital Polska IP: 193.194.132.* 22.04.08, 16:44
                  Ludzie!!! pracowalem tam i wiem ze to jest straszna lipa. pozytywne
                  opisy sa wykonywane przez tzw. ,,menagerow"(od 7 bolesci) oni sami
                  nie potrafia inwestowac!! zaden z nich nie jest po szkole(tylko
                  jeden z nich ma 2 lata turystyki!!) nie dostaniecie podstawy bo
                  powiedza ze nie wykonaliscie okreslonych czynnosci zawartych w
                  umowie- nie powiedza wam o wszystkim zeby nie placic i miec darmowa
                  sile robocza! bylem jednym z 20 pierwszych pracownikow i wiem ze to
                  wszystko polega na przyciagnieciu inwestora a potem bezmyslnym
                  obracaniu jego pieniedzmi- w zamian maja sporo kasy za prowizje i
                  tyle. to nie jest dom maklerski!! jesli mnie czytaja pochlepcy czyli
                  tzw ,, menago od 7 bolesci" to powiem wam mimo ze zwykle jestm
                  spokojny zebysci mnie pocałowali David Anticz,Roman, Tomek i Marian
                  Sikora- wielkie zera i debile; p.s.(to nazwiska tych oszustów) P.S.
                  Roman jesli to czytasz to masz gembe malpy!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: student Re: Capital Polska IP: *.sggw.waw.pl 27.04.08, 09:50
                    ta firma to jeden wielki przekręt byłem na szkoleniu i po dwóch
                    dniach już wszyscy wiedzieli że to lipa a ten gość co nas szkolił
                    zaczął się pieklić że pytamy go o jakieś szczegóły bo zaczęło
                    wychodzić na jaw że ta robota jest bez sensu
        • Gość: Jacek Re: Capital Polska IP: *.warszawa.mm.pl 08.03.10, 14:19
          To jakas popieprzona firma.Dzwoni do mnie dziś milutka dziewczyna i zaprasza na
          rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca finansowy.Ja zdębiałem bo szukam
          pracy ,ale jako kierowca kat b,c,e lub instruktor nauki jazdy kat b.Nie bardzo
          chciałem tej miłej pani uwierzyć ,że zalogowałem się na portalu pracuj.pl w
          dziale finanse.Transport i logistyka tak .Ale finanse??Nawet nie usłyszałem
          dokładnie nazwy firmy.Więc wpisałem w google numer telefonu z którego do mnie
          zadzwoniła : 516009637 i wszystko jasne.Szukają frajera na kajak.Taki desperat
          to ja nie jestem żeby brać co popadnie.He he nie dałem się zrobić w ch..
      • Gość: karoza42177-83 Re: Capital Polska IP: 85.128.102.* 07.10.08, 00:14
        Witaj

Czy mógłbyś i mi przesłać umowę itp.?? Jestem z Wrocławia i jutro mam rozmowę u
        nich. Pójdę zobaczyć by się przekonać na własne oczy.. Ale sądząc po waszych
        komentarzach już wiem czemu jedna z przedstawicielek tej firmy nie chciała ze
        mną rozmawiać.. Słyszałam jej wypowiedź na korytarzuw biurze.. Wiecie, że we
        Wrocławiu mają podstawę 500zł brutto plus prowizje za umowy?? No a odejmijcie
        sobie jeszcze podatek VAT itp. od tej prowizji:> Ile wam zostanie?? Jestem po
        studiach z Zarządzania i Marketingu i muszę z ciekawości zajrzeć do tego biura i
        sobie porozmawiać z ludźmi:) Najwyzej jeśli się okaże naprawdę baasardzo wielką
        klapą to znajomego wyciągnę z tej firmy by mi się psychicznie nie wykończył...
        Owszem nawet po studioach trudno o pracę ale wierzę, że jest praca i dla mnie...
        Przecież nie człowiek jest dla pracy ale praca dla człowieka... No nie?? No to
        z Bogiem<"))>< Cieszę się, że można sobie poczytać wasze komentarze nt. różnych
        firm.. Aha mój mail, o którym zapomniałam,: pyzatawey42177@gmail.com . Z góry
        dziękuję za przesłanie umowy i info o prowizji itp.
      • Gość: bogus Re: Capital Polska IP: *.aster.pl 12.11.08, 22:36
        to widzę że niezła lipa z tego C.P. teraz już wiem czemu tak bardzo im zależy na spotkaniu, miałem jutro iść na rozmowę, ale w takim układzie mam to gdzieś, wolę wykorzystywać czas wolny na coś ciekawszego, jakiś film, albo coś w tym rodzaju. Tym bardziej że mam pracę stałą, z ubezpieczeniem itp.
        Jeśli możesz przesłać tą umowę na bogus52@vp.pl to będę wdzięczny.
    • Gość: Potworek Re: Capital Polska IP: *.crowley.pl 15.05.07, 09:25
      nie bardzo sie na tym znam, ale kapitał tej spółki wynosi 200 000 pln, to chyba
      nie za duzo jak na firmę, która zamierza obracać milionami! Włascicielami są os
      prywatne- Czesi. nr krs spółki 277153- jest to informacja jawna do sprawdzenia
      w LEXie.
    • Gość: mazur Re: Capital Polska IP: *.elk.mm.pl 16.05.07, 12:00
      czy ktoś z obecnych tutaj, był już w pracy w tej firmie? jak sie pracuje? jakie opinie? jedna przeczytałem i była negatywna. jakieś jeszcze wnioski? proszę o wpisanie się osób, które maja już "doświadczenie" hehe.
      Ja mam zacząć pracę w następnym tygodniu a nie wiem czy opłaca sie przyjeżdżać...
    • Gość: mazur czyżby? IP: *.elk.mm.pl 22.05.07, 08:44
      tak sie sobie zastanawiam...
      czy osoby które piszą z błędami ortograficznymi: "nie warto, nie wieżcie im to oszuści" są własciwymi doradcami? Większość z was przy różnych wątkach jątrzy i krytykuje. Czy moze nie powstał tutaj negatywny PR? Własciwie tylko jedna osoba, która miała jednodniowe doswiadczenie pracy, wpisała sie tutaj. reszta to opinie ludzi, którzy jeszcze nie spróbowali i oceniają na tak zwanego nosa. Gdzie jest prawda? Zaczynam się obawiać, że taka większość jak tutaj może jej po prostu nie mieć.
      To, że firma zaczyna bez komputerów lub że bierze każdego może wynikać właśnie z początków jej działalności. Ogłoszenie w ISG www.isgpersonalmanagement.pl/static/oferty/oferty.php?id=133 wygląda rzetelniej...
      Może nie powinni wypowiadać sie ci, którzy przeszli rozmowę, poczytali albo byli w biurze, a ci którzy przepracowali choćby jeden dzień. Takie opinie są najcenniejsze. Reszta to spam.
          • monia.bakala Re: 22.05.07, 10:58
            Może parę faktów z histori Afin Brokers, z której wywodzi się Capital Partners
            i Capital Polska. To firma, która faktycznie funkcjonowała na rynku czeskim od
            1997, w grudniu 2006 Czeski Bank Narodowy odebrał jej pozwolenie na obracanie
            papierami wartościowymi. Wszystkie informacje, którymi dysponuję są dostępne na
            czeskich stronach internetowych. Według rzecznika prasowego Czeskiego Banku
            Narodowego firma Afin Brokers przez długi okres czasu nie wypełniała szeregu
            obowiązków wynikających z prawa czeskiego. Chodziło zwłaszcza o poważne
            nieprzestrzeganie zasad komunikacji w stosunku do klientów, poważne wątpliwości
            wzbudzała także niewłaściwie prowadzona ewidencja majątku klienta. Ja na tym
            się zupełnie nie znam, tak więc nie wiem co to tak naprawdę oznacza, piszę
            tylko to, co przeczytałam w orzeczeniu czeskiego banku Narodowego - źródło
            chyba bardziej wiarygodne niż pokrętne wypowiedzi panów menedżerów.
          • monia.bakala Re: 22.05.07, 11:13
            Afin Brokers nie uznała za zasadne ustosunkować się do decyzji Banku Narodowego
            i podpisała tylko umowę z firmą Capital Partners o przejęciu firmy.
            Najciekawszy był fragment opisujący jak Afin Brokers pozyskiwał klientów, bo
            przynajmniej dowiedziałam się kim, przez chwilę na szczęście, w tej firmie
            byłam. Więc "w jaki sposób firma pozyskiwała klientów? ... Odbywało się to
            wszystko przy pomocy agresywnego telemarketingu, kiedy telefoniczni
            operatorzy!! obdzwaniali potencjalnych klientów i proponowali im swoje
            usługi. " I ok, że niektórym może to pasować i zgodzę się nawet z tym, że firma
            może mieć taką strategię, ich sprawa.
            Tylko, że osoby które tak bardzo rozwodzą się na temat wzbudzania zaufania
            zapomniały, że nie wystarczy tylko obiecywać, trzeba też chcieć dysponować
            pewnymi środkami. I trzeba uczciwie na samym początku o takiej strategii
            informować potencjalnych pracowników.
            • monia.bakala Re: 22.05.07, 11:20
              Ich nieuczciwe podejście do pracowników to powód dlaczego to wszystko tutaj
              piszę. ja nie maiłam nic do stracenia, po prostu tylko z kierownika
              sprzedaży "awansowałam" na telefonicznego operatora :-) !! ale są ludzie,
              którzy muszą utrzymywać nie tylko siebie, ale i swoje rodziny. I Co?
              Może powinni zmienić nazwę na Biedronka..
              • Gość: Art Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.07, 12:30
                Widze po datach ze ta firma juz od dluzszego czasu kombinuje jak moze. Ja bylem
                na rozmowie wstepnej, ktora byla dla mnie dosyc podejrzana (zero wymagan,
                zachwalanie swojej firmy). Nastepnego dnia otrzymalem telefon z zaproszeniem na
                szkolenie. Wtedy zaczalem szukac opinii nt. tej firmy i trafilem na to forum.
                Strata czasu i pieniedzy na dojazd na szkolenie.

Wielkie dzieki za info na temat tej firmy!
      • Gość: DavyDave capital IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 14:23
        pracowałem tam miesiąc.Hardo dzień w dzień wstawałem.Jak ludzie chcieli mi
        powierzyć pieniądze to rozbijała się współpraca o czeską umowę a konkretnie o
        klauzulę,w której było napisane:że w przypadku powstania wątpliwości,dot. treści
        niniejszej umowy,wiążące jej brzmienie w języku czeskim. Dodatkowo bujać się
        będzie z czeskimi sądami.Kto normalny się na to zgodzi??Poza tym tylko idiota
        będzie konwertował swoje złotówy na czeskie koronki żeby zainwestować na
        giełdzie warszawskiej.Think about it!!
    • xkhandix Re: Capital Polska 22.05.07, 12:21
      wydawało mi sie ze czasy firm dzaiałajacych w ten sposób dawno minęły.. i jak
      najbardziej tak sie stało w Polsce, niestety ta informacja o postępie
      gospodarczym w naszym pięknym kraju nie dotarła do naszych południowych
      sąsiadów.. i ok .. góry, to ich jedzenie, brak morza może powodować pewne
      skutki uboczne w komunikacji z nami.. nie rozumiem tylko jednego dlaczego
      polscy menadżerowie pozwalają na nabieranie rodaków na własnym podwórku..
      firma wychodzi z założenia ze za darmo .. obiecując tylko złote góry
      przeprowadzi swoja strategie marketingową.. callcenter kosztuje bardzo wiele..
      telefony, system komputerowy.. itd.. oni robią to kosztem ludzi którzy
      rezygnują zachęceni obietnicami wysokich zarobków z normalnej pracy.. nawet gdy
      to będzie kilka dni pracy .. jest to dla nich zysk.. bo czy któreś z was chce
      za darmo pracować choćby chwile.. ja nie.. chyba że w imię szczytnych ideałów..
      cóż my Polacy.. :) a oni znaleźli na to sposób... tyle że dla nich jest to
      kilka złotych zysków a dla tych ludzi.. to czas.. benzyna..nadzieje.. zmiany
      życiowych planów.. smutne
      a nawet jeśli .. co dalej.. kto z was wyżyje za 1000 złotych nawet netto ( na
      umowę zlecenie- to juz kpina) .. a ZUS.. koszty dojazdu .. to nie moja sprawa..
      ale ciekawe ilu ludzi miało juz finansowe problemy przez .. taaaaaaką bogata i
      cudowna firmę.. ciekawe że nie maja na komputery i telefony (nie mają nawet na
      windę).. no ale cóż ..bogaci oszczędzają..
      (podobno) .. ok jeśli jest to przygoda studenta.. czy kogoś kto ma inne źródła
      utrzymania.. co sie stanie gdy po przepracowaniu obiecanych 2 miesięcy ktoś
      kto musi zapłacić czynsz i kupić dziecku bułki dostanie te 1000 brutto..ciekawe
      czy dzieciak zrozumie że to tacy mądrzy i bogaci ludzie nabrali tatusia.. i nie
      możemy na razie kupi nic słodkiego..
      tak z innej paczki.. czy na serio ktoś uwierzył .. ze bez weryfikacji
      jakiejjkolwek .. kompetencji, znajomości języka.. czy też choćby podstawowych
      predyspozycji do wykonywania jakiegokolwiek zawodu
      można dostać pracę i to takiej w której jest kontakt z finansami.. w której
      zarobki maja być tak niewiarygodnie duże.. jest możliwe?.. ..pomyślcie..
      wszyscy chcemy marzyc.. o dobrej pracy.. pięknym samochodzie itd. ale
      niestety.. o ile w miłości można mieć szczęście (ja mam) to w pracy nawet ktoś
      wykonujący o wiele mniej odpowiedzialna prace musi mieć
      kompetencje ...predyspozycje.. ..
      słowem mam nadzieje że nie wykorzystają zbyt wielu osób... że nie przyniesie to
      za wielu negatywnych skutków dla tych osób..... no i nim zaczną wykorzystywać
      ludzi którzy będą chcieli zainwestować swoje oszczędności ktoś zrobi z tym
      porządek...
      można zarobić w tym kraju.. można żyć normalnie ..mimo wszystko.. rządu.. który
      bawi .. czy ograniczeniom prędkości do 70 na autostradzie których jest kilka
      kilometrów:).. czy innych utrudnień.. ale naszych ...
      a jak ktoś szuka frajerów .. ja osobiście nie polecam Polski.. proszę o
      przetłumaczenie na czeski:)
            • Gość: Piotrek Jak sie pracije w "CP" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.07, 23:14
              Ja też Pracowałem w Capitalu...
              Dwa i pół dnia-i starczy.
              Po tym jak wczoraj "Monia" zrobiła im awanturę przy wszystkich,tak nasi czescy
              "przyjaciele" zaczeli sie nam pilnie przyglądać-oczywiście dla koregowania
              naszych ewentualnych błędów w rozmowach z klientami-to mi wyglądało jakbym był
              niewolnikiem na XIX wiecznej amerykaskiej plantacji bawełny w stanie Wirginia.
              Druga rzecz.Jak dostałem umowe do ręki,okazało sie że we wcześniejszym wzorze
              umowy gdzieś "zapodziała" się ostatnia strony.
              Do tego zero świadczeń socjalnych,jakiejś gwarantowanej umową sumy na początek,a
              co najciekawsze-żadnego aneksu do umowy dotyczącego określenia wysokości
              prowizji-oczywiście są tabele,co i jak i co za ile-tyle tylko że umowa nie
              gwarantuje że to tabele prowizyjne będą brane pod uwagę przy rozliczaniu sie tej
              firmy z pracownikami.i jeszcze 1 malutki szczegół-zgodnie z umowa mogą zwolnić
              KAŻDEGO-właściwie z byle powodu.
              Trzecie rzecz.Szkolenie w kwestii "sale-i" trwało z 10-15 minut na "open
              speisie".Kiedy ktoś z sali zapytał po tym"kiedy będzie to właściwe
              szkolenie?"-menedżer odpowiedział że właśnie sie skończyło i najlepiej będzie
              jeśli od razu "skoczymy na głęboką wodę"-oczywiście po czesku i tłumaczeniu
              Grażyny Kolbowej.Wiec-sorry-czy radzenie telemarketerom aby prowadzac "sale"-e
              stali przy biurkach bo spowoduje że będą bardziej przekonywujący i rzucenie
              oparu informacji o zwyszkującym indeksie jakiejś spółki jest profesjonalne
              szkolenie przyszłych menedżerów? Dla mnie to po prostu manipulowanie ludzmi.

Może w przyszłości okaże sie że to ja sie myle a "Capital" odniesie sukces,a
              pracujący tam zarobią ciężki szmal-jednak ja jestem zdania że to jedna wielka lipa!
              Musze jednak szczerze przyznać że dzieki Capital Polska poznałem kilku fajnych
              osób i nawiązałem obiecujące kontakty.Więc za to dziekuje.
              Moja rada dla czytających moje "wypociny":

Jeśli masz ochotę tam pracować-daruj sobie to
              Jeśli tam pracujesz-zjeżdżaj z tamtąd jak najszybciej
              • Gość: gand Re: Jak sie pracije w "CP" IP: *.resetnet.pl 24.05.07, 11:15
                Czytajac poprzednia wypowiedz Piotrka, uderzyla mnie jedna rzecz. Otoz mialem
                identyczna sytuacje jesli chodzi o umowe. Zostala nam pokazana po pierwszym dniu
                pracy i rowniez "zapodzialy" sie ostatnie strony, na ktorych jest oczywiscie
                mowa o płacy:) Nie sadze zebysmy byli w tej samej grupie bo ja bylem pierwszego
                dnia jak firma ruszyla i zrezygnowalem po tym dniu.
                Pozdrawiam
                  • Gość: wielka lipa Re: Jak sie pracije w "CP" IP: *.acn.waw.pl 25.05.07, 00:02
                    Ja bylem na rozmowie 14.05 rano, wyszlo do mnie jakis dwoch ledwo mowiacych po
                    polsku czechow (az mi ich zal bylo i chcialem zaproponowac zebysmy przeszli na
                    angielski ale zanim to zaproponowalem to rozmowa sie skonczyla) trwało to 3
                    minuty az bylem w szoku, no ale potem sie jeszcze zdarzyli upewnic sie z 5 razy
                    czy aby napewno wieczorem sie pojawie, pojawilem sie z ciekawosci. Przyszedl
                    jakis niby dyrektor tego bajzelu i zaczal opowiadac o tym jakie to ma juz fury
                    dzieki tej robocie.

Po reakcjach ludzi w sali widzialem ze dawali sobie nawijac ten makaron na
                    uszy. Nie wiem jaka frekwencja była na drugim "szkoleniu".

Najwiecej smiechu we mnie wzbudziło to jak ten cały dyrektor ktory o gieldzie
                    zapewne wie mniej ode mnie zapytał kto wierzy w to że na tym mozna zarobic duze
                    pieniadze i ku mojemu zdziwieniu ktos podniosl reke, wtedy sam ten czech był
                    mocno zdziwiony, ze ktos wierzy w te jego bajki. No ale moze rzeczywiscie to
                    jest "inny swiat", bajka i och i ach chetnie przeczytam ze komus sie udalo.

Ciekawe czy w innych krajach wyglada to tak samo, ale w tej firmie nawet jakby
                    mi zaproponowali od razu stanowisko team menedzera tudziez jak to tam
                    mowia "junior manager" bodajze bym odmowil.

pozdrawiam