wujek_extrema
19.12.06, 04:02
Jakie sa perspektywy w Polsce dla kogos z doswiadczeniem w negocjowaniu
kontraktow na duze projekty kapitalowe (w Polnocnej Ameryce to sie nazywa
Capital Procurement).
Drugie pytanie: czy sa jakies firmy polskie ktore potrzebuja
przedsatwicielstwa z takimi umiejetnosciami w Ameryce Polnocnej?
Z gory dziekuje kolegom inzynierom.