Gość: maciek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.07, 14:40 Ile mozna zarobic - nie chodzi mi o podstawe, ale jak wyglada zwykle w takich firmach system prowizyjny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj