Dodaj do ulubionych

Projektant-Programista JAVA

IP: *.adsl.inetia.pl 03.01.12, 23:00
Hej, czy moglibyście zaproponować jakąś dobrą firmę dla programisty/projektanta JAVA z 4 letnim doświadczeniem w Warszawie.
Firma, w której nie będę musiał poświęcać 95% swojego czasu na utrzymanie jakiegoś softu napisanego 10 lat temu w technologiach, które odchodzą do lamusa. Z masą ifów i ugly haków. W której podział utrzymanie projektowanie/developowanie nowych funkcjonalności jest chociażby w proporcjach 60/40 %. Im więcej projektowania tym lepiej.
Technologie jakie znam i chciałbym nadal w nich podziałać to EJB/Spring, Struts2/JSP.
Najlepiej tematyka z branży finansowej, ale nie jest to warunek konieczny.
Wynagrodzenie mnie satysfakcjonujące to przedział 8000-10000.
Obserwuj wątek
    • Gość: Adrian Re: Projektant-Programista JAVA IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.12, 10:42
      Liczyłem, na jakieś podpowiedzi co do firm, może więc z drugiej strony. Będąc na jakiś spotkaniach jug'owych, javarsowiach itp. przetaczała się często jakaś tam pula firm, o których zawsze myślałem, że są ok chociaż może to tylko wrażenie. Może podzielicie się opiniami na temat tych firm:
      - javart
      - touk(w zasadzie to wiem jak jest, ale może się mylę)
      - outbox
      - decerto
      - isolution
      Wdzięczny będę za wszelkie wskazówki.
        • watchawk Re: Projektant-Programista JAVA 05.01.12, 22:07
          Komu sie nie oplaca wyjezdzac? Niemcom do Polski? Do czasu... Ja jestem juz pare lat za granica i moge potwierdzic, ze obecnie w EU w tych glownych krajach, bo w Grecji czy Portugalii nie bylem, zarobki programistow na poziomie 2k euro czy funtow miesiecznie to standart. I dlatego zastanawiam sie jaka motywacja kieruja sie ci pracodawcy w PL co placa 10k zl czy wiecej. Za takie pieniadze mogliby sciagnac Niemcow czy Anglikow, chociaz tamci pewnie mysla, ze nie bardzo sie to oplaca, ale gdyby czytali to forum mogliby sie skusic.
    • informatyk31 Re: Projektant-Programista JAVA 11.04.12, 22:22
      Jeżeli chcesz to zajrzyj na stronkę z ogłoszeniami dla informatyków
      znajdziesz tam mi in takie informacje jak te
      www.power.com.pl/pl/praca/aktualne_oferty_pracy
      Starszy inżynier aplikacji mobilnych
      Nr referencyjny:
      Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
      praca w firmie dostarczającej m.in. rozwiązania mobilne dla największych koncernów motoryzacyjnych na świecie
      udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, wdrożenie)
      praca w przyjaznej atmosferze, bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego
      bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczanie, zajęcia sportowe, kursy językowe itp.)
      wsparcie w przypadku relokacji do Wrocławia
      atrakcyjne warunki finansowe i umowa o pracę na czas nieokreślony
      • karierazgloszenia Re: Projektant-Programista JAVA 08.04.15, 12:35

Kariera Service - firma doradczo - usługowa, dla jednego ze swoich klientów, globalnej firmy niemieckiej poszukuje osoby na stanowisko:

Java Lead Developer

Miejsce pracy: Niemcy

Programista będzie odpowiedzialny za rozwój systemów informatycznych

Wymagamy wyższego wykształcenie, znajomości Java, HTML oraz znajomości języka niemieckiego.

Nasz Klient oferuje:
        kontrakt niemiecki
        wynagrodzenie od 3500 euro/m-c

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@karieraservice.pl

www.karieraservice.pl

Nr cert. 8087
    • Gość: stefon Re: Projektant-Programista JAVA IP: *.play-internet.pl 08.11.12, 19:02
      Odgrzeję starego kotleta. Udało Ci się coś znaleść ?
      Nie uważam, żebyś podał stawki z kosmosu. Jak to wygląda u nas:
      Junior Developer 6k-8k
      Developer 8k-11k
      Senior Developer 11k-14k
      Stawki brutto na umowę o pracę z przekazaniem praw autorskich. Firma jest w Warszawie, stawki dla programistów .NET. Oracle pewnie ma więcej. Team Leader pewnie 14k wzwyż. W Poznaniu z tego co słyszałem to 8k jest już stawką abstrakcyjną w większości firm.

Dodam, że ludzie tu są generalnie słabi - 11k dostają "developerzy", dla których jedynym znanym wzorcem projektowym jest kopiuj i wklei.

Wniosek - znajcie swoją wartość. W obecnej sytuacji rynkowej dobry programista jest wart bardzo dużo. Trzeba przeczyswać ogłoszenia i cały czas szukać.
      • Gość: good Re: Projektant-Programista JAVA IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.12, 00:37
        I ja mam uwierzyć w to co piszesz? Ostatnio czytałem o gościu, który jak usłyszał pytanie jakie są jego oczekiwania finansowe? Powiedział 2600 zł netto. To mu odpowiedzieli, że przekroczył budżet firmy!!! Oczywiście chodziło o pracę w Warszawie, jako programista!!! Tu, gdzie ja pracuję (Polska B), stawki powyżej 3 tys. zł to już są umowy o dzieło. Trudno by znaleźć było firmę, która by ci dała za programowanie 3 tys. zł na umowę o pracę. Sam mam 2 tys. zł. U mnie nikt nie ma 3 tys. zł na umowę o pracę.

• watchawk Re: Projektant-Programista JAVA 09.11.12, 11:12
          Stwierdzenie, ze "dobry programista jest wart bardzo duzo" zawsze bedzie prawdziwe. Ale duzo zalezy jak zdefiniujemy slowo "dobry" bo jest mocno niewymierne. W jednym kontekscie moze oznaczac 80% populacji, a w innym 0,1%.
        • Gość: stefan Re: Projektant-Programista JAVA IP: *.play-internet.pl 09.11.12, 16:27
          Dowiodłeś jedynie, że jest jedna firma, która szuka jelenia do wyklepania kodu. Takie stawki, które podałem obowiązują w bankach, ubezpieczeniach, telekomunikacji i nie musisz mi generalnie wierzyć na słowo bo jest to powszechnie znany fakt. Z drugiej strony w comarchu, tieto, accenture czy innym kołchozie dostaniesz 1/3 tej kwoty choćbyś nauczył się na rzęsach chodzić.
          W Polsce B jest mały popyt i stawki takie a nie inne. Jeżeli chcesz więcej zarabiać to przenieś się tam, gdzie na programistów jest duży popyt.
    • careerconkarierait Re: Projektant-Programista JAVA 15.11.12, 13:55
      Chciałabym zaprosić do udziału w targach Kariera IT, które odbędą się 1.12.2012
      w Warszawie. Targi Kariery to wydarzenie prestiżowe. Każda z uczestniczących firm zaprezentuję swoje najnowsze projekty, strategię rozwoju, przedstawi warunki oraz omówi szczegóły współpracy. Podczas targów odbędą się liczne wykłady, które poprowadzą najlepsi specjaliści w Polsce z branży IT. W targach uczestniczyć będą również firmy szkoleniowe, które przedstawią uczestnikom cykl różnych szkoleń dedykowanych inżynierom - w całości dofinansowanych z funduszy EFS. Organizatorzy prowadzą rejestrację kwalifikowaną
      - co oznacza, że każdy z uczestników chcąc wziąć udział w ww wydarzeniu musi wypełnić formularz online zamieszczony na stronie. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny. Uczestnikami targów są wyłącznie osoby
      z doświadczeniem i minimum 3 letnim stażem pracy. Uczestnictwo w targach gwarantuje bezpośredni kontakt z wystawcami oraz umieszczenie CV w ich bazie. Zgłaszając się na targi otrzyma każdy zarejestrowany
      w przeciągu 7 dni po targach otrzyma bezpośrednio kilka propozycji współpracy przy projektach
      wystawców - oferty dość konkretne – zawierające wymagania, kwoty oraz warunki współpracy
      careercon.pl/karierahandlowcait/warszawa/rejestracja

W razie pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu:
      Małgorzata Staśkiewicz
      Specjalista ds. organizacji targów
      malgorzata.staskiewicz@software.com.pl
      Careercon Sp zoo SK | careercon.pl/
      ul. Bokserska 1, 02-682 Warszawa
      kom: 508 386 316
      NIP: 9512354007
      KARIERA IT www.youtube.com/watch?v=dxlBHV3S-ko
      • Gość: Touching IT Re: Projektant-Programista JAVA IP: *.icpnet.pl 19.11.12, 20:17
        Witam

Obecnie poszukuję osób na stanowisko J2EE developer:

Osoba pracująca na stanowisku developera będzie odpowiedzialna za:

- analizę przedstawionych wymagań, implementację oraz testy programisty pojedynczych komponentów systemu jak i ich kombinacji
        - integrację stworzonego backendu z dostarczonym statycznym frontendem aplikacji webowej
        - wprowadzanie zmian i poprawek w istniejących komponentach systemu
        - wprowadzanie zmian i poprawek w szkielecie aplikacji
        - proponowanie, projektowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w szkielecie aplikacji

Nasze oczekiwania:

- Java EE
        - JSP
        - HTML, CSS
        - JavaScript

wykształcenie wyższe( magister/ inżynier) informatyczne lub pokrewne
        język angielski w stopniu średniozaawansowanym/ zaawansowanym w piśmie i czytaniu
        język angielski w mowie w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie przy tworzeniu CMS
        - znajomość Spring, Hibernate, Guice, JCR, OSGi
        - umiejętność posługiwania się jQuery

Zapewniamy:

- pracę w dynamicznym zespole,
        - dostęp do nowoczesnych technologii,
        - szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
        - dobrą atmosferę pracy,

Forma zatrudnienia- umowa o współpracę na 3 lata, później przedłużana na kolejne 3 lata

Pozdrawiam
        Joanna Przybylska
        Junior Recruitment Consultant
        E: joanna@touchingitrecruitment.com
        W: www.touchingitrecruitment.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
    • cyclad Re: Projektant-Programista JAVA 26.11.12, 13:44
      Java Developer
      Miejsce pracy:Wrocław

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, dla naszego klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Java Developer.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i implementację oprogramowania w technologiach Java oraz analizę wymagań i potrzeb niemiecko języcznych klientów.

Wymagania wobec Kandydata:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:

• Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
      • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy tworzeniu aplikacji Java w JEE i JAVA SE
      • Bardzo dobra znajomość OOP i języka UML
      • Praktyczna wiedza z obszaru relacyjnych baz danych
      • Znajomość następujących narzędzi I technologii: JEE, EJB, JSF, Struts, JDBC, JPA, Hibernate, Spring Framework, Ant, Eclipse
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • Dobra znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

• Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy przesłać CV w języku angielskim lub polskim na adres hrm@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym:

Na CVprosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.

• Gość: TT Re: Projektant-Programista JAVA IP: 217.153.177.* 07.05.13, 12:19
        Witam,
        firma Transition Technologies S.A. zaprasza wszystkich programistów Java z całej polski do udziału w rekrutacji na programistę Java. Wszystkie informacje o firmie i akturalnych rekrutacjach można znaleźć pod tym adresem:
        www.tt.com.pl/kariera/praca-i-praktyki/aktualne-oferty
        Serdecznie zapraszamy wszystkich kreatywnych i ambitnych programistów!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka